Рибалка в селі Вихилівка

Платний ставок для риболовлі поруч з містом Хмельницький.

Чим добиратись

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає 30км. Їхати по трасі в сторону Ярмолинців. За селом Антонівці звертаємо ліворуч на село Вихилівка (на трасі є вказівник). Далі їдемо до самого села. Біля ферми звертаємо праворуч і їдемо до ставка.  Дана водойма відмічена на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Особливості водойми

Середня глибина  – 1,5-2м. Дно переважно мул. Майже пів ставка затоплені верби. Основні місця для риболовлі біля дамби. Риболовля з човна дозволяється лише на хижака.

Що клює

Біла риба: короп, карась, плотва, товстолоб, лящ. Є також щука, окунь.

Вартість рибалки

Вартість рибалки в Вихілівці становить: 150грн. – світловий день; 200грн. – доба. На хижака: 150грн. з берега і 200грн. з човна.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: 098-542-71-13 – Ігор .

Шановні риболови! Якщо у Вас є додаткова інформація про дану водойму, можливо Ви там рибалили, поділяться будь ласка в коментарях своїми враженнями і інформацією.

Дякуємо!

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах! 

  • Рибалка в селі Вихилівка

Схожі статті

Як оснастити поплавкову вудочку

Як оснастити поплавкову вудочку

Як оснастити поплавкову вудку? Для рибалки оснащення поплавкової вудки досить простий процес. Втім, навіть людині без досвіду зробити це просто - в мережі величезна кількість інформації і навіть є покрокові інструкції, так що, маючи бажання і все необхідне для такого оснащення, можна зробити все легко і просто.

Карта Риболовних місць Хмельниччини

Карта Риболовних місць Хмельниччини

Дана карта створена для всіх любителів рибалки, що проживають в Хмельницькій області. На ній ви зможете знайти і вибрати ту водойму для рибалки, що знаходяться  найближче до вашого місця проживання. Інформація про нові місця для рибалки, а також фото і відео звіти про рибалку на тих чи інших водоймах, буде постійно оновлюватись і доповнюватись.

Як ловити ляща на кільце (яйця) з човна

Як ловити ляща на кільце (яйця) з човна

У рибалок з плавзасобами є більше можливостей для піймання риби, в берегових рибалок в деяких сферах руки зв'язані. При наявності човна різна берегова рослинність не заважає закидам і виведенню риби. З човна не потрібно виконувати наддалекі і високоточні закидання, так як до будь-якого місця можна доплисти і встати на якір на відстані 20-30 м.

Рибалка в селі Аркадіївці

Рибалка в селі Аркадіївці

Платний ставок для риболовлі поруч з містом Хмельницький. Став має площу плеса 6га. Середня глибина  – 1,5-2м. Дно переважно мул. Риболовля з човна та завезення корабликом не дозволяється. Водойма не спускалась з 2007 року. Біла риба: короп, карась, плотва, товстолоб, амур. Є також щука, окунь, судак.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Чорний на закрутці

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Чорний на закрутці

Спінінг “крокодил” є одним з найпоширеніших спінінгів серед рибалок. Адже його не так просто зламат..

140Грн. - 296Грн.

Котушка Cobra (Кобра)

Котушка Cobra (Кобра)

Котушка з заднім фрикціоном Cobra (Кобра) відмінна бюджетна модель, яка прекрасно підійде для почат..

127Грн. - 180Грн.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Це м'яка, виключно гладка волосінь. Вона не схильна до скручування і дає можливість далекого закида..

34Грн.