Ловля щуки в серпні

Ловля щуки в серпні не менш цікава і азартна ніж в інші літні місяці. Серпень - провісник осені, а значить, вода починає поступово охолоджуватися, що сприяє зростанню активності зубастої хижачки.

Де знайти щуку в серпні

Шукати в цей час щуку потрібно в спокійних заводях, вирах або затонах, а якщо ловля щуки в серпні проходить на озері, то краще буде обстежувати закорчовані ями або зробити проводку уздовж смуги водної рослинності. На чистій воді велику щуку слід шукати на глибині, іноді місце її засідки знаходиться на глибині більше 4 метрів. Менші щурята намагаються триматися на мілинах.

Серпень - не такий жаркий місяць, і тому клювання може тривати протягом усього дня, але найбільше щука надає перевагу похмурим прохолодним дндням з невеликим вітерцем і брижами на воді.

Особливості ловлі щуки в серпні

У серпні ловля дуже непередбачувана, з тієї точки зору, що дуже важко передбачити, на що щука буде краще клювати. В один день вона може прекрасно брати живця, а в інший з жадібністю кидатися на будь-яку штучну приманку.

Ловля на живця

В основному багато рибалок радять до середини місяця використовувати живця, є велика ймовірність зловити гідний екземпляр. З снасті при цьому можна використовувати кружки або міцне поплавкове вудилище, обладнане відповідним чином. Волосінь повинна бути не менше ніж 0.3 мм з довгим міцним повідцем. В якості живця, краще використовувати карасика або пічкура, вони більш живучі і активно залучають хижачку.

Ловля щуки на спінінг

До кінця місяця, коли серпень вже більше нагадує осінній місяць, приходить час спінінга. Причому в якості приманки для ловлі щуки можна використовувати практично все, тобто доводиться експериментувати. Ловля щуки різних розмірів, вносить корективи і в пристрій снасті. Якщо вам належить ловити щуку, розміри якої будуть невеликими, то слід застосовувати снасть середньої потужності з волосінню не більше 0.15 мм. Блешні повинні бути важкими без додаткового грузила, що дозволяють робити далекі кидки, причому такі блешні виключають ймовірність помилкової хватки за грузило.

Ловля щуки в серпні із застосуванням спінінга може бути різною, але в основному пошук починається з дна. При перших закидах блешню ведуть якомога ближче до дна, якщо клювань немає, то починають поступово підвищувати шар проводки. Темп проводки повинен бути середнім, близько 80 оборотів в хвилину.

Ловля щуки віялом

Дуже хороші результати досягаються, якщо ловля щуки проходить віялом. Але якщо обловлювана віялом ділянка водойми не дала результату, тоді необхідно або поміняти місце, або змінити блешню. Клювання не великої щуки різке і відчутне, таким ж має бути і підсікання. Виводити слід без зволікань, не даючи щуці час на її фірмові викрутаси.

Зовсім інакше йде справа, якщо щука велика. В основному її укриттям є донні корчі, камені та інші нерівності. Ловля її повинна проходити на більш міцні і надійні снасті. Волосінь необхідно застосовувати діаметром не менше 0.3 мм з міцним повідцем. Блешні повинні бути також важкими, але трохи довші (10 - 11 см). Бажано, щоб трійники блешень були захищені від зачепів.

Велика щука також може клюнути і на невелику різнокольорову вертушку.

Блешню слід вести рівномірно, але періодично вона повинна торкатися дна. Такий хід дозволить спокусити донну щуку. Клювання у великої щуки дещо відрізняється від клювання дрібних побратимів. Як правило, вона млява, рибалка в перший момент відчуває звичайний зачіп. Але після волосінь починає натягатися, інформуючи рибалки про повноцінне клювання. У цей момент і потрібно робити підсічку, для вірності її, продублювати ще раз. З виведенням великого екземпляра поспішати не можна, головне тут не давати слабину і можливості щуці завести волосінь в корчі.

Як бачите, серпень місяць не поганий, тому сміливо на риболовлю за трофейною щукою!

  • Ловля щуки в серпні

Схожі статті

Ловля щуки на спінінг

Ловля щуки на спінінг

Для того що б зловити щуку на спінінг, необхідно приблизно знати, де цю щуку шукати. А вона любить триматися біля корчів, підводних заростей, під кущами, любить тиховоддя. Віддає перевагу річкам зі спокійною течією, проточним озерам, затокам і старицям. Влітку, у спеку ховається в заростях водойми, де вода не так сильно прогрівається і де зручно ховатися для нападу на своїх жертв в блискавичному кидку. Дуже хороший варіант проводки уздовж стіни очеретів, але для цього Вам знадобиться човен.

Рибалка в серпні. Яку рибу і чим ловити в серпні

Рибалка в серпні. Яку рибу і чим ловити в серпні

Ну ось і підійшов останній літній місяць серпень. Температура поступово знижується, спадає набридла спека. Для рибалки з точки зору улову серпень - хороший місяць, що радує хорошими трофеями. Зі зниженням температури починає поступово остигати і вода, що сприяє підвищенню активності риби. Риба починає активно харчуватися, відчуваючи швидке наближення осені.

Ловля ляща в серпні

Ловля ляща в серпні

Серпень - хороший місяць для ловлі ляща, риба в цей час активна і досить непогано клює на літні снасті. Але виникає ряд питань, де в цей час риба намагається триматися, на що її краще ловити і якими снастями? Давайте в усьому цьому розберемося в цій статті.

Ловля плотви в серпні

Ловля плотви в серпні

Плотва, напевно найпоширеніша риба наших водойм. Зустрічається вона всюди, головне щоб у водоймі була свіжа і чиста вода - річках, заплавах, затонах, озерах, ставках та водосховищах. Ця красива рибка любить теплу воду, і тому пояснюються її розміри в залежності від кліматичного розташування водойми.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Коливна блешня DuraLure Atom 16g

Коливна блешня DuraLure Atom 16g

Коливна блешня – це одна з найбільш ефективних і уловистих приманок для лову хижих риб, переважно щ..

54Грн.

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE сподобається не тільки новачкам, його також оцінять захоплені рибалки, яким по..

151 - 194Грн.