Календар рибака на 2020 рік

Досвід штука вперта, як і статистика - похибки бувають, але не звертати на нього увагу не можна. Тому і пропонуємо Вам вивчити і взяти собі на замітку місячний рибальський календар на 2020 рік. Вплив місяця на нашу планету величезний, але ми часто про це забуваємо. Так припливи, відливи та інші фактори впливу прямим чином впливають і на активність клювання риби не тільки морської, але також і річкової.

Фази місяця і клювання риби в 2020 році

Існує чотири основні фази місяця і рибалка залежить від них. В якій фазі Місяця краще клює риба?

  • Молодий місяць. Не дуже вдала фаза місяця і рибалка в цей час не буде багата уловом. Місяць під час молодого місяця ховається.
  • Перша чверть. Місяць починає наростати. Залежність клювання риби від цієї фази місяця наступна. При наростаючій активності клювання риби збільшується. І так триває до повного місяця.
  • Повний місяць. Активність клювання низька, це не час для ловлі риби. Саме у повний місяць краще утриматися від поїздки за рибою. Але через кілька днів після повного місяця активність клювання може зрости. Саме повний місяць і клювання риби погано сумісні один з одним.
  • Друга чверть. Активність клювання зростає, і воно залишається таким навіть при убуванні місяця. Ближче до молодого місяця клювання слабшає. Ця фаза місяця і клювання риби найбільш сумісні.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Календар рибака на 2020 рік

Схожі статті

Як ловити судака на донку

Як ловити судака на донку

Ловля судака на донку є одним з найбільш успішних способів полювання на хижака, так як він облюбував для проживання глибокі ями. Донка на судака буде особливо уловистою, якщо правильно підібрати приманку, снасть і розуміти відмінні риси поведінки здобичі.

Як ловити карася на донку

Як ловити карася на донку

Карась викликає постійний інтерес у рибалок, переважно у новачків, хоча ним не гребують і досвідчені рибалки. Як правило, для піймання риби використовуються поплавкові снасті, але є й інші способи ловлі. Донка на карася призначається для ловлі здобичі в глибоких шарах води. Ловля карася на донку особливо ефективна для упіймання великих, а іноді і трофейних екземплярів. Великі особини прагнуть триматися ближче до дна, звідки їх найпростіше дістати донкою.

Снасті на сазана

Снасті на сазана

Оснащення на сазана повинно враховувати особливості поведінки риби, місця проживання, улюблені ласощі та інші характеристики. До вибору снасті на сазана потрібно підходити відповідально, так як риба досить велика, не кожне вудилище здатне витримати навантаження. При правильному виборі ловити рибу можна з берега і з човна. Головна умова – міцність конструкції.

Як ловити рибу на пружину

Як ловити рибу на пружину

Ловля риби на пружину відноситься до видів риболовлі на донну снасть. Дана снасть, на думку переважної кількості рибалок, є найбільш уловистою і цікавою при бажанні зловити коропа і інших риб з його сімейства. Ловля на гачок із пружиною відрізняється простотою і дешевизною при високій результативності. Оснащення підходить для ловлі на протязі усього теплого періоду року. 

Товари які можуть Вас зацікавити!

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Вудилище з кільцями Trabucco Genetic Carbon

Вудилище з кільцями Trabucco Genetic Carbon

Вудка Trabucco Genetic з кільцями - легка, компактна, телескопічна вудка, яка ідеально підходить дл..

297 - 476Грн.

Меляса 3-K Baits 500мл.

Меляса 3-K Baits 500мл.

Меляса - натуральний продукт для стимуляції харчування коропа. Володіє специфічним запахом, який є..

38 - 48Грн.

Котушка Select Luna 5+1BB

Котушка Select Luna 5+1BB

Котушка Select Luna, аналогічно однойменним спінінгам, призначена для лову приманками класу лайт і ..

542 - 627Грн.