Ловля карася в червні

Ловити карася необхідно вміти, інакше в червні можна залишитися без улову. Карась - вибаглива риба, що зустрічається по всій території України. У червні в одній і тій ж водоймі він може вранці краще клювати на черв'яка, в обід - на манку, ввечері - на опариша. Здогадатися про його уподобання можна методом проб. Тому, вирушаючи за карасем, готуйте арсенал різноманітних насадок і наживок і, звичайно, прикорм, якщо ловля здійснюється на поплавкову вудку.

Особливості ловлі карася в червні

У будь-яких водоймах знайти карася можна біля кордонів води з рослинами. Шукати слід близько:

  • водяних лілій;
  • очеретів;
  • латаття.

У червні риба знаходиться на глибині в 1,5 м. Течія їй подобається помірна або слабка. Тепла вода карасю не подобається, тому в спеку він буде годуватися вранці або ввечері.

У мілких водоймах риба зустрічається на будь-якій глибині, але розмір її буде невеликий. У глибоких водоймах вона концентрується в прибережних ямах, де присутні рослини.

Місце для лову з берега вибирають так, щоб поруч були зарості рогозу або дерева, які впали, що є природними укриттями для обережної риби. Часті клювання відбуваються на кордоні з водною рослинністю. Там де берега мілководні і заросли травою карася ловлять взабродку, використовуючи гумові штани або високі болотні чоботи. В цьому випадку насадку закидають у вікна між заростями і стоять тихо, тому що риба надзвичайно полохлива.

При такому способі лову необхідний підсак з довгою рукояткою, яка дозволяє дотягнутися до вікна і взяти карася до того, як він спробує піти в водорості і заплутати волосінь.

Вибір снасті для ловлі карася в червні

У червні ловити карася можна по-різному і на різну снасть. Рибу ловлять поплавковими снастями, донками, з дна, з глибини, з поверхні води, з її товщі. Тому вибір снасті безпосередньо залежить від особливостей водойми і характеру карася в регіоні.

Найцікавіший спосіб - ловля на поплавкову оснастку. Але варто пам'ятати, що в червні карась стає обережним, тому його може злякати найменший шум.

Вибір наживки для карася

До речі, ловля карася - нескінченний експеримент, що супроводжується, як зміною насадок - наживок, так і зміною глибини лову. Але карася в червні можна зловити на звичайного хробака. Однак якщо є бажання отримати хороший улов, слід додати до насадки якусь пахучу спецію або продукт.

У манку добре додати трохи розчавленого часнику. Головне - не переборщити: занадто різкий запах відлякує рибу. На деяких водоймах карась із задоволенням бере насадки присмачені крапелькою гасу.

Волосінь діаметром товстіше 0,2 мм краще не використовувати: ставлять її лише при лові крупного карася. Зазвичай 0,12 - 0,14 мм цілком достатньо.

Чим підгодувати карася в червні

Відмінний варіант прикорму для карася - суміш перемеленого і розпареного вівса, пшонки і вареного розчавленого гороху. Кілька столових ложок толокна і трохи нерафінованої соняшникової олії зроблять підгодовування смачніше. Важливо щоб прикорм був добре подрібнений, його завдання - приманити рибу, але не нагодувати її. У кормову суміш додають річковий пісок 1: 1. В процесі риболовлі підкидати прикорм до поплавка слід з паузами.

Ловити карася в червні потрібно! Риболовля обов'язково принесе задоволення і буде цікавою. Одні карасі в цей час вже закінчили нерест, інші нерестяться, а треті готуються до нересту. Відповідно, одна риба буде клювати добре, а інша - ні, і все в рамках однієї водойми.

  • Ловля карася в червні

Схожі статті

Ловля ляща в червні

Ловля ляща в червні

З кінця травня у ляща починається нерест. Орієнтовно через 2 тижнів після нього починається активне клювання. Триває приблизно 3 тижні, тому у кожного любителя ловлі з'являється відмінний шанс добре порибалити. Їсть лящ все, що попадається на очі, але краще, якщо їжа буде калорійною.

Ловля окуня в червні

Ловля окуня в червні

Ловля окуня вважається одним з найбільш захоплюючих занять для рибалки, тому що передбачає застосування деяких умінь. Окунь - хижак, його відмінні риси: темне забарвлення спини, стисле з боків тіло, зеленувате забарвлення тіла, дрібна луска. Вага риби може дорівнювати 4 кілограмам. Місце проживання риби - глибокі ями, ставки, перекати.

Ловля плотви в червні

Ловля плотви в червні

У червні плотва діє вкрай обережно. Якщо у водоймі водиться карась, лин, короп, підлящик, знайти плотву буває складно, адже через високу конкуренцію вона постійно знаходиться в пошуку їжі, тому не сидить на місці.

Всесвітній день рибальства - 27 червня. День рибака

Всесвітній день рибальства - 27 червня. День рибака

Рибальство - серйозний і важкий труд. Він значно відрізняється від риболовлі - виду відпочинку на березі з вудкою або в човні, заради розваги. Але 27 червня Всесвітній день рибальства святкують всі - і професіонали, і любителі.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Махове вудилище Mikado Princess. Carbon

Махове вудилище Mikado Princess. Carbon

Легке махове вудилище Mikado Princess (Мікадо Принцес) виготовлена з високо-модульного графіту. Тех..

330 - 454Грн.

Підсак складний Libao 2.10м &70 (Нитковий)

Підсак складний Libao 2.10м &70 (Нитковий)

Підсак необхідний практично на кожній рибалці. Навіть якщо піймання трофею не очікується, все одно ..

246Грн.

Підставка рогач метал крашений телескоп (Під сигналізатор) 1.50м.

Підставка рогач метал крашений телескоп (Під сигналізатор) 1.50м.

Телескопічна регульована підставка має універсальний розмір і спеціальне різьблення для електронних..

35Грн.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Це м'яка, виключно гладка волосінь. Вона не схильна до скручування і дає можливість далекого закида..

34Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.

Чоботи риболовні заброди Nordman ПС 15 Р. Оливкові

Чоботи риболовні заброди Nordman ПС 15 Р. Оливкові

Підбираються з розрахунку розмір в розмір по співвідношенню до звичайного взуття. Зручні рибальські..

580Грн.