Ловля карася в червні

Ловити карася необхідно вміти, інакше в червні можна залишитися без улову. Карась - вибаглива риба, що зустрічається по всій території України. У червні в одній і тій ж водоймі він може вранці краще клювати на черв'яка, в обід - на манку, ввечері - на опариша. Здогадатися про його уподобання можна методом проб. Тому, вирушаючи за карасем, готуйте арсенал різноманітних насадок і наживок і, звичайно, прикорм, якщо ловля здійснюється на поплавкову вудку.

Особливості ловлі карася в червні

У будь-яких водоймах знайти карася можна біля кордонів води з рослинами. Шукати слід близько:

  • водяних лілій;
  • очеретів;
  • латаття.

У червні риба знаходиться на глибині в 1,5 м. Течія їй подобається помірна або слабка. Тепла вода карасю не подобається, тому в спеку він буде годуватися вранці або ввечері.

У мілких водоймах риба зустрічається на будь-якій глибині, але розмір її буде невеликий. У глибоких водоймах вона концентрується в прибережних ямах, де присутні рослини.

Місце для лову з берега вибирають так, щоб поруч були зарості рогозу або дерева, які впали, що є природними укриттями для обережної риби. Часті клювання відбуваються на кордоні з водною рослинністю. Там де берега мілководні і заросли травою карася ловлять взабродку, використовуючи гумові штани або високі болотні чоботи. В цьому випадку насадку закидають у вікна між заростями і стоять тихо, тому що риба надзвичайно полохлива.

При такому способі лову необхідний підсак з довгою рукояткою, яка дозволяє дотягнутися до вікна і взяти карася до того, як він спробує піти в водорості і заплутати волосінь.

Вибір снасті для ловлі карася в червні

У червні ловити карася можна по-різному і на різну снасть. Рибу ловлять поплавковими снастями, донками, з дна, з глибини, з поверхні води, з її товщі. Тому вибір снасті безпосередньо залежить від особливостей водойми і характеру карася в регіоні.

Найцікавіший спосіб - ловля на поплавкову оснастку. Але варто пам'ятати, що в червні карась стає обережним, тому його може злякати найменший шум.

Вибір наживки для карася

До речі, ловля карася - нескінченний експеримент, що супроводжується, як зміною насадок - наживок, так і зміною глибини лову. Але карася в червні можна зловити на звичайного хробака. Однак якщо є бажання отримати хороший улов, слід додати до насадки якусь пахучу спецію або продукт.

У манку добре додати трохи розчавленого часнику. Головне - не переборщити: занадто різкий запах відлякує рибу. На деяких водоймах карась із задоволенням бере насадки присмачені крапелькою гасу.

Волосінь діаметром товстіше 0,2 мм краще не використовувати: ставлять її лише при лові крупного карася. Зазвичай 0,12 - 0,14 мм цілком достатньо.

Чим підгодувати карася в червні

Відмінний варіант прикорму для карася - суміш перемеленого і розпареного вівса, пшонки і вареного розчавленого гороху. Кілька столових ложок толокна і трохи нерафінованої соняшникової олії зроблять підгодовування смачніше. Важливо щоб прикорм був добре подрібнений, його завдання - приманити рибу, але не нагодувати її. У кормову суміш додають річковий пісок 1: 1. В процесі риболовлі підкидати прикорм до поплавка слід з паузами.

Ловити карася в червні потрібно! Риболовля обов'язково принесе задоволення і буде цікавою. Одні карасі в цей час вже закінчили нерест, інші нерестяться, а треті готуються до нересту. Відповідно, одна риба буде клювати добре, а інша - ні, і все в рамках однієї водойми.

  • Ловля карася в червні

Схожі статті

Ловля ляща в червні

Ловля ляща в червні

З кінця травня у ляща починається нерест. Орієнтовно через 2 тижнів після нього починається активне клювання. Триває приблизно 3 тижні, тому у кожного любителя ловлі з'являється відмінний шанс добре порибалити. Їсть лящ все, що попадається на очі, але краще, якщо їжа буде калорійною.

Ловля окуня в червні

Ловля окуня в червні

Ловля окуня вважається одним з найбільш захоплюючих занять для рибалки, тому що передбачає застосування деяких умінь. Окунь - хижак, його відмінні риси: темне забарвлення спини, стисле з боків тіло, зеленувате забарвлення тіла, дрібна луска. Вага риби може дорівнювати 4 кілограмам. Місце проживання риби - глибокі ями, ставки, перекати.

Ловля плотви в червні

Ловля плотви в червні

У червні плотва діє вкрай обережно. Якщо у водоймі водиться карась, лин, короп, підлящик, знайти плотву буває складно, адже через високу конкуренцію вона постійно знаходиться в пошуку їжі, тому не сидить на місці.

Всесвітній день рибальства - 27 червня. День рибака

Всесвітній день рибальства - 27 червня. День рибака

Рибальство - серйозний і важкий труд. Він значно відрізняється від риболовлі - виду відпочинку на березі з вудкою або в човні, заради розваги. Але 27 червня Всесвітній день рибальства святкують всі - і професіонали, і любителі.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Махове вудилище Mikado Princess. Carbon

Махове вудилище Mikado Princess. Carbon

Легке махове вудилище Mikado Princess (Мікадо Принцес) виготовлена з високо-модульного графіту. Тех..

300 - 419Грн.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Це м'яка, виключно гладка волосінь. Вона не схильна до скручування і дає можливість далекого закида..

34Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

28 - 30Грн.

Чоботи риболовні заброди Nordman ПС 15 Р. Оливкові

Чоботи риболовні заброди Nordman ПС 15 Р. Оливкові

Підбираються з розрахунку розмір в розмір по співвідношенню до звичайного взуття. Зручні рибальські..

580Грн.