Снасті для ловлі коропа на фідер

Фідер - це спеціальна снасть, що складається з вудилища, оснащеного котушкою з волосінню, повідцем, гачками, годівницями-оснащеннями і підсакою. Фідером зручно витягувати коропа вагою до 7-10 кг, якщо всі елементи снасті ретельно підібрані. Вудилища бувають різної довжини, але оптимальні для лову коропа довгі, спеціалізовані вудки, що досягають чотирьох метрів у довжину. Котушка повинна володіти якісним намотуванням і добре відрегульованим, плавним гальмом. Можна використовувати котушки з заднім фрикціоном або ослабленим переднім, щоб риба не відвела в воду всю снасть.

Волосінь

При виборі волосіні часто віддається перевага монофільним зразкам різного діаметру. Розмір перетину волосіні залежить від умов ловлі і передбачуваної ваги здобичі. Тонкі волосіні і плетені шнури повинні мати шок-лідер, який захистить їх від розриву при далеких закиданнях. Для великих відстаней кращі шнури 0,1-0,12 мм в діаметрі, які не знижують чутливість снасті. Більш товсті шнури, що не мають запасу розтяжності, призводять до втрати дальності закидання і чутливості, а також поломки вудилища, коли потужний короп починає зриватися з гачка.

Повідці і гачки

Повідці для лову коропа можуть бути монофільними або плетеними, а в залежності від монтажу снасті вони можуть бути різної довжини. Ковзна або напівковзна збірка вимагає монофільних повідків 0.3-0.4 метра завдовжки, а для глухих оптимальні плетені екземпляри в два рази коротше. Кожен карпфішер на основі свого досвіду вирішує, який застосувати поводок до оснащення. Те ж стосується гачків. Їх розмір може варіюватися в межах 8 - 12 номерів, заточка повинна бути голковою, а матеріали, з яких виготовлений гачок, тільки кращої якості. Економія на гачку негативно позначиться на успіху в риболовлі.

Оснащення і підсак

Використання годівниці - це відмітна особливість фідерних снастей для лову коропа. Максимальну чутливість снасті, яка є запорукою успішної риболовлі, можна отримати, якщо вибирати мінімально легку оснастку з найменшим вимиванням приманки для кожного водоймища індивідуально. Оснащення може бути різної форми і ваги, зробленої з різних матеріалів. Якщо потрібно збільшити вагу годівницю, то для неї є спеціальні грузила. Витягати коропа з води зручно підсакою великого розміру і зробленого з міцних матеріалів, інакше лопнувший сачок позбавить рибалки гарного улову.

  • Снасті для ловлі коропа на фідер

Схожі статті

Вибір ультралайтового спінінга

Вибір ультралайтового спінінга

Безсумнівно, ловля ультралайтовим спінінгом отримала широке поширення, але важко знайти зрозумілі рекомендації по вибору цієї снасті. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Що дає промір глибини при ловлі на поплавок

Що дає промір глибини при ловлі на поплавок

Запитайте будь-кого, хто навчає новачків азам рибної ловлі, чому вони вчать їх в першу чергу, і відповіддю, швидше за все, буде, як вивчити місце лову за допомогою глибиноміра. Це виглядає для більшості оманливо простою, елементарною дією, яку ми робимо перед кожною риболовлею, незалежно від того, знайоме це місце чи ні ...

Флюорокарбонові поводки і їх користь в риболовлі

Флюорокарбонові поводки і їх користь в риболовлі

Опустіть флюорокарбоновий поводок в стакан з водою, і виявиться, що він ... зник. Вийняли, і знову, ось він! Це чудове перетворення цілком зрозуміле. Полімер, з якого зроблений поводок, має майже такий же коефіцієнт заломлення світла, як і вода. Продовжуючи перераховувати його цінні особливості, скажімо, що в певних умовах хороша і волосінь з цього матеріалу.

Як і які ароматизатори додовати в прикормку

Як і які ароматизатори додовати в прикормку

У наш час у продажу пропонується великий асортимент ароматизаторів, які є сенс додавати в прикормку при риболовлі. До ароматизаторів слід віднести наступні речовини: ефірні масла, харчові та спеціальні ароматизатори, ароматизатори для бойлів, вижимки, масла (жири).

Товари які можуть Вас зацікавити!

Шнур Sunline Siglon PE х4 300m (темно-зелений)

Шнур Sunline Siglon PE х4 300m (темно-зелений)

Шнур Sunline Siglon PE x4 позиціонується японським виробником як кардинально новий крок в області р..

584Грн.

Котушка EOS RL 6 5+1bb

Котушка EOS RL 6 5+1bb

Котушка з заднім фрикціоном EOS RL орієнтована на ловлю фідером або пікером, але це зовсім не означ..

518 - 560Грн.

Спінінг фідерний EOS Favorite IM8. 60-90-120гр.

Спінінг фідерний EOS Favorite IM8. 60-90-120гр.

EOS Favorite IM8 – недороге фідерне вудилище, яке чудово підійде для лову мирної риби на річках з п..

801 - 994Грн.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Multicolor Boilie Special. Коропова волосінь від угорської компанії. Особливіс..

100 - 135Грн.