Ловля краснопірки в червні

Краснопірка - типовий представник коропових. Іноді її називають і червоноперою пліткою - це невірно, але за зовнішнім виглядом обидві представниці риб надзвичайно схожі. У них є косий рот, золотиста луска і жовта облямівка на губах. Але краснопірка володіє плавниками і очима більш яскравого кольору, і вона дещо товстіша плотви. Ловля риби здійснюється захоплююче, адже краснопірка звикла боротися за своє життя.

Особливості ловлі краснопірка в червні

Для того щоб зловити краснопірку ​​в червні, її необхідно попередньо підгодувати. У підгодовування можуть входити різні компоненти - горох, пшениця, крупи, ароматичні добавки. У воду вносять прикорм за пару днів до початку риболовлі.

Підгодовувати рекомендується тільки ті місця, в яких ви впевнені - знаєте, що в них водиться краснопірка. Вносити ароматичні речовини і крупи в воду краще в сітчастому мішечку з вантажем.

Тваринні приманки, які підходять для застосування:

 • личинки комах;
 • черви;
 • фарш риби;
 • м'ясо ракушок.

Рослинні приманки, якими можна скористатися:

 • мелені сухарі;
 • насіння соняшника;
 • варена картопля;
 • висівки;
 • варений горох.

Де шукати рибу

Краснопірка зустрічається в проточних ставках і озерах, на мілководді, в заростях очерету і очерету. У швидких річках знайти її не вийде: в жарку пору риба ховається в основному в хвощі і очеретах. Щоб отримати хороший улов, полювати на краснопірку ​​рекомендовано днем. Вечірньою порою вона стає не такою активною і забивається в траву.

На думку іхтіологів, харчується краснопірка активно вранці (з 7 до 9 годин) і ввечері (з 17 до 19). Найактивніше клювання спостерігається після нересту і триває 2 тижні. Активізація клювання відзначається і в похмуру тиху погоду.

Як здійснюється ловля на вудку

Універсальний варіант ловлі краснопірки - використання поплавкової вудки. Довжина вудилища повинна досягати 5 метрів, котушка і пропускні кільця не потрібні. Волосінь повинна бути еластичною 0,2-міліметровою, грузило - дробинка, поводок 0,1-міліметровий, гачок гостро заточений, поплавок невеликий. Можна здійснювати ловлю і без поплавка, але при цьому грузило і гачок замінюються мормишкою. До вудилища волосінь кріпиться «наглухо».

При лові на поплавкову вудку поплавок повинен бути легким, при цьому виділяється 3 оснастки, які можна використовувати.

 1. Якщо риба стоїть біля самої поверхні води, необхідно застосувати оснащення з поплавком виду «Controllers». Так ви забезпечите дрейф оснащення у верхній товщі води. Діаметр волосіні в даному випадку повинен складати 0,18 мм, а товщина повідця дорівнювати 0,16 мм. В якості насадки рекомендовано використовувати хліб, насаджений на гачок.
 2. Якщо ви не знаєте, на якій глибині стоїть краснопірка, оптимальним вибором стане оснащення, обладнане повільно потопаючим повідцем. У падінні приманки обов'язково повинна бути використана огрузка. Вантаж кріпиться нижче поплавця, а на волосіні повинна бути присутньою дробинка.
 3. Якщо краснопірка стоїть глибоко в воді, належить використовувати легку оснастку з коротким повідком. Поплавок при цьому повинен бути прозорим, в якості волосіні використовують 0,12-міліметровий монофіл. Діаметр повідця повинен складати 0,1 міліметрів, довжина його повинна дорівнювати 30 см.

Екіпірування під час лову

Підгодовувати і ловити краснопірку ​​рекомендується, надівши екіпірувальний костюм. Якщо риба помітить вас, зловити її буде складно, так як вона надзвичайно обережна. Щоб не злякати краснопірку, необхідно надіти маскування і підгодовувати її дрібним підгодовуванням, а не великими кулями. Розсипати опаришів слід, застосовуючи спеціальну рогатку.

Ловля краснопірки на початку літа - заняття непросте, але воно варте того, так як риба дуже смачна. Застосовуючи правильні снасті і знаючи, де шукати краснопірку, будьте впевнені, рибалка пройде успішно.

 • Ловля краснопірки в червні

Схожі статті

Ловля щуки в червні

Ловля щуки в червні

Раніше вважалося, що зловити щуку в червні практично. Адже в цей час на мілководді грають мальки і повно трави. Навіщо хижакові цікавитися ще чимось? Але з появою нових снастей і приманок ситуація значно змінилася. Тепер щука відмінно ловиться не тільки в холодній воді, тому не варто влітку відмовлятися від того, щоб зловити її.

Ловля головня в червні

Ловля головня в червні

Головень - велика риба, впізнати яку можна по червоному кольору плавників, масивному лобі, чорному хвосту. Вага її варіюється і може становити від 300 г до 5 кг. Головень швидкий і полохливий, тому, незважаючи на те що зустріти його можна в багатьох водоймах України, зловити рибу не так-то просто. Розглянемо, як здійснюється ловля головня в червні.

Ловля сома в червні

Ловля сома в червні

Сом є нічним хижаком, очі у нього недорозвинені, зір слабкий, але нюх і дотик на висоті. У великих сомів є свій вир для проживання і мисливські території, які вони щодня обстежують в пошуках їжі, охороняючи від посягання чужинців.

Ловля ляща в червні

Ловля ляща в червні

З кінця травня у ляща починається нерест. Орієнтовно через 2 тижнів після нього починається активне клювання. Триває приблизно 3 тижні, тому у кожного любителя ловлі з'являється відмінний шанс добре порибалити. Їсть лящ все, що попадається на очі, але краще, якщо їжа буде калорійною.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Поплавок Nautilus Бальса-карбон 10265-005. (0.5гр.)

Поплавок Nautilus Бальса-карбон 10265-005. (0.5гр.)

Поплавки Nautilus виготовляються на високотехнологічному обладнанні і виключно з бальсового дерева ..

10Грн.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Multicolor Boilie Special. Коропова волосінь від угорської компанії. Особливіс..

95 - 128Грн.