Блог Давай на Рибалку

Оберіть категорію

Як ловити окуня і щуку на поппер

Як ловити окуня і щуку на поппер

Ловля на поппер - найбільш видовищний вид риболовлі. Рибалка має можливість візуально спостерігати проводку приманки і бачити клювання хижака. Але як і в будь-якому способі ловлі, тут є свої нюанси. Поппер - це поширений вид приманки, дія якого полягає в створенні булькаючого звуку, який залучає рибу. У перекладі «рор» означає буквально буль-буль.

Ловля риби на опариша

Ловля риби на опариша

Риболовля дає результат при дотриманні декількох умов. Головною умовою, якщо мова йде про традиційний спосіб, вудкою, є правильний вибір наживки. Найбільш же ефективним, по праву, вважається ловля на опариша. Опариш - це личинка мухи, яка відкладає яйця в білкову субстанцію, м'ясо або рибу. Розвиток при сприятливих умовах відбувається дуже швидко, вже через пару тижнів наживка готова до використання.

Ловля головня на плавлений сирок

Ловля головня на плавлений сирок

Снасті для його лову, як правило, стандартні, це може бути фідер або класична донка, головне питання - на що ловити? Ранньою весною знайти виповзка або звичайного хробака досить складно, до хрущів ще далеко і вибір приманок насправді не такий великий. Але є одна насадка, що працює завжди, мова йде про плавлений сирок.

Ловля коропа на макушатник

Ловля коропа на макушатник

Ловля коропа на макушатник - це різновид риболовлі, коли приманкою служить пресований кубик макухи. Такий різновид ловлі коропа не рахується спортивним, але використовується багатьма рибалками для ловлі не тільки коропа але і інших різновидів риби. Цей вид ловлі підійде навіть недосвідченим рибалкам, вона не вимагає спеціальних приготувань і снастей.

Ловля риби на варену картоплю

Ловля риби на варену картоплю

Картопля - одна з найперспективніших і результативних насадок при ловлі таких риб, як короп і карась. Люблять поласувати цією насадкою також лящ і велика плотва. Головне - правильно приготувати картоплю для риболовлі. Для варіння краще вибирати невеликі або середнього розміру бульби картоплі. При цьому можна користуватися картоплею як старого, так і нового врожаю.

Ловля щуки в жовтні на спінінг

Ловля щуки в жовтні на спінінг

Осінь - золота пора для спінінгіста. Осінній жор щуки дозволяє навіть новачкові залишитися з хорошим уловом. Але як і будь-яка риболовля, ловля щуки в жовтні має свої особливості. Восени можна зловити досить великих розмірів щуку. Особливо хороша така рибна ловля на спінінг жовтні. Щучка любителька холодної водиці, тому що у неї починається активна годівля, так як вона готується до зими, тому восени саме відмінне клювання.

Рецепти тіста для ловлі карася

Рецепти тіста для ловлі карася

В риболовлі на карася дуже важливу роль грає насадка. Без неї просто не вдасться отримати великого улову. Як ви вже здогадалися, мова сьогодні піде про насадку рослинного походження, ми розповімо про тісто для ловлі карася, яке можна приготувати різними способами. Існує безліч різних насадок для ловлі карася, але найнадійніше - це тісто.

Техніка ловлі щуки на кружки

Техніка ловлі щуки на кружки

Щука є однією з тих риб, за якою рибалки полюють найчастіше. Ловлять цього хижака багатьма способами, в тому числі і на кружки. Ловля щуки на кружки може дати дуже гарні результати, що дозволяють рибалці пишатися своїм уловом. Кружок це плоский диск, виготовлений найчастіше з пінопласту діаметром близько 20 сантиметрів і товщиною близько 3 сантиметрів, має в центрі по 1 щоглі зверху і знизу, причому верхня робиться довшим, ніж нижня. 

Рибалка в селі Карпівці (став під лісом)

Рибалка в селі Карпівці (став під лісом)

Платна водойма для риболовлі і відпочинку знаходиться в селі Карпівці, Хмельницького району Хмельницької області. Водойма має площу плеса 13. Середня глибина  – 2-3м. Дно чисте. В лісі об лаштовані місця для риболовлі з столиками і лавками. Біла риба: короп, карась, амур, товстолобик, плотва, краснопірка. Є також окунь, щука, судак, сом.

Ловля риби на п’явку літом

Ловля риби на п’явку літом

Ловля на п'явку починається з видобутку цієї наживки. Місцями притулки цих жителів водойм є днища затоплених човнів, корчі, що лежать біля берега, під помостами рибалок. Але такі місця можна назвати малопродуктивними. В якості наживки п'явку застосовують при ловлі сома, ляща, язя, головня і щуки. Ну а великий окунь любить таку наживу, як ніхто інший.

Показано з 1 по 10 із 502 (всього 51 сторінок)