Ловля лина в червні

Перш ніж ловити лина в червні, необхідно ретельно підготуватися. Слід вибрати водойму для риболовлі, підготувати снасті, прикорм, приманки. Важливо подбати про маскування: обережний лин, побачивши рибалку, поспішить ретируватися.

Де водиться лин в червні

Лин не ходить зграями, тому зустріти його можна в будь-якому місці водойми. Кращі місця для лову - заплави, затони, затоки, багаті водоростями. Лин може йти далеко від берега, тому ловити його рекомендовано з човна, кидаючи наживку прямо в водорості.

Лінь зустрічається в водоймах з твердим дном і з заростями хвоща - тут риба часто блукає в пошуках їжі. Якщо ви бачите, що хвощ розгойдується, в ньому є лин. Під час повені риба зустрічається в затонах, заводях, так як, коли вода спадає, для лина знаходиться безліч смачної їжі в якості німф, рачків, черв'ячків. Харчується лин будь-яким тваринним кормом і молодими водоростями.

Важливу роль в ловлі лина грають такі чинники, як на що ви ловите і коли. Здійснювати риболовлю краще в ранковий час з 7 до 9 годин. Потім слід перечекати денний час доби і відновити лов ввечері. Днем лин практично не виходить годуватися, тому ловити його недоцільно.

На що краще ловити лина

У червні, щоб роздобути жаданий трофей, ловити лина варто на живий корм. Використовувати краще личинки:

  • комара;
  • річковика;
  • веснянки.

Можна здійснювати ловлю на п'явку, поєднувати наживки рослинного і тваринного виду. В кінці червня клювання риби буде спадати, тому з прикормом і наживками доведеться постійно експериментувати.

Якщо говорити про ловлю на черв'яка, рекомендується брати червоного хробака без сторонніх запахів. На невеликих озерах і річках ловля риби йде з застосуванням в якості насадки річковика. Якщо використовувати в даних місцях наживку у вигляді перловки, опариша, мотиля, клювань не буде. Намагаючись спіймати великих особин, варто використовувати в якості насадки мариновану кукурудзу.

Як вибрати прикорм

Перед тим як почати ловити, слід підгодувати лина. Відмінний варіант - змішаний з береговим ґрунтом рубаний хробак. Якщо вдасться принадити рибу, вона буде щодня з'являтися в підгодованому місці, прямуючи до нього з різних куточків водойми. Якщо в місці підгодовування збереться багато дорослих особин, вони не будуть підпускати дрібницю до місця годування.

В якості прикорму можна використовувати сухі суміші, наприклад, «Real Fish Лин-Карась», змішуючи його з ґрунтом, взятим з берега або з нір кротів, тоді він буде пахнути хробаками, що сподобається лину. Можна зробити підгодовування самостійно. Береться розмочений житній хліб і змішується з ґрунтом. Ще один варіант підгодовування своїми руками: ґрунт з берега змішується із:

  • житнім подрібненим хлібом;
  • перемеленими підсмаженими зернами коноплі;
  • посмаженим і перемолотим «Геркулесом».

Приманити рибу можна гороховою кашею. Для цього слід подрібнити і зварити горох, і скачати кульки.

Яка снасть потрібна

Ловити лина рекомендується на поплавкову вудку, а насадка повинна знаходитися близько до мулу або в 15 см від дна. Якщо немає прикормки, можна ловити «в півводи». Оснащення снасті повинно бути легким, поплавок - витягнутим. Чим тихіше поплавок лягає на воду, тим більше шансів зловити рибу. В якості огрузки беруться 2 дробинки - одну ставлять біля самого повідця, іншу в 30 см від повідця. Гачок використовується рівний насадці.

Техніка ловлі лина

У червні лин клює впевнено, але якщо він ситий, то буде довго смакувати наживку. Тоді варто спробувати змінити насадку на перловку: на неї риба ловиться добре. При виведенні слід готуватися, що лин почне ходити колами. Близько очерету його вивудити складно, адже волосінь може заплутатися в водоростях.

Виходить, що виводити рибу необхідно плавно і м'яко. Снасть обов'язково повинна бути надійною, інакше вона просто зламається. Волосінь неодмінно повинна бути міцною, товстіше 0,16 мм. Після того як лин спійманий, рекомендується звернути риболовлю і піти на іншу підгодовану точку.

Ловити в червні лина цікаво. Риболовля пройде добре, якщо дотримуватися правил і виключити яскравий одяг під час неї. Краще замаскуватися, так як, помітивши рибалку, лин піде.

  • Ловля лина в червні

Схожі статті

Ловля язя в червні

Ловля язя в червні

Ловити язя в червні простіше, ніж в інші місяці. В цей час вода вже прогрілася, але спеки ще немає, тому риба тримається ближче до трави на мілководді. Великі особини ховаються в захаращених місцях поблизу трав'яних заростей. Знаючи це і грамотно вибираючи наживки, можна порибалити максимально вдало.

Ловля сазана в червні

Ловля сазана в червні

Початок літа дає безліч можливостей для ловлі сазана. Починають стояти погожі дні, значить, риба клює активніше. Вага риби досягає 25 кг, довжина становить 1,3 м, тому готуватися до лову слід ретельно. Перед початком ловлі необхідно взяти до уваги, що в червні у сазана відбувається перед нерестовий жор.

Ловля судака в червні

Ловля судака в червні

Судак - бажаний трофей для багатьох рибалок. Вага риби може досягати 4 кілограмів, довжина - до 1 метра. Тіло судака подовжене, рот великий з іклами, луска дрібна. На тілі риби знаходяться значні великі, один з них оснащений шипами. Забарвлення судака - сіре із зеленуватим відтінком.

Ловля щуки в червні

Ловля щуки в червні

Раніше вважалося, що зловити щуку в червні практично. Адже в цей час на мілководді грають мальки і повно трави. Навіщо хижакові цікавитися ще чимось? Але з появою нових снастей і приманок ситуація значно змінилася. Тепер щука відмінно ловиться не тільки в холодній воді, тому не варто влітку відмовлятися від того, щоб зловити її.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Вудилище з кільцями Globe New Hunter. Carbon

Вудилище з кільцями Globe New Hunter. Carbon

Болонська карбонова вудка довгого складання. Завдяки унікальному співвідношенню ціни і якості є лід..

700 - 1 204Грн.

Спінінг штекерний EOS Homey 2.75 Lbs

Спінінг штекерний EOS Homey 2.75 Lbs

Модель EOS Homey – спеціальне коропове вудилище, розроблене для лову сазана і коропа на водоймах рі..

1 109Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.

Котушка Select Diablo 3+1bb

Котушка Select Diablo 3+1bb

Котушка Select Diablo призначена в першу чергу для початківців рибалок. Простий кулісний механізм з..

455 - 475Грн.