Продукція виробника Kosadaka в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Продукція виробника Kosadaka в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Процес виробництва компанії Kosadaka був налагоджений ще в 2005 році. Згодом фірма все більше розширювалася і вдосконалила власний асортимент. Тепер - це великий виробник всіляких рибальських приладь для «полювання» на рибу в прісній і солоній воді.

Розробники охоче експериментують і застосовують нові технології. Це позначилося на здешевлення продукції без втрати основних характеристик.

Головний напрям компанії-виробника Косадака - це створення і активна розробка спінінгових снастей, а також вудилищ для коропової і фідерної ловлі. Також, в асортименті представлені оснащення для вудилищ, монофільна волосінь або популярна «плетінка», котушки та приманки штучного типу, а також інші не менш корисні аксесуари.

Модельний ряд Kosadaka регулярно поповнюється сучасними новинками. Найвідомішими товарами цієї компанії є воблери для лову всієї хижої риби. Багато реплік приманок Косадака не поступаються за уловистістю іменитим японським брендам. Одним з яскравих прикладів таких воблерів є Kosadaka Mirage.

Ще однією спрямованістю виробництва компанії є спеціалізований одяг і окуляри від сонця. Вся ця продукція орієнтована для застосування в особливо екстремальних умовах.


PE Super Line X8 150m Multicolor
Яскрава новинка від фірми Kosadaka - шнур Kosadaka PE Super Line X8 в 150-метровому розмотуванні - ..
0

280Грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)