Переваги несиметричної петлі для фідера

Що краще: патерностер Гарднера або несиметрична петля? Таке питання задають собі багато любителів. Однак однозначної відповіді на нього немає. Адже все залежить від конкретних умов.

Несиметрична петля і її плюси

Несиметрична петля являє собою окреме оснащення. Вона в'яжеться на монофілі, а з'єднання з основною жилкою здійснюється способом «петля-в-петлю» або за допомогою вертлюжка. У підсумку можливість закручування повідця мінімальна, що дуже зручно.

Варто зазначити, що основні відмінності між несиметричною петлею і патерностером Гарднера проявляються в той момент, коли риба вже відійшла від кормової плями і петля оснащення вперлася в годівницю. У разі використання патерностера, при зупинці повідця об годівницю, гачок встромляє рибі в рот. У підсумку виходить, що вона засікається сама і рибалці залишається лише вивести її на берег. Ця ситуація найбільш характерна для активної риби.

Однак, якщо мова йде про полохливу ​​і обережну рибу, яка кілька разів бере наживку в рот і випльовує її назад, то краще саме несиметрична петля. Після закидання потрібно підмотати плетінку і домогтися гарного натягу. В результаті годівниця зсувається в нижню частину петлі. Риба, взявши годівницю, тягне її, поки та не упреться в верхню межу петлі. На поверхні при цьому спостерігається посмикування вершинки фідера - сигнал для підсічки. Риба до того моменту, поки не здійснилося повне натяг повідця і його фіксація об годівницю, може виплюнути наживку. Виходить, що риба в даному випадку сама не засікається, а як раз виконує клювання.

Як в'язати несиметричну петлю?

Щоб зробити несиметричну петлю, необхідно взяти жорстку волосінь, що має діаметр 0,2-0,4 мм. Щоб перевірити жорсткість волосіні, можна намотати її кілька разів на палець і потім відпустити. Якщо волосінь відразу ж випрямляється, то вона дійсно жорстка. Довжина волосіні повинна бути до 1,5 м.

Шматок волосіні необхідно скласти удвічі таким чином, щоб одна частина була коротша за іншу на 10-15 см. Далі потрібно зав'язати невелику петлю вузлом-вісімкою або потрійним вузлом для кріплення повідця і гачка.

Найскладнішим етапом в'язки несиметричної петлі є відвідний поводок. Він повинен володіти необхідною жорсткістю і бути щільним. Для в'язки відвідного повідця потрібно зробити скрутку довжиною до 15 см з подвійної волосіні. На її кінці зав'язується подвійний вузол.

Через довгий кінець потрібно протягнути вертлюжок або застібку для кріплення годівниці. Тепер потрібно відміряти необхідну довжину петлі (20-50 см) і зав'язати подвійний вузол. Для кріплення петлі до основної жилки потрібно зав'язати ще одну маленьку петельку. Кінці які стирчать потрібно обрізати, щоб виключити можливість заплутування.

  • Переваги несиметричної петлі для фідера

Схожі статті

Причини успішності ловлі на твічинг

Причини успішності ловлі на твічинг

Одним з видів ловлі риби на спінінг є твічинг. При цьому приманка проводиться перед хижою рибою різкими ривками і імітує рухи ослабленої жертви.

Використання ґрунту в прикормці

Використання ґрунту в прикормці

Перед тим як почати цей розділ, я повинен попередити вас щодо використання ґрунту - ґрунти складно змішувати з підгодовуванням. Вони будуть висушувати прикормочну суміш, формувати грудочки і налипати на кормові частинки, вони радикально змінять механіку вашої прикормки. Тому уважно прочитайте про різні способи зволоження ґрунтів, і думайте про те, що ви робите, перед початком лову.

Тактика ловлі на спінінг

Тактика ловлі на спінінг

Як і будь-яке інше заняття, ловля риби на спінінг теж може бути безсистемною. Прийшов, закинув, не дочекався результату - перейшов на інше місце, і так до нескінченності, сподіваючись на «а може». Але такого рибалку більш навчені досвідом колеги вважатимуть недолугим, оскільки на все у них є своя тактика і своя система.

Зволоження прикормки при ловлі на поплавок

Зволоження прикормки при ловлі на поплавок

Прикормка повинна бути ретельно зволожена кілька разів до того, як вона стане придатною до застосування. В ідеалі ви повинні починати заміс за 2 години до риболовлі, півгодини - це абсолютно мінімальний термін ... Чому? Сухарі будуть вбирати воду значно швидше, ніж тверді зернові частинки. Вам потрібен час, щоб бути впевненим, що кожен окремий компонент належним чином зволожений і повністю ввібрав воду.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг фідерний Libao Catana 120гр.

Спінінг фідерний Libao Catana 120гр.

Бюджетне але якісне фідерне вудилище від виробника – Libao.Додаткова інформація:Виробник: LibaoКонс..

540 - 702Грн.

Кормушка флет Brain F1 Flat Feeder

Кормушка флет Brain F1 Flat Feeder

Методні кормушки Brain F1 Flat Feeder добре підходять для донного лову. Вони мають класичну форму з..

23 - 37Грн.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Волосінь Winner King Fisher 100м.

Це м'яка, виключно гладка волосінь. Вона не схильна до скручування і дає можливість далекого закида..

34Грн.