Як підготуватися до риболовлі на незнайомій водоймі

Рибалки завжди з обережністю ставляться до нових місць. Навіщо їхати на озеро, якщо вчора на річці добре клювало? Через таку прихильність до одного місця можна втратити свою трофейну рибалку. Не треба боятися повороту річки, можливо саме там трапиться заповітне клювання.

Де ловити

Коли на своєму насидженому місці з якоїсь причини перестане клювати, або в вас просто з'явиться дух першовідкривача, потрібно вибрати нове місце лову. Для цього я вибираю невеликий відрізок річки і ретельно його вивчаю. У цьому мені допомагають карти Google - навіть з невисокою деталізацією місцевості можна визначити перспективні місця для лову. В окремих випадках мені вдається розглянути навіть під'їзди до берега. Після цього я перевіряю рибальські форуми на наявність більш точної інформації про це місце. Так вирішується питання з вибором прикормки, насадки і тактики. Чому б відразу не почитати форум? Справа в тому, що рибалки не завжди видають свої місця, і самостійне вивчення з супутника може дати відмінні результати. Ну а якщо ваш вибір співпав з думкою інших - можете радіти, адже вам без чужої поради вдалося відшукати кльове місце!

Промір глибин

Кожна фідерна рибалка починається з вивчення рельєфу дна. Наосліп ніхто не ловить, тому з собою треба мати маркерну снасть. Як правильно нею працювати ми писали у статті вивчення рельєфу дна. Звичайно, для отримання потрібної інформації буде потрібно час, однак попрацювавши маркерним вантажем, у вас складеться ясна картина про точку лову, і кожен закид буде усвідомленим.

Снасті

Підготовку снастей проводжу відповідно до умов лову і порад тих, хто тут вже ловив. Зазвичай ловлю одним фідером, але в незнайомому місці є сенс захопили друге вудилище. Так максимально економиться час, і за першу годину легко обловити різні точки різними насадками. Коли обстановка стає зрозумілою, один фідер відкладаю і повністю зосереджуюсь на другому.

Ловля

Фактично рибалка на незнайомому місці мало відрізняється від лову на відомому місці. Різниця полягає в тому, що вам не будуть відомі пристрасті місцевої риби, її смакові переваги і особливості поведінки. Добре, якщо вам вдасться знайти інформацію про робочі підгодовування і насадки. В іншому випадку вгадати буде складно і підходу риби доведеться чекати довше. Якщо місце дике, і слідів відвідування його рибалками не виявлено, для закормочних закидів замішую підгодовування з великою кількістю ароматизатора. Так я позначу підгодовування на дні.

... Іноді ключик до риби на новому місці так і не вдається підібрати, або відбувається це занадто пізно. Але не варто засмучуватися - з цієї риболовлі ви відвезете цінний досвід і наступного разу будете набагато досвідченішими.

  • Як підготуватися до риболовлі на незнайомій водоймі

Схожі статті

Що таке ультралайтова снасть

Що таке ультралайтова снасть

Серед рибалок все частіше можна зустріти любителів ультралайта, або як називають його напрямок - мікроджига. У чому краса цього способу лову і чому він так активно розвивається?

Домашня прикормка для риболовлі

Домашня прикормка для риболовлі

Будь-яку прикормку важливо не тільки приготувати певним чином, але і правильно застосувати. Прикормочна суміш володіє набором якостей, а рибалкам потрібно пристосувати їх для свого блага тут і зараз.

Як ловити на мандулу

Як ловити на мандулу

Якою би чудовою не була приманка, неправильною проводкою можна все зіпсувати. Тактику слід вибирати спираючись на умови конкретної риболовлі. Існує величезна кількість проводок. То яку ж вибрати?

П'ять видів клювань на поплавок

П'ять видів клювань на поплавок

Поплавків різної форми і забарвлення безліч, але загальне їх призначення - утримувати насадку на певній глибині і своєю поведінкою показувати рибалці про момент підсічки. Як же визначити, коли підсікати?

Товари які можуть Вас зацікавити!

Багор телескопічний. 80см.

Багор телескопічний. 80см.

Зручний багор телескопічний як для ловлі в зимовий час, так і при ловлі з плавзасобу (човна) на спі..

53Грн.

Мормишка Кобра №2

Мормишка Кобра №2

Мормишка Кобра №2..

8Грн.

Спінінг Favorite Shooter

Спінінг Favorite Shooter

Спінінг Favorite Shooter - перше вудилище, створене для берегової морської риболовлі по типажу япон..

4150 - 4 948Грн.

Сигналізатор EOS 8408646

Сигналізатор EOS 8408646

Якісний і зручний сигналізатор клювання, виготовлений з якісного пластика. Модель володіє такими як..

137Грн.