Риболовний календар на 2018 рік в Україні

Коли чоловік вирушає на риболовлю, то він, звичайно ж, сподівається, що додому принесе багату здобич. Саме тому дуже важливо вибрати хороші снасті, правильну водойму, а також підібрати цікаву компанію і має бути добрий настрій.

Але ще дуже важливо знайти правильний час для риболовлі. Потрібно розуміти, що природа - це один великий організм, в якому все продумано і все пов'язане між собою. Тому вже давно всі, хто любить ловити рибу, перед походом на озеро не забувають ознайомитися з місячними циклами.

Збираючись на риболовлю в цьому році, обов'язково загляньте в Місячний календар рибалки 2018. Тоді ви легко зможете вибрати правильний день для вашого захоплення. Місячний місяць триває 29 або 30 днів - це і є місячний цикл, в кожному з яких є зростаючий місяць і спадаючий місяць, молодик і повний місяць.

Виходячи з цих показників і складається подібний календар. Вважається, що протягом цих циклів змінюється гравітаційне поле Місяця. Внаслідок цього з'являються так звані припливи і відливи, тобто змінюється рівень води.

Рибалку люблять не тільки за можливість пополювати на жителів водних глибин і пригостити своїх рідних свіжим делікатесом, а й за душевний відпочинок на лоні природи далеко від суєти і рутини.

Щоб поєднати приємний відпочинок і хороший улов, а також запланувати можливість від душі порибалити, астрологи склали місячний календар риболова на 2018 рік.

Є спостереження, за якими риба помітно реагує на зміни Місяця. За 1 місячний місяць клювання то наростає, то знову спадає, не звертаючи уваги на погоду.

Помічено, що 3 дні перед молодиком і 2 дні після молодика риба категорично відмовляється клювати. Скудно проходить рибалка під час останньої чверті і більшу частину 3 чверті.

Зате під час молодого Місяця, особливо з 3 і по 10 місячний день ловля риби вдається на славу. Кілька днів 3 чверті Місяця теж добре позначаються на рибалці.

Поведінка риби залежить не тільки від фаз Місяця, але і від висоти її стояння над горизонтом. Високий Місяць допомагає рибалці, а його низьке стояння над землею, навпаки, погіршує риболовлю.

Клювання практично відсутнє в 1, 2, з 12 по 16, з 26 по 29 місячну доба. Трохи краще справи йдуть 11, 17, з 23 по 25 місячної доби. З 4 по 8 і 19 місячна доба - найсприятливіший час для риболовлі. 3, 9, 10, з 20 по 22 місячну добу теж можна вдало порибалити.

  • Риболовний календар на 2018 рік в Україні

Схожі статті

Зимова риболовля. Відвісне блешніння

Зимова риболовля. Відвісне блешніння

Такий вид риболовлі як відвісне блешніння, найчастіше використовується рибалками на початку і кінці періоду зимової риболовлі. Розмір блешень варто вибирати в залежності від активності клювання, тому ближче до глухої зими потрібно використовувати блешні малих розмірів.

Ловля зимою на чортика

Ловля зимою на чортика

Останнім часом великого поширення набули зимові снасті для безнасадочної ловлі. Це дозволяє обходитися мінімальною кількістю засобів на рибалці. Попадається ж на безнасадочні блешні зазвичай більша риба. Однією з таких снастей є чортик, який представляє собою веретеноподібний або каплеподібний вантаж з маленьким трійником внизу.

Зимова риболовля. Як ловити на безмотилку

Зимова риболовля. Як ловити на безмотилку

Ловити рибу на безнасадочну мормишку - або безмотилку - не менш цікаво, ніж будь-яким іншим способом. До того ж така ловля не вимагає запасати про запас мотиля, а потім думати, як його зберегти. Що стосується уловистості безмотилки, то часом вона навіть краще, ніж при ловлі з насадкою.

Як удосконалити зимову приманку на водоймі

Як удосконалити зимову приманку на водоймі

Взимку навіть голодна риба не накидається на першу-ліпшу принаду. Спочатку хижак обережно її вивчає, тому клювання можливе лише в тому випадку, якщо його зацікавив зовнішній вигляд, гра, запах або смак. На жаль, риби вже знають більшість рибальських хитрощів. З цієї причини багато приманок, які відмінно працювали раніше, перестали давати бажаний результат. Доводиться постійно щось придумувати, допрацьовувати їх, робити більш привабливими, тобто, уловистими.

Ловля судака зимою з використанням пристрою «телевізор»

Ловля судака зимою з використанням пристрою «телевізор»

Як відомо - судак, в пошуках здобичі, ходить невеликими зграями і довго не затримується на одному місці. Величина улову залежить від правильного визначення, де судак може стояти або з'явитися, а головне, скільки рибалка встигне зловити, поки судак знаходиться в певному місці. Щоб залучити судака до потрібного місця і утримати зграю якомога довше, використовується пристосування, яке називають «телевізор».

Ловля карася зимою

Ловля карася зимою

Карась. Цей вид найчастіше зустрічається в літніх уловах рибалок. Але і взимку піймання карася цілком можливу, якщо дотриматися певних умов і слідувати правилам.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Коливна блешня DuraLure Storm 10.5g

Коливна блешня DuraLure Storm 10.5g

Самі уловисті блешні «Storm» призначені для полювання на щуку, судака, крупного окуня, жереха і нав..

41Грн.

Шнур Sunline Siglon PE х4 300m (темно-зелений)

Шнур Sunline Siglon PE х4 300m (темно-зелений)

Шнур Sunline Siglon PE x4 позиціонується японським виробником як кардинально новий крок в області р..

584Грн.

Спінінг телескопічний Nikoma Navigators 80-120гр

Спінінг телескопічний Nikoma Navigators 80-120гр

Спінінг Nikoma Navigators – один з найпопулярніших спінінгів, серед безлічі як початківців, так і п..

314 - 336Грн.

Котушка Libao ACE (11+1BB)

Котушка Libao ACE (11+1BB)

Відмінна модель котушок ACE від виробника Libao. Вона чудово підійде для Ваших спінінгових вудилищ...

630Грн.