Насадки і наживки на карася

Карась - дуже поширена в Україні риба. У наших водоймах зустрічаються золоті і срібні карасі. Характерною особливістю золотого карася є забарвлення черевного, хвостового і спинного плавників в темно-коричневий колір. Срібний карась, на відміну від золотого, має сріблясте черевце, більшу кількість зябрових тичинок, а також більш виїмчастий хвостовий плавець. Срібного карася, що має золоту луску продовжують називати срібним. Просто плавники його не відрізняються за кольором від луски.

Місця проживання

Для свого проживання карась вибирає стоячу воду, наприклад, озера з болотистими берегами. Але, взагалі, він має здатність жити практично в будь-яких водах, навіть забруднених. Більшу частину свого життя карась проводить на дні, харчуючись хробаками, різними личинками, мулом, а в холодну пору року перебуває в стані заціпеніння. І лише тоді, коли карась метає ікру, його можна спостерігати на поверхні води.

Вибір насадки

Для ловлі карасів застосовують різноманітні насадки: тваринні і рослинні. При цьому смаки карася змінюються від пори року. На що саме буде клювати карась і в який день передбачити неможливо. В одній і тій ж водоймі сьогодні карась може чудово клювати, наприклад, на опариша, а вже завтра не буде на нього клювати зовсім, а вважатиме за краще, скажімо, мотиля. Оскільки смаки карася в певний день передбачити неможливо, потрібно брати з собою весь арсенал насадок і використовувати їх по ситуації. Після нересту можна спробувати використовувати рослинні насадки:


Знову ж таки, немає такого певного правила, що після нересту карась обов'язково починає клювати на них. Найчастіше срібний карась вибере тваринні насадки. Але спробувати варто. Непогано може клювати на рослинні насадки в цей час золотий карась. Щоб уникнути непотрібних клювань дрібного карася, з рослинних насадок краще віддати перевагу тісту або булці.

Якщо ловити карася в водоймах, де водиться і інша риба, доречно застосовувати ті насадки, які підійдуть і для неї. Наприклад, у водоймах, де разом з карасями водяться лини, в якості насадки використовують в основному хробака, мотиля, опариша, виповзка, п'явок.


А ось в тих водоймах, де разом з карасями водяться короп, або сазан, краще використовувати саме рослинні насадки. Можна використовувати кукурудзу і варену картоплю.

Зустрічаються рибалки, які на власному досвіді переконалися, що не існує кращої рослинної насадки, ніж ошпарені окропом і підсушені вівсяні пластівці. Хтось варить різноманітні каші, а хтось просто зрізує з батона білого хліба нижню кірку і використовують її.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Насадки і наживки на карася

Схожі статті

Поради рибалкам початківцям

Поради рибалкам початківцям

Вже давно риболовлю вважають відмінним приводом провести час з друзями і з членами своєї сім'ї. Ще, це - пригода, оскільки ніхто не може припустити, що трапиться на рибалці, і які «сюрпризи» може піднести цей вид відпочинку. Тому початківцю, хто вперше зібрався на риболовлю, напевно стануть в нагоді дані поради.

Вплив тиску і інших факторів на клювання риби

Вплив тиску і інших факторів на клювання риби

Досвідчені рибалки кажуть, що потрібно ловити рибу завтра, або потрібно було ловити вчора J. На це є свої причини. Риба істота непередбачувана, але її поведінку можна пояснити. Для цього треба усвідомити деякі корисні речі. Поведінка риб, їх клювання не завжди залежить від снастей, приманки, потрібно так само звертати увагу на погоду.

Уловиста прикормка на карася своїми руками

Уловиста прикормка на карася своїми руками

Одна з неодмінних умов успішної риболовлі є прикормка. Потрібно експериментувати і пробувати різні варіанти. Немає якогось єдиного рецепту однозначно успішної прикормки. Деякі рибалки готують різні види прикормок самостійно. Це можуть бути різні каші в різних поєднаннях і варіаціях, або обсмажений в нерафінованій олії житній хліб, рубаний хробак і опариш, скачані в кульки з використанням піску та глини, і багато ще чого іншого.

Особливості ловлі щуки літом

Особливості ловлі щуки літом

Ловля щуки влітку відрізняється від ловлі навесні і восени. У спекотну пору хижачка не така активна. Навесні вона намагається швидко відновити сили після тривалої зимівлі, для того щоб успішно віднереститися. Тому вона агресивно атакує практично всі запропоновані приманки. Осінь серед рибалок вважається найвдалішим періодом для полювання на щуку, бо в цей час настає період жору, під час якого хижачка накопичує жирові запаси перед зимою.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова складається з натуральних компонентів і підходить для такого виду риб як к..

12Грн.

Тісто воздушне Grizzly Baits Puffi Mini (6-8 мм) 30гр.

Тісто воздушне Grizzly Baits Puffi Mini (6-8 мм) 30гр.

Високоефективна насадка для донної і поплавцевої ловлі. Виготовлена ​​з 100% натуральних протеїнів..

25Грн.

Пластилін Real Fish 0.5кг.

Пластилін Real Fish 0.5кг.

Пластилін для риболовлі REAL FISH - інноваційний продукт з вмістом високоенергетичних інгредієнтів..

35Грн.

Пеллетс кукурудзний HI Mera 500гр. 3мм.

Пеллетс кукурудзний HI Mera 500гр. 3мм.

Пеллетс кукурудзний HI Mera 500гр. 3мм. Виготовлений з натуральних інгредієнтів без консервантів. ..

45Грн.