Як смачно приготувати коропа

Коропа можна протушкувати, запекти з овочами або зі спеціями, а найпростіше - посмажити. Сьогодні розповімо як посмажити коропа, просто без всяких премудростей.

Для цього свіжу тушку коропа треба очистити від луски, ретельно випатрати.

Порада: використовуйте для розрізання черевця гострі ножиці. Ножем можна зачепити жовчний міхур і тоді смак риби буде повністю зіпсований.

Якщо всередині коропа буде ікра або молочко, не викидайте, їх теж можна буде обсмажити. Дітки такі ласощі дуже люблять, хоча, не всі.

Очищеного і випотрошеного коропа ретельно промити, а після нарізати порційними шматочками.

У тарілці змішати борошно з сіллю (можна додати крім цього і улюблені приправи). Обваляти в отриманій суміші кожен шматочок рибки і обсмажити з двох сторін на розігрітій сковороді, змастивши її попередньо рослинною олією. Усе …

Смажений короп готовий.

Смачного!

  • Як смачно приготувати коропа

Схожі статті

Шпроти з уклейки

Шпроти з уклейки

Шпроти з уклейки, в статті наводиться опис, як, наловивши багато дрібної риби, зокрема, уклейки, і приготувати з неї шпроти.

Про приманки для ловлі великої щуки

Про приманки для ловлі великої щуки

В статті розповідається про приманки для ловлі великої щуки в сильно замуленій водоймі з середньою глибиною 60 см. Плаваючі воблери з глибиною занурення до 50 см.

Ловля коропа на оснастки типу «Метод»

Ловля коропа на оснастки типу «Метод»

Вельми популярний спосіб ловлі коропа, який отримав у карпятників назву «метод». Йдеться про важку годівницю, яка включена в короповий монтаж замість грузила.

Ловля судака в квітні

Ловля судака в квітні

У статті розказано про те, як і коли можна починати ловити судака. Які використовуються приманки при ловлі судака в квітні. Від чого залежить вибір штучних приманок для лову судака. Як проводиться проводка після закидання приманки. Як змінюється активність судака в залежності від температури повітря.

Як приготувати верховодку

Як приготувати верховодку

Верховодка - ніжна рибка, обсмажується дуже швидко, а коли набуває коричневого кольору, то більшість кісточок теж прожарюються. Верховодка перетворюється у смачний сухарик, який дуже смачний з житнім хлібом, цибулею і томатом. Загалом, краса.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Білий

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Білий

Спінінг “крокодил” є одним з найпоширеніших спінінгів серед рибалок. Адже його не так просто зламат..

129 - 231Грн.