Продукція RealFish в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Продукція RealFish в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

REAL FISH - інноваційні рибальські підгодовування, розроблені командою професійних рибалок-спортсменів за новітніми технологіями світової рибальської індустрії. Всі компоненти рибальської підгодовування розроблені і виготовлені спеціально для виробника, пройшли тестування в лабораторіях і в реальних умовах.

Прикормка виготовляється на території України і випробовується рибалками безпосередньо на водоймах в умовах кліматичної зони нашої країни.

Чим же відрізняється рибальське підгодовування RealFish від інших товарів вироблених в Україні?

1. По-перше всі види прикормки  включають в себе компонент, який викликає голод, що сприяє залученню білої риби на місце закорму і утриманню її там протягом всієї рибалки.

2. По-друге, ароматична база цієї прикормки ґрунтується на натуральних компонентах, які застосовуються у високій концентрації, що дозволяє залучати на певний аромат окремий вид риби.

3. По-третє, підгодовування складається з кондитерського сухаря, який спеціально для цього виготовляється, а також в невеликих кількостях клейковини, дозволяє оцінити її стійкість в годівницях.

Мало просто купити риболовне підгодовування. Хотілося б відзначити, що правильний заміс рибальської прикормки також багато в чому впливає на якість її роботи. Так, кращим варіантом для замісу буде додавання невеликого обсягу води для початку, і очікування результату протягом 15-20 хвилин. Після закінченні цього часу, можна буде оцінити в'язкість отриманої маси і визначитися з подальшим кількістю води, яку необхідно додати.


Пластилін
Пластилін для риболовлі REAL FISH - інноваційний продукт з вмістом високоенергетичних інгредієнтів..
0

40Грн.

Real Fish 1кг.
Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..
2

55Грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)