Смачна смажена верховодка на багатті

Загалом, відкрию таємницю: я не сам навчився готувати верховодку, а підглянув одного разу цей рецепт у одного рибалки.

Суть в наступному: верховодку потрібно очистити від луски (ех, і клопітна це справа), я відрізаю і голову, відповідно і потрошу рибу. Після цього, в сковорідку наливаю соняшникову олію (ось тому такі виходи у мене так рідкісні, тому що необхідно носити з собою додатковий посуд та інше кулінарне начиння), розігріваю все це на багатті, і в розігріте масло кладу заздалегідь підготовлені тушки риби.

Верховодка - ніжна рибка, обсмажується дуже швидко, а коли набуває коричневого кольору, то більшість кісточок теж прожарюються. Верховодка перетворюється у смачний сухарик, який дуже смачний з житнім хлібом, цибулею і томатом. Загалом, краса.

Головне, дотримуйте акуратність при смаженні (розпеченим маслом можна отримати опік), ну і добре рибку прожарюйте, щоб кісточки стали крихкими і хрусткими. Як то кажуть, будь-яка кулінарія - це справа смаку, але мені дуже подобається верховодка в такому вигляді, та ще й на природі.

Удачі Вам і всього хорошого.

P.S. Сіль, спеції і приправи використовуються індивідуально. У процесі приготування рибка може прилипати до сковороди, за цим потрібно стежити. Рецепт дуже простий, без надмірностей, хоча його можна і урізноманітнити і доповнити.

  • Смачна смажена верховодка на багатті

Схожі статті

Смажений короп, рецепт

Смажений короп, рецепт

Коропа можна протушкувати, запекти з овочами або зі спеціями, а найпростіше - посмажити. Сьогодні розповімо як посмажити коропа, просто без всяких премудростей.

Ловля коропа на оснастки типу «Метод»

Ловля коропа на оснастки типу «Метод»

Вельми популярний спосіб ловлі коропа, який отримав у карпятників назву «метод». Йдеться про важку годівницю, яка включена в короповий монтаж замість грузила.

Ловля судака в квітні

Ловля судака в квітні

У статті розказано про те, як і коли можна починати ловити судака. Які використовуються приманки при ловлі судака в квітні. Від чого залежить вибір штучних приманок для лову судака. Як проводиться проводка після закидання приманки. Як змінюється активність судака в залежності від температури повітря.

Особливості ловлі судака в квітні, травні

Особливості ловлі судака в квітні, травні

У статті розказано про те, як правильно підібрати і налаштувати снасть для ловлі судака весною. Що важливо враховувати, плануючи відправитися весною ловити судака. Як відбувається ловля судака в квітні і на що важливо звернути увагу при лові судака в травні.

Котлети з щуки

Котлети з щуки

Щуку деякі критики вважають рибою досить сухою і навіть несмачною. Тільки рибалка так ніколи не скаже. Чому зустрічається така різниця в думках? А причина тут проста: щука буває смачною, тільки якщо вона свіжа, не заморожена і розморожена, а бажано тільки що з води або привезена додому в день вилову.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Вудилище з кільцями Mikado Princess. Carbon

Вудилище з кільцями Mikado Princess. Carbon

Найвідоміше вудилище з кільцями від компанії Mikado, з відмінною репутацією. Якість виготовлення, н..

355 - 578Грн.

Котушка EOS Classic CL 10+1bb

Котушка EOS Classic CL 10+1bb

Котушка EOS Classic 3500 є однією з найпопулярніших моделей даного виробника. Секрет успіху - в нев..

440Грн.

Гачки Owner 5311

Гачки Owner 5311

Якісні тонкі гачки для ловлі мирної риби. Дуже добре підходять для насадок мотиль, опариш.Додаткова..

22Грн.