Прикормка для ловлі карася

Карась - це одна з риб сімейства коропових. Його розмір може досягати 30 см, а вага до 1 кг. Навесні і влітку часто зустрічається близько заростей очерету і біля корчів. Ловлять карася завжди з прикормкою. Якою має бути прикормка для карася та як правильно підгодовувати місце лову, читайте в статті.

Складнощі ловлі карася

Ловля карася завжди супроводжується різними труднощами. Окремо можна виділити 2 основні проблеми:

Примхливість і обережність карася. Це вкрай обережна риба, яка ставиться з недовірою до будь-яких незнайомих предметів, включаючи наживки і прикормки. Ну, а його капризи щодо їжі відомі будь-кому, хто хоч один раз цілеспрямовано його ловив. Його смаки змінюються протягом цілого дня.

Важкодоступні місця для ловлі. Не менш значуща проблема, оскільки при лові в корчах або ділянках, зарослих рослинністю, заплутати снасть простіше простого. У зв'язку з цим рибалкам часто доводиться виманювати карася на відкриті ділянки.

Інгредієнти прикормки для карася

Вибір інгредієнтів прикормки для карася - головний біль для будь-якого рибалки. У складі не повинно бути ніяких дивних, невідомих для карася запахів.

В якості основи підходить будь-яка кормова суміш для риб сімейства коропових.

Особливі почуття карась живить до натуральних ароматизаторів, синтетичні часто відлякують, а не приваблюють рибу.

Корінь аїру часто використовується як компонент прикормки на карася, перш ніж використовувати, його необхідно подрібнити до розміру крупинок цукру. Також добре привертає рибу кріп, часник, какао.

Прикормка для карася своїми руками

Незважаючи на всі переваги готових кормових сумішей, краще зробити прикормку для карася самостійно. В якості основи завжди використовують панірувальні сухарі. Інші компоненти кожен рибалка підбирає на свій смак. Використовують кукурудзу, борошно, горох, перловку і т.д. Варіантів багато, і всі вони ефективні.

Є два загальних правила для всіх варіантів прикормки - суміш не повинна перенасичувати рибу, від неї вимагається лише залучення риби до місця лову, а земля і вода обов'язково повинні бути з водойми, де планується рибалка.

Як прикормлювати карася

Зазвичай карась прикормлюється за день - два до початку лову. Бажано робити це в один час, але проблема в тому, що не завжди є така можливість, наприклад, якщо водойма знаходиться далеко від будинку. Тому приїжджаючи на нове місце, в першу чергу потрібно скачати з підгодовування кульки. Приблизно 1/3 частину підгодовування потрібно закинути відразу, одну - дві кульки закидаються прямо під поплавок. Інша суміш підкидається протягом усього лову, а з огляду на обережність карася, робити це потрібно якомога тихіше.

Ну, а щоб підвищити шанси на улов, бажано зробити кілька варіантів прикормки, з різними компонентами. І тоді вже точно рибалка буде успішною.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Прикормка для ловлі карася

Схожі статті

Ловля карася на болоті

Ловля карася на болоті

Існують невеликі водойми, в яких взимку виживають тільки карась і ротан. Як правило, це старі занедбані, тобто залишені без будь-якого догляду штучні ставки. Багато років тому їх чистили, поглиблювали і щороку випускали в них рибу, щоб вона підросла за літо. Безліч таких ставків створювалося в дачних селищах як «пожежні» водойми і для купання в літню спеку. Рибалки обходять такі водойми стороною і тому ловля карася на болоті може бути дуже успішною.

Вибір фідерного вудилища

Вибір фідерного вудилища

Для того щоб збільшити свої шанси на піймання риби, необхідно правильно підібрати вудилище для ловлі фідером. Риболовля в конкретних умовах вимагає ретельного підбору снастей, саме тому дана стаття присвячується вибору фідерного вудилища.

Ловля риби з ковзним поплавком

Ловля риби з ковзним поплавком

Ловля з ковзним поплавком має як явні переваги, так і недоліки. Якщо дотримуватися важливих порад, описаних в даній статті, то ковзний поплавок буде вашим вірним помічником на рибалці. Припустимо, ми маємо намір ловити нехижу рибу на озері. Відразу біля наших ніг дно круто обривається на велику глибину. В таких умовах начебто краще ловити із ковзним грузилом або годівницею, але бувають винятки.

Розведення і зберігання опариша для рибалки

Розведення і зберігання опариша для рибалки

В основному рибалки використовують для лову деяких видів риби хробака або мотиля, але не менш вдалою наживкою вважається опариш. Його можна придбати в рибальських магазинах або виростити в домашніх умовах.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Меляса Brain Molasses 120ml

Меляса Brain Molasses 120ml

Меляса Brain Molasses виготовляється на основі високоякісної меляси з додаванням натуральних аромат..

25Грн.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова складається з натуральних компонентів і підходить для такого виду риб як к..

12Грн.

Прикорм 3-K Baits "Мамалига" 0.5кг.

Прикорм 3-K Baits "Мамалига" 0.5кг.

 "Мамалига" - універсальний прикорм для будь-якої білої, мирної риби. Ефективна в приманюванн..

23Грн.