Кращі воблери на жереха. Рейтинг моделей і поради по вибору

Вирушаючи на риболовлю, необхідно мати хороше оснащення і підібрати правильну приманку. Рибалка повинен знати все про рибу, яку збирається зловити, про середовище її проживання та інші тонкощі. Вибір приманки повинен виходити з параметрів і відповідати вазі, розміру і іншим характеристикам виду риби. Однією з найпопулярніших приманок є воблер. Моделей виробів існує величезна безліч. Розглянемо уловисті воблери на жереха.

Критерії вибору воблерів для ловлі жереха

Слід зазначити, що жерех є хижою рибою, яка поводиться агресивно в період голоду. Для упіймання риби потрібно застосовувати особливу тактику і найкращі приманки. Хижак добуває їжу самостійно і полює поодинці. Велике скупчення представників даного виду риб знаходиться в ставках, річках, великих водосховищах та притоках.

Бажаючи зловити хижака, потрібно детально проаналізувати, на що ловити жереха. Однією з найбільш ефективних приманок вважається воблер, хоча риба також клює на обертові блешні і інші конструкції.

Вибираючи воблери для лову жереха, необхідно виходити з параметрів і характеристик, якими володіє виріб. Перше, на що слід звернути увагу рибалці - це дальність закидання. Так як жерех досить розумна і хитра риба, вона може просто не підпустити рибалку до точки скупчення здобичі.

При покупці рибальських воблерів на жереха слід враховувати наступні параметри:

  • Розмір виробу - даний параметр безпосередньо залежить від глибини, на якій буде здійснюватися рибна ловля. Чим більше розмір, тим більше улов.
  • Форма приманки - важливо, щоб наживка була максимально схожа на природну їжу хижака. Це дозволить забезпечити 100% улов. Воблер повинен бути копією об'єкта, яким харчується риба. Не зайвим буде наявність хребта або пузатого живота в приманки.
  • Колір: забарвлення приманки повинно бути наближеним до природної здобичі. Найбільш популярними вважаються приманки напівпрозорого, бляклого і зеленого кольорів.

Не менш важлива стійкість воблера для жереха на течії, тому при покупці слід віддавати перевагу більш складним моделям. Такі вироби в ідеалі повинні бути оснащені шумовою камерою, яка забезпечує стійкість.

Далекобійність

Кращі воблери на жереха повинні далеко «летіти». Розумна риба ніколи не підпустить людину на близьку до себе відстань, тому маневреність і хороший політ моделі дозволить забезпечити відмінний улов.

Вага та розмір

Професіонали в області риболовлі рекомендує купувати воблери різних розмірів, адже встановлено, що жерех досить примхлива риба, яка сьогодні може клювати на п'яти-сантиметрову модель, а вже завтра - на семи-сантиметрову. Тому в арсеналі потрібно мати кілька варіантів і на місці підлаштовуватися під вибагливу здобич.

Ступінь заглиблення

Кожен виріб має робочу глибину. Існують моделі середніх параметрів, мілководні, глибинні і поверхневі.

Рибалка може використовувати як плаваючі, так і тонучі воблери для жереха.

Колір

Неодноразово зазначалося, що жерех дуже розумна риба. Хижак з легкістю розрізняє кольори, тому вибираючи приманку, необхідно відштовхуватися від колірної гами риб, якими живиться жерех. Наприклад, ідеальними варіантами стануть рибки з червоним черевом або сріблясті хребетні.

Форма

До форми пред'являються схожі вимоги, як і до кольору - максимальна наближеність до стандартної їжі, тобто довгі мінноу будуть ідеальним варіантом, так як хижак воліє харчуватися верхоплавками, уклейками і пуголовками.

Анімація

Досвідчені рибалки радять купувати приманку з власною грою при рівномірній проводці. Це пов'язано з тим, що при великих відстанях використання твічингу або інших прийомів безглуздо.

Рейтинг воблерів на жереха

Щоб вибрати найбільш підходящу приманку, можна скористатися рейтингом топ воблерів на жереха. Рейтинг складений користувачами, які застосовують вироби в рибній ловлі і залишили позитивні відгуки про них. Сьогодні у рибалок є можливість купити бюджетні воблери на жереха (китайські копії брендових товарів).

Наведемо найпопулярніші воблери на жереха:

  • Lucky Craft Clutch MR і SR - виріб вагою 6 г, відмінно використовується в стоячих водах і виконано в червоно-зеленому кольорі. Прекрасно підійде для застосування в стоячих водах.
  • Kikuchi Fay Fighter Si 70S - реалістична анімація магічним чином діє на хижака, модель тривалий час займає лідируючі позиції на ринку.
  • Jackall Bros Cherry - виріб відрізняється широким коливанням, різними грохотами, виконано в світло-зеленому кольорі і заглиблюється до 2-х метрів.

Користувачі відзначають ефективність воблерів Ітумо на жереха. Моделі мають хороші польотні якості, заглиблення становить до 0,5 м, а широка колірна гамма дозволяє вибрати виріб на будь-який смак.

Воблери Рідж 56 на жереха також входять в рейтинг кращих приманок. Вони вважаються універсальними, так як можуть використовуватися в водоймах і на річках з сильною течією. Завдяки унікальній світло-відбивній системі, хижаки залучаються в кілька разів ефективніше.

Не можна не відзначити якість воблерів Понтун 21 для лову жереха. Японські моделі мають високоякісні гачки, універсальні в експлуатації і володіють прекрасними польотними властивостями. Вони легкі в управлінні і залучають різні види риб.

Серед 10 кращих воблерів на жереха також виділяються моделі Salmo Thrill, Imakatsu Crank IK і Ever Green Mo-Do Wildhunch SR.

Поради з ловлі жереха на воблера

Для того щоб з'ясувати, на які воблери добре ловити жереха, слід визначитися з розміром виробу, глибиною водойми, на якій буде здійснюватися рибна ловля і власними уподобаннями рибалок.

Купуючи воблер на жереха ранньою весною, слід враховувати, що хижак залягає на саме дно, щоб зловити малька, так як після зими і обмерзання їжа зосереджена коло самого дна. Тому рекомендується купувати тонучі моделі.

Кращими моделями стануть воблери, що мають колір і форму, максимально наближені до природної їжі хижака. Правильно підібраний виріб - запорука успішної риболовлі.

Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах! 

  • Кращі воблери на жереха. Рейтинг моделей і поради по вибору

Схожі статті

Як ловити коропа на спінінг

Як ловити коропа на спінінг

Говорячи про ловлю коропа на спінінг, слід підкреслити, що мова йде не про донну снасть з використанням спінінгового вудилища, а про ловлю на штучні приманки. Про те, що вважається мирною, така риба, як короп, включає в свій раціон молодь інших риб, відомо давно, як і випадках виловлення коропа на живця. Однак ловля його на спінінг стала можлива тільки з масовим поширенням джигових приманок. Вірогідність клювання коропа на блешню або воблер набагато нижче, ніж на «силікон». Причина такої вибірковості в способі життя коропа.

Як зробити фідерну снасть своїми руками

Як зробити фідерну снасть своїми руками

Рибалки використовують різні варіанти вилову риби, серед них є і фідерна ловля. Цей спосіб показав позитивні результати, що стало причиною його величезної популярності. При набутті певних знань фідерне оснащення своїми руками може бути виготовлена ​​швидко і якісно. Ця уловиста снасть обов'язково прийдеться вам до душі.

Як зробити поплавок своїми руками

Як зробити поплавок своїми руками

Коли рішення виготовити поплавок самостійно прийнято, варто провести ретельну підготовку. На підготовчому етапі рибалці потрібно визначитися, який саме поплавок він буде виготовляти і з'ясувати, як зробити поплавок своїми руками.

Рибалка в квітні. Яку рибу і як ловити в квітні

Рибалка в квітні. Яку рибу і як ловити в квітні

Квітень - місяць активізації клювання майже у всіх видів риб. Кожен досвідчений рибалка знає, що повноцінна, справжня рибалка починається саме в квітні. Дні стають довшими, і сонце гріє майже по-літньому.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE сподобається не тільки новачкам, його також оцінять захоплені рибалки, яким по..

151 - 194Грн.