Карта Риболовних місць Хмельниччини

Дана карта створена для всіх любителів рибалки, що проживають в Хмельницькій області. На ній ви зможете знайти і вибрати ту водойму для рибалки, що знаходяться  найближче до вашого місця проживання.

Інформація про нові місця для рибалки, а також фото і відео звіти про рибалку на тих чи інших водоймах, буде постійно оновлюватись і доповнюватись.

  • Карта Риболовних місць Хмельниччини

Схожі статті

Рецепт каші на ляща

Рецепт каші на ляща

Прикормка - один з важливих етапів риболовлі, який безпосередньо впливає на результат. У рибалки є можливість придбати готову суміш або зробити її самостійно своїми руками, що вважається економніше і ефективніше. Сьогодні існує маса рецептів, які пояснюють, як зварити кашу для ляща і будь-якого іншого виду риби. У багатьох рецептах компоненти схожі і склад не надто різниться, але нюанси не менш важливі в цій справі. Одними з важливих елементів суміші є ароматизатори та добавки, їх необхідно підбирати під певну здобич, орієнтуючись на деталі і особливості місцевості.

Як оснастити поплавкову вудочку

Як оснастити поплавкову вудочку

Як оснастити поплавкову вудку? Для рибалки оснащення поплавкової вудки досить простий процес. Втім, навіть людині без досвіду зробити це просто - в мережі величезна кількість інформації і навіть є покрокові інструкції, так що, маючи бажання і все необхідне для такого оснащення, можна зробити все легко і просто.

Рибалка в селі Вихилівка

Рибалка в селі Вихилівка

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає 30км. Їхати по трасі в сторону Ярмолинців. За селом Антонівці звертаємо ліворуч на село Вихилівка (на трасі є вказівник). Далі їдемо до самого села. Біля ферми звертаємо праворуч і їдемо до ставка.  Дана водойма відмічена на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Як ловити ляща на кільце (яйця) з човна

Як ловити ляща на кільце (яйця) з човна

У рибалок з плавзасобами є більше можливостей для піймання риби, в берегових рибалок в деяких сферах руки зв'язані. При наявності човна різна берегова рослинність не заважає закидам і виведенню риби. З човна не потрібно виконувати наддалекі і високоточні закидання, так як до будь-якого місця можна доплисти і встати на якір на відстані 20-30 м.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг телескопічний Kalipso Navigator Pro

Спінінг телескопічний Kalipso Navigator Pro

Спінінги універсального призначення Kalipso Navigator Pro - це продовження легендарних спінінгів Ап..

405Грн. - 675Грн.

Махове вудилище Trabucco Genetic Carbon

Махове вудилище Trabucco Genetic Carbon

Махова вудка відомої Італійської фірми "Trabucco" - визнаного лідера у виробництві матчевих і форел..

262Грн. - 442Грн.

Котушка Brain Scout 8+1BB

Котушка Brain Scout 8+1BB

Котушка Brain Scout - це силова, надійна і недорога модель для використання з потужними вудлищами д..

1 008Грн. - 1 078Грн.