Рибалка в місті Хмельницький. Кислородка

Платні ставки для риболовлі в місті Хмельницький.

Як добиратись

Відстань з центру Хмельницького до озер складає: – 14 км. Їхати можна через Ружичну або через Катіон. Необхідно виїхати на окружну дорогу яка веде до Хмельницького аеропорту. На окружній розташована киснева заправка (якщо під’їжджати з сторони Ружичнянського кільця – ліворуч, якщо з Тернопільської траси – праворуч. Далі польовою дорогою, нікуди не звертаючи виїжджаємо до озер. Дані озера відмічені на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Особливості водойми

Три невеликих за площею озера. Середня глибина  – 2-1,5м. Водойми зариблені різноманітною рибою. Практикується також зимова риболовля.

Що клює і вартість

Водойма під номером 1: Клює карась, короп,білий амур, товстолоб, щука, судак, окунь. Вартість риболовлі: На даний момент риболовля не дозволяється.

Водойма під номером 2: клює короп, карась, товстолоб, білий амур, щука, судак, окунь. Вартість риболовлі: 200грн. – з ранку до обіду, 200грн. – з обіду до вечора, 300грн. – з вечора до ранку, 400грн. – доба.

Водойма під номером 3: клює короп, білий амур, судак. Вартість риболовлі: На даний момент риболовля не дозволяється.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: Кислородка (Ігор) 068-970-22-90.

Шановні риболови! Якщо у Вас є додаткова інформація про дану водойму, можливо Ви там рибалили, поділяться будь ласка в коментарях своїми враженнями і інформацією.

Дякуємо!

Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Рибалка в місті Хмельницький. Кислородка

Схожі статті

Коли і як нереститься окунь

Коли і як нереститься окунь

Окунь - одна з найпопулярніших риб, на яку полює більшість рибалок. Популярність окуневій риболовлі надає поширеність і агресивність риби, вона не відрізняється сильною хитрістю, але нерідко вередує. Окунь водиться і в стоячій, і в швидкоплинній воді, хоча вважає за краще знаходитися в чистій воді, рідше зустрічається в мутних водоймах. Окуня зловити нескладно на більшість снастей з тваринами приманками, але в усьому періоді лову є особливий час - нерест. Риба нереститься весною, і з цього періоду рибалка може отримати користь.

Як ловити окуня на балансир

Як ловити окуня на балансир

Рибаків, що полюють на окуня, останнім часом додалося, а все через азартність і захопливість процесу ловлі. Сучасні магазини пропонують чимало різновидів приманок на окуня, багато які з них дійсно уловисті. Однією з різновидів приманок є балансир. Ловля окуня з човна на балансир, як і зимова риболовля, часто виявляється успішною через активну гру приманки. Приманка починає активно пересуватися в товщі води, чим приваблює хижака з будь-яким настроєм.

Як і на що ловити плотву

Як і на що ловити плотву

Кількість рибалок, що полюють на плотву, поступається лише чисельності карасевих рибалок. Плотва є однією з найпоширеніших риб по території України, вона відрізняється хорошим смаком і особливо цінується в сухому вигляді. Риболовля на плотву не є складним процесом, будуть потрібні прості, бюджетні снасті і правильна приманка.

Рибалка в селі Веселівка (Западинці)

Рибалка в селі Веселівка (Западинці)

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає: – 26 км. Їхати по трасі в сторону міста Староконстянтинів. За селом Веселівка (орієнтовно коло одного кілометра) необхідно звернути ліворуч. Далі по дорозі їдемо до двох ставків. Біла риба: короп, карась, амур, товстолобик, плотва, краснопірка, лин. Є також окунь, щука, судак.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Прикорм 3-K Baits "Мамалига" 0.5кг.

Прикорм 3-K Baits "Мамалига" 0.5кг.

 "Мамалига" - універсальний прикорм для будь-якої білої, мирної риби. Ефективна в приманюванн..

23Грн.

Атрактант Corona з крапельницею 30мл

Атрактант Corona з крапельницею 30мл

Атрактанти для риболовлі Corona з крапельницею - це унікальні суміші компонентів, що володіють неп..

10Грн.

Пеллетс 3-K Baits Pellets. (Полуниця) 0.8кг.

Пеллетс 3-K Baits Pellets. (Полуниця) 0.8кг.

Pellets від ТМ "3KBAITS®" - це швидкорозчинні ефективні високопротеїнові гранули, насичені аміноки..

95 - 100Грн.