Продукція Okuma в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Продукція Okuma в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Компанія Okuma (Окума) відома на риболовецькому ринку з 1987 року. До 2002 року вона працювала постачальником різного рибальського товару для багатьох компаній, але за останні кілька років, компанія Okuma вклала мільйони доларів в розробку своїх власних моделей і змогла вийти на світовий ринок під власним брендом. Прагнення до якості, надійності, новизни і доступності дозволило Okuma завоювати довіру рибалок усього світу. На даний момент компанія входить до трійки світових лідерів з виробництва котушок для спінінга, нахлисту і троллінгу, які з успіхом продаються по всьому світу.

Конструктори і дизайнери компанії, більшість з яких пристрасні рибалки, постійно шукають нові рішення, використовуючи досвід пересічних рибалок. Пріоритет компанії - новизна і якість. Саме Okuma стала першою в світі компанією, що отримала сертифікати якості виробництва ISO-9001 та дослідницької роботи ISO-9002.

Технічне оснащення заводів компанії не поступається оснащенню відомих компаній-виробників. Okuma продовжує свою співпрацю з провідними японськими виробниками комплектуючих. Запорука успіху Okuma - сучасні матеріали і технології. Контроль якості ведеться на всіх стадіях виробництва.

Завдяки високому обсягу виробництва і ефективній системі збуту з мережею торгових представництв по всьому світу, рівень цін залишається дуже привабливим.

Ювелірний закид, швидка підмотка, різке клювання і пронизливий тріск фрикціона - це завжди є високою нагородою рибалці в його пристрасному захопленні. Будь це гірське озеро або прибережні води, він всюди впевнений в продукції Okuma Fishing Tackle - в її надійності і якості.

Новинки підтверджують напрямки компанії Okuma в розробці сучасних інноваційних вудилищ і котушок для прісноводної і морської риболовлі. У кожному новому виробі закладені численні побажання і пропозиції рибалок, а також ваш досвід, який ви придбали, проводячи весь свій вільний час на риболовлі. Досягається це з використанням сучасних технологій, матеріалів і дизайну, завжди прислухаючись до своїх клієнтів.

Ніколи не зупиняючись на досягнутому, компанія Okuma створює і продовжує розробляти свій якісний рибальський інструмент, використовуючи нескінченний досвід величезної армії рибалок.


Okuma 50-80гр.
Телескопічне вудилище середнього ладу з полегшеного скловолокна. Вудилище бюджетної серії з парамет..
1

91 - 201Грн.

Okuma 50-80гр.
Вудилище без кілець Okuma є одним з найпопулярніших в своїй категорії. Тут прекрасно збалансовані ц..
0

72 - 171Грн.

Джокер
Телескопічні вудки компактних розмірів. Дуже зручні для транспортування. З нею можна ходити хоч на ..
0

65 - 160Грн.

Джокер New
Телескопічні вудки компактних розмірів. Дуже зручні для транспортування. З нею можна ходити хоч на ..
0

72 - 127Грн.

Okuma
Недорогий телескопічний спінінг для ловлі не крупної риби від виробника Okuma.Додаткова інформація:..
0

77 - 143Грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)