Ловля щуки в липні

Липень - прекрасний місяць для відпочинку, чудова погода, ніжне сонце. Все просто говорить про те, що залиш свої насущні справи і на риболовлю. Звичайно ж саме так і треба вчинити, незважаючи на те, що якщо вже бути зовсім чесними, липень не зовсім продуктивний місяць для рибалки. Це стосується всіх видів риб і зокрема до щуки, про ловлю якої ми і поговоримо в цій статті.

Ловля щуки в липні не така хороша, як в інші літні місяці, це факт, але сказавши, що вона зовсім не клює, це буде неправдою. Просто клювання і активну поведінку щуки зводить нанівець, літня спека. Особливо це відбивається на великих особинах, можна сказати, що велика щука оголосила голодування і ігнорує будь-яку наживку рибалки. В основному в цей час клюють екземпляри до одного кілограма. Ловля щуки в липні може кардинально змінитися в кращу сторону, при різкому похолоданні або грозі що насувається, які хижачка відчуває заздалегідь і починає жадібно хапати пропоновану їй приманку.

Липень характерний тим, що удача рибалки багато в чому залежить від його терпіння і наполегливості. Адже часто в пошуках бажаного трофею рибалці доводиться пройти не один кілометр і перепробувати не один десяток блешень, поки знайдеться та єдина, яка зможе спокусити вибагливу щуку.

Пошук риби

Що стосується перспективних місць, в яких намагається триматися щука, то вони залишаються незмінними протягом усього літа. Це краї островів, кам'янисті гряди в прибережній зоні, опори мостів, глибокі вимоїни і ями під берегами, глибокі затоки і затони, багаті ключами, вири захаращені деревами які впали в воду. Що стосується річкової щуки, хоч вона і на порядок сильніше і витриваліше озерної, сили свої попросту не витрачає і тому намагається триматися в місцях, де слабка течія або її зовсім немає.

В ті дні, коли ловля щуки в липні вже зовсім безперспективна, рятує ловля на невеликих живців в вікнах водної рослинності.

Оснащення рибалки

Якщо в арсеналі рибалки є човен, то шанси зловити щуку в липні різко зростають. По - перше щука в цьому місяці, особливо велика, намагається триматися в ямах, де вода прохолодніше, з берега ці місця дістати досить проблематично. Процес пошуку таких ям полягає в наступному. Пливучи на човні, рибалка за допомогою спінінга оснащеного важким грузилом визначає по поведінці вантажу місця заглиблень або ям. Виявивши їх, рибалка просто зобов'язаний їх обловити.

Звичайно, в наш час сучасних технологій сама ловля і процес пошуку може бути спрощений, якщо використовувати ехолот.

Снасті

Тепер давайте поговоримо про снасті, вони в основному такі ж, як і в інші літні місяці, адже липень мало чим від них відрізняється.

Більшою мірою багато рибалок воліють використовувати спінінгову снасть, адже ловля на неї така цікава і азартна. У липні щука віддає перевагу середнім і невеликим вертушкам, за класифікацією Mepps розмір їх №2 - 3, а за класифікацією Blue Fox №2 -4. Сам спінінг може бути різним, тест якого може складати від 3 до 15гр, від 5 до 20гр, і від 7 до 28 гр.

Капронова волосінь підійде діаметром від 0.25-0.28, якщо плетінка, можна тонше 0.15 - 0.19.

Ловля липневої щуки непередбачувана, клювання можуть бути і слабкі і дуже жадібні і стрімкі, тому потрібно обов'язково використовувати поводок, краще, якщо він буде довжиною не менше 20 см.

Техніка ловлі

Проводка при лові спінінгом, повинна проводитися в середньому темпі. Щука в цей період літа, в більшості водойм навіть не ховається в рослинності, а просто стоїть біля порослого дна. Звідти і відбувається стрімка атака.

Обов'язково не забуваємо підсак, адже липень не той час, коли щука буде смиренно слідувати в руки рибалки, навіть невеликий екземпляр здивує вас відчайдушною боротьбою за своє життя.

  • Ловля щуки в липні

Схожі статті

Снасті для ловлі судака

Снасті для ловлі судака

В наш час існує величезна кількість способів ловлі різноманітної хижої риби. Вони підрозділяються на вузько-спрямовані і універсальні способи. Найбільш правильно підібрана вудка на судака допоможе ефективно обловити будь яке рибне місце і зловити цього хижака. Всім відомо, що судак воліє жити на дні водойм, а найбільшу активність він проявляє в темний час доби. Подібні особливості поведінки судака накладають певний відбиток на використовувані оснащення і способи лову. Саме тому спіймати такого хижака дуже складно.

Рибалка в липні. Яку рибу і чим ловити в липні

Рибалка в липні. Яку рибу і чим ловити в липні

Липень - прекрасна пора для рибалки: він не скутий незручним теплим одягом, пересуванню по водоймі ніщо не заважає, здавалося б, про що ще мріяти? Але є свої «але», і досить серйозні.

Ловля карася в липні

Ловля карася в липні

Літо, дуже гарний час року для ловлі карася, і багато рибалок, незважаючи на спеку, особливо в останні роки, поспішають на водойми, в надії отримати насолоду від покльовок цієї дуже цікавої риби. Ловля карася в липні, при відповідному знанні водойми і повадок літнього карася, буває дуже результативна.

Ловля ляща в липні

Ловля ляща в липні

Липень, найспекотніший місяць літа, особливо в останні роки це відчувається гостріше. Для мешканців водойм, сильне підвищення температури теж не залишається непоміченим, які в пошуках більш холодних місць і відповідно з кращим кисневим режимом, облюбовують затишні місця і з небажанням реагують на піднесені приманки і наживки. Найбільш вдала ловля ляща в липні, буває в першій половині цього місяця, з другої ж половини, успішна ловля ляща носить вже чисто випадковий характер.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг Favorite Exclusive Twitch Special

Спінінг Favorite Exclusive Twitch Special

Основна спеціалізація даного вудилища - ставший надпопулярним останнім часом твічінг. Бланк вудлища..

1610 - 1 667Грн.

Коливна блешня DuraLure Atom 16g

Коливна блешня DuraLure Atom 16g

Коливна блешня – це одна з найбільш ефективних і уловистих приманок для лову хижих риб, переважно щ..

54Грн.

Котушка Kaida (Weida) DF 3+1bb

Котушка Kaida (Weida) DF 3+1bb

Kaida (Weida) DF – це безінерційна котушка середнього розміру. Котушка має основну металеву і ..

292 - 336Грн.

Воблер Jaxon Karas 8F.

Воблер Jaxon Karas 8F.

Знаменитий «Карась» від Jaxon зробив революцію в спінінговій ловлі в нашій країні! Саме з нього поч..

131Грн.