Рибалка в серпні. Яку рибу і чим ловити в серпні

Ну ось і підійшов останній літній місяць серпень. Температура поступово знижується, спадає набридла спека. Для рибалки з точки зору улову серпень - хороший місяць, що радує хорошими трофеями. Зі зниженням температури починає поступово остигати і вода, що сприяє підвищенню активності риби. Риба починає активно харчуватися, відчуваючи швидке наближення осені.

Яка риба найкраще клює в серпні

Особливо хороша рибалка в серпні на хижих риб, а особливо на щуку. Пояснюється це тим, що серпень - це той час, коли молодь риб стає вже досить великою і зловити її вже не так просто, а їжа хижакам в цей період дуже потрібна і в досить великих кількостях.

Риболовля в серпні проходить із застосуванням таких же снастей, як і в інші літні місяці, зазвичай це спінінг або поплавкова снасть. Є тільки один нюанс, з підвищеною активністю риби, слід ловити на більш міцні снасті, щоб риболовля не була затьмарена несподіваним сходом.

Серпень, як уже було сказано, багатий на улов, з успіхом можна ловити краснопірку, карася, коропа, окуня, язя, плотву, сома, судака і звичайно ж щуку. Що стосується часу, то найкраща ловля спостерігається рано вранці, на заході ввечері і вночі. Ловити в серпні потрібно на звичних місцях, адже риба поки кардинально не змінює місця своїх стоянок. Зазвичай, рибалка в серпні, більш продуктивна в похмурі дні або під час несильного дощу.

Підвищення активності риб в серпні: подарунок для рибалки

Щука, в порівнянні з попереднім місяцем, стає помітно активніше. У погожі і теплі деньки, приносить успіх ловля в прибережній зоні, недалеко від водної рослинності. Найбільш уловистою стає рибалка, якщо використовувати великі колебалки і воблери, також результативні силіконові приманки.

Помітно поліпшується ловля ляща в серпні. Клює він однаково добре як на тваринні насадки, так і на рослинні. В якості снасті краще використовувати фідер, так як дуже чутлива вершинка дозволяє своєчасно реагувати навіть на найменші клювання. Риболовля на ляща може бути зіпсована, лише неправильно приготовленим підгодовуванням, в цей час не можна переборщувати з аттрактантами.

Також з успіхом в серпні можна ловити і карася, особливих змін в його поведінці в цьому місяці не відбувається, за винятком того, що риба може переміститися трохи глибше. На початку місяця, ловити можна на будь-які насадки, а до кінця, краще віддати перевагу насадкам тваринного походження.

На початку місяця дуже добре клює лин, а ось до кінця серпня клювання його стає гірше.

Як і в інші місяці, в серпні хороша рибалка на язя й головня. У цих риб настільки загострено хижацький інстинкт, що вони активно реагують на будь-яку приманку, яка опинилася у воді, будь то блешня або невеликий воблер. Протягом усього місяця, дуже активний сом, особливо хороша ловля, відбувається вночі, адже зі сходом сонця він спрямовується в сої укриття. В якості снасті прекрасно підійде міцна донка, а в якості живця, краще використовувати жабу або шматочок м'яса або риби.

  • Рибалка в серпні. Яку рибу і чим ловити в серпні

Схожі статті

Конопля: відмінне підгодовування і наживка для риболовлі

Конопля: відмінне підгодовування і наживка для риболовлі

Конопля для риболовлі в якості насіння стане відмінною приманкою для нехижої риби. Незважаючи на те, що насіння невеликі, вони набагато ефективніші, ніж кукурудза. Плотва, лин і короп обов'язково зацікавляться такою наживкою.

Ловля щуки на спінінг

Ловля щуки на спінінг

Для того що б зловити щуку на спінінг, необхідно приблизно знати, де цю щуку шукати. А вона любить триматися біля корчів, підводних заростей, під кущами, любить тиховоддя. Віддає перевагу річкам зі спокійною течією, проточним озерам, затокам і старицям. Влітку, у спеку ховається в заростях водойми, де вода не так сильно прогрівається і де зручно ховатися для нападу на своїх жертв в блискавичному кидку. Дуже хороший варіант проводки уздовж стіни очеретів, але для цього Вам знадобиться човен.

Ловля щуки в серпні

Ловля щуки в серпні

Ловля щуки в серпні не менш цікава і азартна ніж в інші літні місяці. Серпень - провісник осені, а значить, вода починає поступово охолоджуватися, що сприяє зростанню активності зубастої хижачки. Де знайти щуку в серпні. Шукати в цей час щуку потрібно в спокійних заводях, вирах або затонах, а якщо ловля щуки в серпні проходить на озері, то краще буде обстежувати закорчовані ями або зробити проводку уздовж смуги водної рослинності.

Ловля ляща в серпні

Ловля ляща в серпні

Серпень - хороший місяць для ловлі ляща, риба в цей час активна і досить непогано клює на літні снасті. Але виникає ряд питань, де в цей час риба намагається триматися, на що її краще ловити і якими снастями? Давайте в усьому цьому розберемося в цій статті.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Коливна блешня DuraLure Atom 12g

Коливна блешня DuraLure Atom 12g

Коливна блешня – це одна з найбільш ефективних і уловистих приманок для лову хижих риб, переважно щ..

49Грн.

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE 150m. Салатовий

Шнур Select Basic PE сподобається не тільки новачкам, його також оцінять захоплені рибалки, яким по..

151 - 194Грн.