Прикормка для ловлі ляща

Для більшості рибалок лящ вважається промисловою рибою, проте багато ловлять його заради задоволення і спортивного інтересу. Для риболовлі на цей вид риби потрібно ґрунтовна підготовка снастей, прикормки і наживки. Велику увагу необхідно приділяти прикорму.

У кожного рибалки свій спосіб приготування прикормки для ляща, куди входять різні інгредієнти в певних пропорціях. Основним інгредієнтом кожної прикормки для ляща є перлова або геркулесова крупа, панірувальні сухарі і різні типи ароматичних препаратів. Однак любителі експериментів з видами прикормок нерідко додають до основної суміші і свої тонкощі приготування.

Для ловлі ляща в весняний період потрібно враховувати те, що риба мало цікавиться годівлею, так як в цей час вона зайнята виключно підготовкою до нересту. Тому підхід з приготуванням прикормки слід вибирати особливий. У типі весняної прикормки на ляща не повинно бути різких запахів, так як вони можуть злякати рибу, і вона піде від місця лову.

Після нересту лящ починає активно харчуватися і до складу прикорму можна додавати пахучі речовини, наприклад конопляне або соняшникове масло. Ці запахи приманюють рибу, яка дуже голодна і не проти поласувати цим видом прикормки.

Прикорм на ляща комбінують різними способами, наприклад перлова і геркулесова крупа змішується і заливається окропом. В утворену суміш додаються панірувальні сухарі. Після чого все це ретельно перемішується і в цю масу необхідно капнути 4-5 крапель ароматизованої речовини. Деякі рибалки додають, також і сухе молоко, яке при попаданні прикормки в воду, утворює стовп каламуті, що в свою чергу позитивно впливає на принаджування ляща.

Ще одним важливим фактором вважається в'язкість прикормки. При ловлі ляща на фідер прикормка повинна бути щільною і клейкою, щоб при закиданні вона не розсипалася по шляху на дно водойми. При ловлі на поплавок прикормку необхідно робити більш розсипчастою, так як при попаданні в воду вона повільно опускається на дно, принаджуючи ляща. Однак при приготуванні прикормки на ляща слід враховувати наявність течії на майбутньому місці лову. Якщо ж при лові на поплавок течія присутня, то підгодовування повинно мати щільну консистенцію.

Знаючи особливості водойм, в яких мешкає лящ і його звички, рибалці буде простіше підібрати прикормку для ловлі цієї риби.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Прикормка для ловлі ляща

Схожі статті

Як приготувати горох для риболовлі

Як приготувати горох для риболовлі

Ловля коропа на горох стала дуже популярною в наші дні. Свіжий горох, при правильному приготуванні, є ідеальною насадкою для ловлі коропа. Поділюся своїми способами приготування гороху для риболовлі на коропа. Основні переваги гороху як насадки і прикормки для ловлі коропа полягають в його наступних особливостях.

Ловля головня на хруща

Ловля головня на хруща

Використовувати хруща для наживки при ловлі головня можливо відразу ж після того, як дана комаха здійснило свій виліт після зимового анабіозу. Як правило, цей жук починає свій політ в кінці квітня. У перші дні його появи на річках, головень проявляє до нього обережність, що, звичайно ж, призводить до відсутності частих клювань. Але варто хрущу з'явитися поблизу води у великій кількості - головень перестає бути обережним і клювання в рази частішають.

Які снасті вибрати для ловлі ляща

Які снасті вибрати для ловлі ляща

Для упіймання ляща потрібні не тільки правильні приманки, особлива тактика або розуміння особливостей поведінки риби, без хороших рибальських снастей все інше виявиться марним. До всіх елементів снасті для ловлі ляща пред'являються особливі вимоги, вони обумовлені обережністю риби, зміною глибини перебування в залежності від сезону, вагою і силою здобичі.

В чому особливості нересту ляща

В чому особливості нересту ляща

Коли починається і закінчується нерест ляща, безпосередньо залежить від температури води. В Україні зазвичай цей період настає в середині весни. Рибі характерно збивання в зграї, всі особини, які досягли зрілості, йдуть на нерестовище в одне і те ж місце. Лящ (самці) отримує здатність нереститися на третій або четвертий рік життя, це залежить від умов водойми і кількості корму. Самки набувають здатність метати ікру на 1 рік пізніше.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Макуха ріпакова. Шайба під кліпсу (6 кусків)

Макуха ріпакова. Шайба під кліпсу (6 кусків)

Макуха в першу чергу призначена для лову мирної білої риби на макушатник. Розмір брикету підходить ..

32Грн.

Меляса Brain Molasses 1000ml

Меляса Brain Molasses 1000ml

Меляса Brain - це високоякісна меляса для замішування сипучих підгодовувань і додавання в зернові ..

71Грн.

Прикорм 3-K Baits "Мамалига" 0.5кг.

Прикорм 3-K Baits "Мамалига" 0.5кг.

 "Мамалига" - універсальний прикорм для будь-якої білої, мирної риби. Ефективна в приманюванн..

23Грн.