Рибалка в липні. Яку рибу і чим ловити в липні

Липень - прекрасна пора для рибалки: він не скутий незручним теплим одягом, пересуванню по водоймі ніщо не заважає, здавалося б, про що ще мріяти? Але є свої «але», і досить серйозні.

Неприємні моменти риболовлі в липні

Спекотна і тепла погода дуже комфортна для рибалки, але не для самої риби. Верхні шари води за липень прогріваються так, що риба починає шукати порятунок у більш глибоких і прохолодних місцях водойми. Тому рибалка в липні буде більш практичною і результативною, якщо день похмурий і дощовий. Якщо говорити про час, коли краще ловити, то оптимальною буде ловля в досвітні години, в цей час риба підходить до берега і ближче до поверхні.

Також деякі види риб непогано клюють в нічний час, цей факт також не можна залишати поза увагою. Риболовля в липні затьмарена ще одним неприємним фактом, особливо це стосується водойм стоячого типу (ставки, озера). Це цвітіння води. Це дійство не тільки робить воду каламутною, але і процес розкладання цих мікроскопічних водоростей, поступово змінює кисневий баланс в воді, що не зовсім добре.

Тим часом, незважаючи на всі ці негативні фактори, рибалка в липні рідко буває безрезультатною. Просто рибалці належить застосувати весь свій досвід, майстерність і, звичайно ж, згадати колись прочитанну літературу, в якій описувалися повадки тієї чи іншої риби, повірте, це дуже стане в нагоді.

Яку рибу ловити в липні і як це зробити найкраще

Окунь вважає за краще триматися глибоких місцях і лише на час годівлі відвідує мілини. Тому ловити окуня, потрібно в місцях, що межують з водною рослинністю, або де є присутність затоплених корчів. Ловля окуня краще, якщо в якості наживки використовувати гнойового хробака, мотиля, дрібну рибку або личинку бабки.

Якщо говорити про судака, то рибалка на нього хороша там, де є глибокі ями і приплив свіжої і чистої води. Ловля його проходить спінінгом із застосуванням силіконових приманок або поплавковим вудилищем, використовуючи в цьому випадку в якості наживки дрібного живця.

Карась - ловити його можна з успіхом на протязі всього місяця, цим і хороший липень, рибалка на карася стабільна і тримається він не далеко від берега, що на руку рибалці. Ловля карася хороша, якщо в якості насадки використовувати хробака, опариша, річковика.

В цей час хороша рибалка на ляща, якщо при виборі місця віддати перевагу глибоководним місцям з переважанням піщаного дна. Якщо для лову ляща обраний липень, то в цей час його улюбленими ласощами є парений горох.

Також в липні хороша рибалка на плотву, риба ця досить поширена і зустрічається практично в кожній водоймі. Ловити її можна поплавковою вудкою використовуючи в якості наживки парену пшеницю, опариша, мотиля або хробака.

Звичайно, це не всі види риб, які з успіхом ловляться в липні, - їх набагато більше. У зв'язку з цим хочеться побажати всім рибалкам вдалої липневої риболовлі.

  • Рибалка в липні. Яку рибу і чим ловити в липні

Схожі статті

Воблер з підгрузкою, або як змусити його ловити рибу

Воблер з підгрузкою, або як змусити його ловити рибу

Доволі часто, в гарячих дискусіях тієї чи іншої риболовлі в середовищі вітчизняних любителів «тихого» полювання, можна почути запитання про те, що ж впливає на уловистість такої приманки, як воблер? Начебто два однакових воблера - та ж форма, розміри, забарвлення, але один ловить, а інший ну просто ні в яку! Причому цим питанням задаються не тільки новачки, але і спінінгісти зі стажем. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Снасті для ловлі судака

Снасті для ловлі судака

В наш час існує величезна кількість способів ловлі різноманітної хижої риби. Вони підрозділяються на вузько-спрямовані і універсальні способи. Найбільш правильно підібрана вудка на судака допоможе ефективно обловити будь яке рибне місце і зловити цього хижака. Всім відомо, що судак воліє жити на дні водойм, а найбільшу активність він проявляє в темний час доби. Подібні особливості поведінки судака накладають певний відбиток на використовувані оснащення і способи лову. Саме тому спіймати такого хижака дуже складно.

Ловля щуки в липні

Ловля щуки в липні

Ловля щуки в липні не така хороша, як в інші літні місяці, це факт, але сказавши, що вона зовсім не клює, це буде неправдою. Просто клювання і активну поведінку щуки зводить нанівець, літня спека. Особливо це відбивається на великих особинах, можна сказати, що велика щука оголосила голодування і ігнорує будь-яку наживку рибалки. В основному в цей час клюють екземпляри до одного кілограма. 

Ловля карася в липні

Ловля карася в липні

Літо, дуже гарний час року для ловлі карася, і багато рибалок, незважаючи на спеку, особливо в останні роки, поспішають на водойми, в надії отримати насолоду від покльовок цієї дуже цікавої риби. Ловля карася в липні, при відповідному знанні водойми і повадок літнього карася, буває дуже результативна.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг Favorite Varita / Varita Casting

Спінінг Favorite Varita / Varita Casting

Серія коротких вудилищ призначених в першу чергу для риболовлі з човна. Поєднання особливої ​​геоме..

1753 - 2 138Грн.

Спінінг штекерний EOS Homey 2.75 Lbs

Спінінг штекерний EOS Homey 2.75 Lbs

Модель EOS Homey – спеціальне коропове вудилище, розроблене для лову сазана і коропа на водоймах рі..

1 109Грн.

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Чорний на закрутці

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Чорний на закрутці

Спінінг “крокодил” є одним з найпоширеніших спінінгів серед рибалок. Адже його не так просто зламат..

137 - 248Грн.

Спінінг фідерний Libao Catana 120гр.

Спінінг фідерний Libao Catana 120гр.

Бюджетне але якісне фідерне вудилище від виробника – Libao.Додаткова інформація:Виробник: LibaoКонс..

465 - 588Грн.

Котушка EOS Dragtech GT 6bb

Котушка EOS Dragtech GT 6bb

Котушка EOS Dragtech GT сподобається рибалкам, тому що вона володіє всіма необхідними якостями для ..

524Грн.

Коливна блешня DuraLure Atom 12g

Коливна блешня DuraLure Atom 12g

Коливна блешня – це одна з найбільш ефективних і уловистих приманок для лову хижих риб, переважно щ..

49Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова 100гр.

Мастирка горохова готова складається з натуральних компонентів і підходить для такого виду риб як к..

12Грн.