Ловля карася в липні

Літо, дуже гарний час року для ловлі карася, і багато рибалок, незважаючи на спеку, особливо в останні роки, поспішають на водойми, в надії отримати насолоду від покльовок цієї дуже цікавої риби. Ловля карася в липні, при відповідному знанні водойми і повадок літнього карася, буває дуже результативна. У моїй практиці дуже багато було випадків, коли його ловля не вщухала навіть у найспекотніший, полуденний час.

Місця для липневої ловлі карася

Місця ловлі карася в липні можуть бути найрізноманітніші. Любить він годуватися недалеко від прибережної рослинності, не обійшовши стороною місця і з водною рослинністю. Ловля карася в липні результативна і на відкритих, неглибоких місцях водойми з мулистим дном, де він риється в пошуках різних донних організмів, дрібних ракоподібних. У найспекотніші години надає перевагу затіненим ділянкам, під містками, біля мостових паль.

Час риболовлі на карася в липні

Найбільш добутливим часом для лову карася в липні вважається ранній ранок, приблизно з 5.00 і до 9.00, і вечірній час з 20.00 до 22.00, хоча як я вже говорив вище, ловля карася в липні під час обідніх годин, теж не позбавлена ​​практичного сенсу. А якщо в цей час ще дме невеликий вітерець, та з дрібним дощиком, то клювання карася може бути просто фантастичним. Кілька разів потрапляв на місце лову в подібних умовах, через дві - три години просто напросто припиняв ловлю, так як здавалося, що карася просто напросто не залишиться в водоймі для наступного разу.

Снасті для ловлі карася в липні

Снасті для лову карася в липні найзвичайніші, це поплавкова вудка, донка.

Поплавкова вудка вудка, на мій погляд, є найзручнішим знаряддям лову, більш спортивним чи що, і так як карась не зосереджується в липні на одному місці, то зручніше шукати місця стоянки і годівлі карася все-таки більш мобільною снастю. Часто бувало, що тільки що ловився карась в одному місці, а потім клювання немов обривало, перемістиш оснащення на півметра - метр в сторону і клювання знову відновлюється.

Однак для упіймання особливо великих і обережних карасів, більше підходить донка, яка дозволяє ловити на більш віддалених від берега відстанях, і великий карась менш обережно підходить до насадки. Ще краще, якщо на донці замість класичного оснащення встановити так звану соску.

Наживка на карася в липні

Гнойовий черв'як, опариш, продовжують залишатися універсальними наживками для карася, але в умовах літньої спеки, ловля карася в липні дуже ефективна на насадки рослинного походження, це різні каші, парена перловка, тісто.

Окремо хочеться сказати про таку насадку, як манна бовтанка. На манку в липні мені вдавалося домагатися вражаючих результатів, в той час як інші наживки і насадки карась повністю ігнорував. Непогано до насадки з манної бовтанки робити підсадку опаришем, що помітно оживляє це блюдо, і карась охочіше бере таку насадку.

Прикормка для карася в липні

Підгодовування для лову карася в літні місяці слід використовувати обережно, бажано доволі великих фракцій. Дрібне, порошаче підгодовування, створює в воді велику хмару каламуті, що свого часу привертає багато дрібної риби та риболовля стає малоцікавою. Яке краще застосовувати підгодовування - саморобне або покупне, кожен вирішує сам.

  • Ловля карася в липні

Схожі статті

Рибалка в липні. Яку рибу і чим ловити в липні

Рибалка в липні. Яку рибу і чим ловити в липні

Липень - прекрасна пора для рибалки: він не скутий незручним теплим одягом, пересуванню по водоймі ніщо не заважає, здавалося б, про що ще мріяти? Але є свої «але», і досить серйозні.

Ловля щуки в липні

Ловля щуки в липні

Ловля щуки в липні не така хороша, як в інші літні місяці, це факт, але сказавши, що вона зовсім не клює, це буде неправдою. Просто клювання і активну поведінку щуки зводить нанівець, літня спека. Особливо це відбивається на великих особинах, можна сказати, що велика щука оголосила голодування і ігнорує будь-яку наживку рибалки. В основному в цей час клюють екземпляри до одного кілограма. 

Ловля ляща в липні

Ловля ляща в липні

Липень, найспекотніший місяць літа, особливо в останні роки це відчувається гостріше. Для мешканців водойм, сильне підвищення температури теж не залишається непоміченим, які в пошуках більш холодних місць і відповідно з кращим кисневим режимом, облюбовують затишні місця і з небажанням реагують на піднесені приманки і наживки. Найбільш вдала ловля ляща в липні, буває в першій половині цього місяця, з другої ж половини, успішна ловля ляща носить вже чисто випадковий характер.

Ловля плотви в липні

Ловля плотви в липні

Плотва в липні харчується цілодобово, особливо інтенсивність харчування плотви зростає в нічний час. Тому якщо ви любитель посидіти з вудкою в тиші, під зірками нічного неба, під спів нічних солов'їв, то ловля плотви в липні - це те, що вам треба.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Махове вудилище Mikado Princess. Carbon

Махове вудилище Mikado Princess. Carbon

Легке махове вудилище Mikado Princess (Мікадо Принцес) виготовлена з високо-модульного графіту. Тех..

330 - 454Грн.

Котушка з бейтранером EOS X-BAIT XB 5+1bb

Котушка з бейтранером EOS X-BAIT XB 5+1bb

Дана модель котушки оснащена бейтраннером, і відмінно підійде для оснащення коропової і фідерної сн..

672Грн.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Це м'яка, виключно гладка волосінь. Вона не схильна до скручування і дає можливість далекого закида..

34Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.