Рибалка в Хмельницькому. Озеро за аеропортом

Водойма для риболовлі і відпочинку знаходиться в місті Хмельницький, біля аеропорту на окружній дорозі.

Як добиратись

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає: – 11 км. Їхати на виїзд з Хмельницького в сторону Кам’янця Подільського. На колі в Ружичній звертаємо праворуч на об’їзну дорогу в сторону Тернополя.  Доїжджаємо до моста і звертаємо ліворуч в сторону села Россоша. Їдемо дорогою і з правої сторони в низовині видно став. Необхідно звернути праворуч і польовою дорогою доїжаємо до водойми. Дана водойма відмічена на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Особливості водойми

Озеро має площу 5га. Середня глибина  – 2-3м. Водойма не спускалась з 2008 року. Зимова риболовля не практикується. Дно глина, травою не заростає, коряг немає.

Що клює

Біла риба: короп, карась, амур, товстолобик, плотва, краснопірка, лящ. Є також окунь, щука, судак.

Вартість рибалки

Вартість рибалки становить: 200грн.  – світловий день. Нічна риболовля не дозволяється

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: Озеро за аеропортом (Петро) 097-866-22-20.

Шановні риболови! Якщо у Вас є додаткова інформація про дану водойму, можливо Ви там рибалили, поділяться будь ласка в коментарях своїми враженнями і інформацією.

Дякуємо!

Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Рибалка в Хмельницькому. Озеро за аеропортом

Схожі статті

Рибалка в селі Веселівка (Западинці)

Рибалка в селі Веселівка (Западинці)

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає: – 26 км. Їхати по трасі в сторону міста Староконстянтинів. За селом Веселівка (орієнтовно коло одного кілометра) необхідно звернути ліворуч. Далі по дорозі їдемо до двох ставків. Біла риба: короп, карась, амур, товстолобик, плотва, краснопірка, лин. Є також окунь, щука, судак.

Як ловити судака зимою на поставушки

Як ловити судака зимою на поставушки

Поставушки відноситься до категорії неспортивних снастей, так як ловля не вимагає від рибалки активної участі. Вудка-поставушка на судака виготовляється дуже просто і дозволяє зловити чимало великих особин. Судак на поставушки взимку ловиться не гірше, ніж на жерлицю, багато рибалок вже почали переходити на нову снасть для пасивного полювання. Головною відмінністю між снастями є спосіб підсічки, якщо при лові на жерлицю потрібно стежити за прапорцем і вчасно реагувати на сигнали, то рибалка на поставушки призводить до самозачепу здобичі.

Як і яку снасть вибрати на судака

Як і яку снасть вибрати на судака

Для кожного виду риби слід ретельно підбирати приманку і використовувати тільки якісну снасть. Одним з найцінніших і бажаних видів хребетних є судак. М'ясо риби надзвичайно смачне, та й сам хижак вельми приваблива здобич. Щоб досягти відмінного результату, як варіант, можна використовувати снасть на судака з відвідним повідцем. Новачкам необхідно звикнути до використання інструменту, далі ж процес піде «як по маслу». Застосовуючи будь-який вид оснащення, важливо не забувати про правильний підбір наживки і підгодовування риби.

Як вибрати блешню на форель

Як вибрати блешню на форель

Рибалкам не варто недооцінювати важливість приманки. Це основний елемент оснащення, від якого залежить позитивний результат. Саме тому підбирати приманку слід ретельно, враховуючи всі чинники і особливості місцевості. Щоб зловити «трофейні» екземпляри риби, потрібно вибрати приманку, яку неможливо буде пропустити. Одним з приголомшливих видів хижаків, що володіють неповторним характером і смачним м'ясом, є форель. Уловисті блешні на форель дозволять упіймати великих особин в будь-який час року.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Блешня вертушка DuraLure Round 3. 7g

Блешня вертушка DuraLure Round 3. 7g

Блешня DuraLure Round – відмінної якості блешня-вертушка, прекрасно працює по окуневі і щуці, і зас..

82Грн.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова складається з натуральних компонентів і підходить для такого виду риб як к..

12Грн.

Лікер 3-K Baits кукурудзяний "CSL Complex" 500мл.

Лікер 3-K Baits кукурудзяний "CSL Complex" 500мл.

CSL (Corn Steep Liquor) - безспиртовий кукурудзяний лікер, екологічно чистий і повністю натуральни..

65 - 75Грн.