Продукція Carp Zoom в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Продукція Carp Zoom в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Carp Zoom - молода та амбіційна фірма з Угорщини, яка буквально увірвалася на усталений ринок рибальських підгодовувань, приманок, наживок і аксесуарів для рибного лову. Carp Zoom не визнає консервативних поглядів, а чужий досвід використовує вміло, додаючи сучасне бачення риболовлі.

Девіз фірми Carp Zoom - "Born to Catch" (Народжені Ловити), що підтверджується численними шанувальниками продукції Carp Zoom.

Продукція Carp Zoom - це унікальні природні прикормки, рослинні насадки, бойли, приманки-сандвічі, ароматизатори. Кукурудза з ароматами меду, ванілі, полуниці, анісу, сливи, мідій або часнику. Асортимент розрахований на будь-який смак для самої примхливої ​​і вибагливої ​​риби.

Сотні "фірмових", вже оцінених рибалками товарів, і постійні цікаві новинки і сюрпризи - підгодовування ручної роботи Hand Made Boil, Feeder Zoom, великі бойли для коропів, ароматизатори, пасти ...

Продукція від Carp Zoom одна з кращих в Європі.

Інновації та якість продукції Carp Zoom була високо оцінена експертами головного рибальського форуму Європи, щорічної виставки товарів для любительського рибальства - EFTTEX. У 2011 році лауреатами виставки серед натуральних насадок стали кукурудза з медом Natural Corn Floaters (NCF) і гранули Natural Pellet Floaters (NPF) виробництва Carp Zoom. На виставці EFTTEX 2012 лауреатом стала приманка на сома Catfish Mega Pellet їх же виробництва. Продукція Carp Zoom успішно присутня на ринку Великобританії, консервативному, але такому який розуміє толк в відмінних рибальських товарах. Оцінили якість продукції Carp Zoom і рибалки Франції, Італії, Польщі, Чехії, Болгарії, а тепер уже і України.


Fanatic Method Feeder Mould
Форма, яка призначена для заповнення кормушок CZ Fanatic Method Feeder. Вона дозволяє заповнити год..
0

41Грн.

Method Fanatic Feeder
Дана модель кормушки призначена для лову методом. Fanatic Method Feeder має плоске дно, завдяки чом..
0

38Грн. - 84Грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)