Ловля риби в міжсезоння

Часто для рибалок міжсезоння не зовсім вдалий для риболовлі час, оскільки на лід вже немає можливості вийти, а снастями для літньої риболовлі не половиш. Через те, що вода, занадто каламутна і висока, багатьом рибалкам доводиться використовувати вудки з боковим кивком, оскільки у них є ряд своїх переваг саме для лову риби в міжсезоння.

Часто, рясні паводки з високим підйомом води, навіть досвідчених рибалок ставлять в тупик перед питанням про те, де в даний момент знаходиться риба у водоймі. Якщо рибалка відбувається на великому водоймі, то визначити дійсно, де в даний момент стоїть риба дуже складно, оскільки вона розосереджена практично по всій акваторії.

Єдиними місцями в даний період року, як правило, є гирла невеликих впадаючих річок. У таких місцях знайти рибу набагато легше, оскільки через сильно піднятий рівень води в них, рельєф відмінно читається і можна легко зрозуміти, де в даний момент потрібно ловити.

Весняний паводок, образно можна розбити на два великі періоди.

Перший, як правило починається з дуже різкого і сильного підйому талої води. Цей період, триває трохи більше одного тижня. Ловити рибу в такий час завжди безглуздо, оскільки вода, дуже брудна і є величезна течія, яка до того ж несе за собою рясну кількість різноманітного сміття.

Потім починається другий період паводку, який характеризується високою водою. Течія в цей період вже не така швидка, тому вода вже містить менше бруду, проте все ще залишається каламутною. Саме в цей момент, риба починає потроху активізуватися, і ось тоді можна і приступати до її лову.

Самим же активним ловом риби в міжсезоння вважається такий час, коли паводок пройшов, і вода в річках і водоймах починає потихеньку відчищати від бруду і світлішати. Активність риби в такий період знаходиться на максимумі.

  • Ловля риби в міжсезоння

Схожі статті

Що потрібно знати про лад (строй) спінінга

Що потрібно знати про лад (строй) спінінга

Рано чи пізно кожен рибалка починає вникати в тонкощі вибору правильних рибальських снастей, які підійдуть саме до його умов лову. Йому вже недостатньо купити універсальний спінінг для всіх умов лову, він розуміє, що спеціалізоване вудилище, що підходить для конкретного способу лову, впорається зі своїми завданнями куди краще. 

Як вибрати фідер риболову початківцю

Як вибрати фідер риболову початківцю

Багато починаючих рибалок не знають на чому зупинитися, вибираючи фідерну снасть. Слід знати, що така снасть являє собою в деякому, роді значно поліпшену «донку». У загальних же рисах, фідерна снасть має дуже довге вудлище з максимально чуйною вершиною. Варто знати і те, що для такої снасті застосовуються, тільки лише спеціальні годівниці, призначені для залучення риби до місця лову.

Конопляні зерна – відмінна прикормка для риби

Конопляні зерна – відмінна прикормка для риби

Насіння коноплі вважаються відмінною наживкою і підгодівлею для лову великої риби. Однак, в більшості випадків, таке насіння застосовуються лише, як доповнення до основного підгодовування. Насіння конопель виділяють особливий запах, який подобається лящеві, коропу, сазанові і деяким іншим рибам.

Нерестова заборона 2019

Нерестова заборона 2019

З 1 квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм. Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області, заборонений у такі строки.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Multicolor Boilie Special. Коропова волосінь від угорської компанії. Особливіс..

95 - 128Грн.

Вудилище з кільцями Trabucco Genetic Carbon

Вудилище з кільцями Trabucco Genetic Carbon

Вудка Trabucco Genetic з кільцями - легка, компактна, телескопічна вудка, яка ідеально підходить дл..

292 - 468Грн.

Спінінг фідерний Super Star 50-150гр.

Спінінг фідерний Super Star 50-150гр.

Модель Super Star тримає позицію лідера продажів бюджетних вудилищ. Легкий, міцний, надійний. Невим..

294 - 393Грн.