Ловля щуки в листопаді

Ловля щуки в листопаді передбачає кілька особливостей. Найголовніша з них - те, що щуку можна ловити як з відкритої води, так і з льоду. З льоду ловлять в невеликих озерах або ж в затоках, які до цього часу вже замерзають. Також в листопаді щука намагається якомога більше запастися жиром, тому вона більш охоче реагує на приманку. Так що в цьому місяці можна зловити навіть більше риби, якщо знати, як її ловити.

Де шукати щуку в листопаді

Важливо пам'ятати, що чим холодніше стає на вулиці, тим менше стає шанс піймати рибу, тому що щука влаштовується на зимівлю. Взагалі, щука з настанням холодів опускається на дно, де шукає місце для зимівлі, і тільки зрідка піднімається нагору. Вона буде не часто прокидатися, щоб з'їсти пару рибок.

Якщо ви вирішили ловити щуку з льоду, то вам необхідно бути дуже обережним, так як товщина льоду в цю пору року зазвичай ще не дуже велика, і дуже великий ризик потрапити під лід. Пам'ятайте, що рибалити можна, якщо тільки товщина льоду становить не менше п’яти сантиметрів.

Приманки на щуку в листопаді

Ловити щуку можна на будь-яку приманку. Це один з плюсів лову риби в таку пору року. Ось тільки найкраще використовувати якомога найбільшу приманку, так як риба буде намагатися клюнути саме на неї. Найкраще використовувати колебалку, саме в листопаді за допомогою неї можна отримати найбільший улов. Звичайно ж, ще можна використовувати віброхвіст, але от використовувати ловлю на живця не рекомендується.

Пов'язано це з тим, що таку приманку в листопаді виловити досить складно, та й навіть якщо виловили цю наживку, то на гачку вона буде вести себе не особливо активно. Не треба і забувати, що в цьому місяці не можна передбачити поведінку щуки, так що ловля щуки в листопаді на живця, може виявитися марною тратою часу.

А ось ловля на мертву рибу може виявитися вельми плідною, і пов'язано це з тим, що щука якраз в листопаді харчується такою рибою з дна.

Ловити щуку в листопаді можна і на звичайні блешні, і досить великі балансири: зелені, жовті або ж білі. На сріблясті ж балансири щука взагалі не звертає увагу, а ось на червоно-мідні балансири ще можна половити рибу. Кращий час для лову риби - ранній ранок. Починати ловити найкраще зі світанку. Вдень же щука майже не клює, але можна спробувати половити і ввечері, перед заходом сонця.

Звичайно ви можете половити і вдень, але от імовірність, що ви зможете зловити щуку дуже мала. Хоча якщо мова йде про маленькі водойми, то цілком можна спробувати половити.

У листопаді щука ховається, і полює в глибоких ямах, де її якраз і можна зловити в цьому місяці. Але цілком можливо, що її і там не вдасться зловити. В такому випадку можна спробувати ловити щуку біля рослинності. Але в будь-якому випадку краще поспішати, так як з настанням холодів, щуку стане все складніше спіймати, так як кльову не буде майже ніякого.

Ловля на поплавкову вудку

Пізньої осені щуку можна цілком успішно ловити і на звичайну вудку з поплавком там, де течія слабка. Вудку закидають так, щоб наживка перебувала якомога ближче до дна, ось тільки якщо ловите в трав'янистих заростях, то краще проявляти обережність і залишати близько метра до дна.

Клювання щуки дуже специфічне в листопаді, в більшості випадків щука заковтує наживку наступним чином: вона намагається заковтнути живця з ходу, потім же призупиняється буквально на пару секунд і намагається розгорнути його головою вперед і починає заковтувати. Поплавок ж буде себе вести в такий спосіб: спочатку піде в сторону, потім буде кілька разів скакати вгору вниз, коли щука заковтує наживку і тільки потім піде під воду остаточно. Внаслідок цього, потрібно робити підсічку тільки тоді, коли щука заковтнула наживку до кінця, тому терпіння на листопадовій ловлі щуки грає не останню роль.

Якщо Вам сподобалася стаття про ловлю ляща в листопаді, не забудьте поділитися з друзями в соціальних мережах і залишити коментар. Нам буде дуже приємно!

  • Ловля щуки в листопаді

Схожі статті

Ловля ляща в листопаді

Ловля ляща в листопаді

Для кожної рибальської пори року є свої особливості при ловлі ляща, в цій статті спробуємо розібрати всі тонкощі конкретно для одного осіннього місяця - листопада. У листопаді клювання ляща починається не з самого ранку, риба активізується до годин 10. Це пов'язано з тим, що риба ще не зовсім звикла до температурних перепадів води. Але клювання при цьому стійке і триває протягом усієї доби зі змінним успіхом. Крім того варто зазначити, що при лові ляща в листопаді дуже велика ймовірність зловити досить великих лящів. Тому правильно підібравши насадку і прикормку, ваш улов може дуже сильно вас порадувати.

Ловля карася в листопаді

Ловля карася в листопаді

Карась - одна з найпоширеніших риб в нашій країні, до того ж, вона одна з найвідоміших. Зустрічається він майже всюди, лише тільки в великих водосховищах зустріти його можна рідше, але все одно часто він є і в них. Він є навіть і на болотах, так що знайти місце проживання карася не складе труднощів. 

Ловля окуня на спінінг

Ловля окуня на спінінг

Спінінгова ловля окуня дуже захоплююче заняття. Деякі рибалки вернуть носа, мовляв марна трата часу, інші ж навпаки, із захопленням розповідають про окуневі клювання і звички. Для новачків спінінгової ловлі - окунь ідеально підходить в якості тренування, перед ловом більш хитрих і вибагливих риб. А якщо ти потрапив блешнею в окуневу зграю яка полює? Ці емоції важко передати! 

Оснастка для поплавкової вудки, монтаж оснащення

Оснастка для поплавкової вудки, монтаж оснащення

З зручною, простою конструкцією без кілець і котушки, з гнучким кінчиком, поплавковою маховою вудкою риба ловиться з берега і з човна. При далекому закиданні з берега використовується вудилище понад 6 метрів в довжину, а коротке - до 4 метрів підійде при риболовлі з човна. При обривах, заздалегідь підготовлені вдома мотовила допоможуть швидко замінити обірвану снасть на нову, не витрачаючи при цьому багато часу. Це її основна перевага.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг Favorite Blue Bird NEW Compact

Спінінг Favorite Blue Bird NEW Compact

Куди поїхати в свою відпустку? З дружиною на моря, або на рибалку? Це одвічна проблема рибалки і як..

2 394Грн.

Коливна блешня DuraLure Atom 16g

Коливна блешня DuraLure Atom 16g

Коливна блешня – це одна з найбільш ефективних і уловистих приманок для лову хижих риб, переважно щ..

54Грн.