Календар рибака на 2019 рік. Прогноз клювання риби з таблицею

Календар рибака на 2020 рік - дивіться тут.

Для численних рибалок нашої країни, любителів і професіоналів рибалок, представляємо місячний календар клювання риби з таблицею, в якому ви дізнаєтеся, в які сприятливі дні буде клювати, а коли на улов можна не розраховувати, а краще зайнятися іншими справами, рішенням інших, більш важливих справ.

Потрібен місячний календар рибаку на 2019 рік з таблицею з багатьох причин, а знати коли риба клює і буде активною для рибалки важливо, адже рибалка і її головна мета - це все таки зловити рибку, пристойний улов риби, хоча і провести час в тихому місці на лоні природи, також вагома причина відправитися на риболовлю, навіть якщо вона виявиться і без бажаного результату, для багатьох це також прекрасне проведення часу.

Риболовля буває різна, відкрита і закрита, зимова та літня, як і рибалки бувають різними, хтось любить рибалити вудкою, комусь більше до душі спінінг, когось привертає донка або жерлиця... У нашій країні незліченна кількість рибалок, як професійних, які дня вільного не можуть провести без риболовлі, так і любителів, хто час від часу вибирається на риболовлю до водойми або річки, всього лише заради пари-трійки рибок на юшку біля багаття.

Не важливо хто ви, завзятий рибалка або рибалка любитель, обов'язково потрібен місячний календар риболова на 2019 рік, щоб ви могли точно знати, коли і в який сприятливий день або період, є підвищені шанси зловити ту чи іншу рибу, отримати за своє захоплення не тільки моральне, а й певне матеріальне задоволення у вигляді спійманого улову, що звичайно ж також вкрай важливо, напевно навіть актуально в наш нелегкий час.

У нашому житті все взаємопов'язано, іноді навіть найменша деталь грає вирішальну роль, а це означає, що для досягнення поставленої перед собою мети, нам просто необхідно враховувати такі нюанси. Такими можуть бути для рибалки в 2019 році - сприятливі місячні дні для риболовлі, тобто вдалі з точки зору розташування нічного світила і фаз Місяця, що дуже важливо.

Сприятливі дні для рибалки і клювання в 2019 році

Як відомо супутник нашої планети Місяць, найбезпосереднішим чином впливає на все живе, про що впевнені не з чуток знають і рибалки. Місяць впливає на поведінку риб і саме тому існує місячний календар рибалки зі сприятливими днями, дізнавайтеся про них далі ...

Найбільш сприятливі дні для риболовлі (кращі періоди, найкраще клювання риби) - 3, 9, 10, 20, 21 і 22-га місячна доба

Також вдалі дні для риболовлі (хороше клювання, досить перспективна рибалка) - 4, 5, 6, 7, 8 і 19-та місячна доба

Середні дні для риболовлі (клювання все ж є, але воно досить слабке) - 11, 17, 23, 24 і 25-та місячна доба

Найгірші дні для риболовлі (риба малоактивна, клювання слабке, майже немає) - 1, 2, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 27, 28 і 29 місячна доба

Кожному рибалці важливо мати під рукою місячний календар сприятливих днів для рибалок, тобто рибного лову в 2019 році, на кожен його місяць, щоб точно знати, коли і в який день можна розраховувати на клювання, а значить і на гідний улов. Без нього, сучасний не те щоб рибалка не обходиться, але ще і багато інших людей, наприклад садівники і городники, квітникарі і дачники, кулінари та багато хто ще...

  • Календар рибака на 2019 рік. Прогноз клювання риби з таблицею

Схожі статті

Ловля окуня на спінінг

Ловля окуня на спінінг

Спінінгова ловля окуня дуже захоплююче заняття. Деякі рибалки вернуть носа, мовляв марна трата часу, інші ж навпаки, із захопленням розповідають про окуневі клювання і звички. Для новачків спінінгової ловлі - окунь ідеально підходить в якості тренування, перед ловом більш хитрих і вибагливих риб. А якщо ти потрапив блешнею в окуневу зграю яка полює? Ці емоції важко передати! 

Оснастка для поплавкової вудки, монтаж оснащення

Оснастка для поплавкової вудки, монтаж оснащення

З зручною, простою конструкцією без кілець і котушки, з гнучким кінчиком, поплавковою маховою вудкою риба ловиться з берега і з човна. При далекому закиданні з берега використовується вудилище понад 6 метрів в довжину, а коротке - до 4 метрів підійде при риболовлі з човна. При обривах, заздалегідь підготовлені вдома мотовила допоможуть швидко замінити обірвану снасть на нову, не витрачаючи при цьому багато часу. Це її основна перевага.

Рибалка в грудні. Яку рибу і чим ловити в грудні

Рибалка в грудні. Яку рибу і чим ловити в грудні

Риболовля в грудні у великої кількості рибалок асоціюється з першим льодом, коли можна проявити справжню свободу дій. Риболовля в грудні має ряд різних переваг перед риболовлею в літні місяці. Наприклад, взимку доступна ловля на всіх місцях і глибинах, надана свобода пересування, доступне маскування, а також зимові снасті портативні і легкі.

Ловля щуки в грудні

Ловля щуки в грудні

Ловля щуки в грудні така ж цікава і азартна, як і в інші місяці року. Ловити щуку починають, коли перший лід досить зміцніє і вільно витримує рибалку в повному обмундируванні. Першими, що починають відвідувати рибалки в пошуках щуки, це досить невеликі річки і озера. Саме там перший лід не змушує себе довго чекати і з приходом грудня, готовий зустріти перших рибалок.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг Favorite Blue Bird NEW

Спінінг Favorite Blue Bird NEW

Спінінг Favorite Blue Bird NEW створений для того, щоб завжди йти в ногу з часом і залишатися одним..

1513 - 1 938Грн.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Це м'яка, виключно гладка волосінь. Вона не схильна до скручування і дає можливість далекого закида..

34Грн.

Вудочка SWD Tarawa NEW 5-20гр.

Вудочка SWD Tarawa NEW 5-20гр.

Вудилище Siweida Tarawa New - серія телескопічних вудилищ для поплавкової ловлі. Вудилища досить ун..

311 - 529Грн.

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE сподобається не тільки новачкам, його також оцінять захоплені рибалки, яким по..

151 - 194Грн.