Як приготувати горох для риболовлі

Ловля коропа на горох стала дуже популярною в наші дні. Свіжий горох, при правильному приготуванні, є ідеальною насадкою для ловлі коропа. Поділюся своїми способами приготування гороху для риболовлі на коропа.

Переваги гороху при ловлі коропа

Основні переваги гороху як насадки і прикормки для ловлі коропа полягають в його наступних особливостях:

  • ловля коропа на горох виявляється ефективною в абсолютній більшості випадків, оскільки даний представник сімейства бобових має особливий запах, який і привертає риб;
  • отримати горох у власне розпорядження рибалці набагато простіше, ніж роздобути інші приманки: горох не потрібно викопувати з ґрунту, збирати під деревами в умовах поганого освітлення, однак готувати горох до подальшого використання все-таки доведеться.

Як приготувати горох для ловлі коропа

Для того щоб горох став повноцінною і по-справжньому ефективною насадкою для ловлі крупного коропа, його потрібно попередньо приготувати. Зробити це можна наступними способами:

  1. Цілісний горох поміщається в розчин з води і соди, а після того, як зерна розбухнуть, їх виймають з води і поміщають в мішок з тканини. Після цього тканину з горохом усередині потрібно помістити в ємність таким чином, щоб тканина не торкалася дна. Для цього мішок прив'язують до будь-якої, придатної для цього частини каструлі. Після цього каструля наповнюється водою, в якій горох був до цього і вариться до готовності. Після закінчення варіння горох висипають на папір і залишають до повного висихання.
  2. Другий варіант приготування гороху є більш простим і при цьому не менш ефективним. 1.5 літрів гарячої води заливається в термос, в воду додається чайна ложка соди і така ж кількість масла льону. Горох засипається в термос і залишається в розчині до повного розпарювання. Такий спосіб хороший тим, що не вимагає постійної участі рибалки.
  3. Третім варіантом приготування гороху для риболовлі на коропа є застосування водної лазні. Горох потрібно замочити у воді не менше, ніж на 8 годин (зазвичай - на ніч). Після вказаного часу потрібно закип'ятити кілька (конкретна кількість вибирається рибалкою) літрів води і, залишивши її кипіти, висипати горох в друшляк і розмістити над ємністю з киплячою водою, піддавши таким чином горох термічній обробці. Достатня тривалість такої обробки - 10-20 хвилин.

Якщо горох передбачається використовувати в якості насадки, то краще вибирати цілісний горох, в тих випадках, коли мова йде про прикормку, дана рекомендація втрачає свою актуальність.

Вкрай важливо, щоб горох не був занадто гладким і володів середньою міцністю: не був занадто твердим, але і не розламується на частини при найменшому тактильному контакті.

У тих випадках, коли горох використовується саме в якості прикормки, правильним рішенням стане додати до нього і інші крупи: відмінно підійде перлова або пшоняна.

Рибалки, які не бажають витрачати час на підготовку сирого гороху, можуть використовувати консервований: навіть незважаючи на промислову обробку, якій він був підданий при консервації, всі необхідні для риболовлі властивості в ньому збереглися.

Важливі переваги гороху, як насадки і приманки полягає в його універсальності, він ідеально підійде як для донної риболовлі, так і для поплавкової ловлі. Термін попереднього зберігання гороху не має ніякого значення.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Як приготувати горох для риболовлі

Схожі статті

Коли починається нерест карася і в чому особливості цього періоду

Коли починається нерест карася і в чому особливості цього періоду

Однією з найпоширеніших мирних риб наших водойм є карась. Риболовля на нього вельми непередбачувана, але цікава і навіть азартна. Щоб визначитися, в який період вона буде найбільш ефективна, варто більше дізнатися про біологічні особливості цієї риби і їх вплив на її поведінку. Зокрема, розглянемо, коли починається і закінчується нерест карася, і як цей процес впливає на клювання цього представника коропових.

На що клює лин

На що клює лин

Не знаючи, коли починає клювати лин, особливостей поведінки риби, рибалка просто приречена на провал. Лин є вкрай обережною рибою, яка схильна плавати лише в перевірених місцях. У запресованих водоймах вона ефективно уникає гачків і є вкрай рідкісною здобиччю у більшості рибалок. Щоб зловити лина, важливо підготувати правильну снасть, зробити прикормку (краще власноруч), виявити увагу при виборі місця ловлі і обов'язково дотримати маскування.

Ловля головня на хруща

Ловля головня на хруща

Використовувати хруща для наживки при ловлі головня можливо відразу ж після того, як дана комаха здійснило свій виліт після зимового анабіозу. Як правило, цей жук починає свій політ в кінці квітня. У перші дні його появи на річках, головень проявляє до нього обережність, що, звичайно ж, призводить до відсутності частих клювань. Але варто хрущу з'явитися поблизу води у великій кількості - головень перестає бути обережним і клювання в рази частішають.

Прикормка для ловлі ляща

Прикормка для ловлі ляща

Для більшості рибалок лящ вважається промисловою рибою, проте багато ловлять його заради задоволення і спортивного інтересу. Для риболовлі на цей вид риби потрібно ґрунтовна підготовка снастей, прикормки і наживки. Велику увагу необхідно приділяти прикорму.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Макуха ріпакова. Шайба під кліпсу (6 кусків)

Макуха ріпакова. Шайба під кліпсу (6 кусків)

Макуха в першу чергу призначена для лову мирної білої риби на макушатник. Розмір брикету підходить ..

32Грн.

Бойли Brain Pop-Up F1. 12mm 15gr

Бойли Brain Pop-Up F1. 12mm 15gr

Бойли Brain - це високопоживні приманки, розроблені з використанням найсучасніших даних про харчува..

79Грн.

Пеллетс 3-K Baits Pellets. (Полуниця) 0.8кг.

Пеллетс 3-K Baits Pellets. (Полуниця) 0.8кг.

Pellets від ТМ "3KBAITS®" - це швидкорозчинні ефективні високопротеїнові гранули, насичені аміноки..

95 - 100Грн.