Прикормка для білої риби в домашніх умовах

Рибна ловля називається аматорською тільки для того, щоб розділити поняття хобі і промислу. У всьому іншому аматорська риболовля є цілком професійним заняттям. І починається вона з ретельної підготовки. Відбираючи все необхідне, намагаючись нічого не забути, любитель вже входить в особливий стан, який психологи рекомендують для зняття синдрому втоми. Першим засобом від цієї недуги і вважається така зміна занять, як підготовка і виїзд на риболовлю, години, проведені в спілкуванні з природою. У побуті любителів підготовка до риболовлі по праву додається до часу, проведеного на водоймі з вудкою.

Риболовля починається на кухні

Кажуть, що літак винайшли оптимісти, а парашут - песимісти. Приманки для риби теж справа оптимістів. Тільки вони, перегорнувши чимало спеціальних книг, пригадавши все, що довелося почути і випробувати, можуть створити щось нове. Якщо рецепт виявився уловистим, то справжньому любителю не потрібен патент на винахід, йому цілком достатньо розповісти про нього і отримати добрі відгуки і подяки. І добре, якщо приманка для фідерного і поплавкового лову працює в теплій і в холодній воді, взимку і влітку. Саме такий рецепт пропонується в цьому огляді.

Що потрібно

Не скажемо, що це їжа швидкого приготування. Повозитися треба. Для приважування білої риби взагалі застосовуються найбільш витончені приманки. У воді і так чимало корму, і потрібні делікатеси, щоб викликати хапальний інстинкт. Зате в цьому рецепті все недороге, доступне для придбання і з довгими термінами зберігання. Запасіться геркулесом, смаженим насінням соняшника, сухарями (тільки не в рибному магазині J), цільною пшеницею. Кукурудзу можна купити у вигляді крупи. Список завершують насіння льону, ванілін і червоний буряк. Порядок готування такий, щоб на нього пішло якомога менше часу. А єдина міра кількості - півсклянки, приблизно 100 грамів.

Як це робиться

Починається приготування прикормки з обсмажування 4-х порцій пшеничних зерен на маслі. Одночасно подрібнюються в кавомолці насіння соняшника. Не знімайте шкарлупки - вони теж входять в рецепт. Золотава скоринка на пшениці означає, що вона готова. Після неї в сковороду висипаються дві порції геркулесу і півпорції льону - саме так, щоб зерна льону не вистрілювали по всій кухні. Потемнілий льон з геркулесом подрібнюються до шматочків. Пшениця теж. Буряк натирається на тертці. Заготівельна стадія завершена. Все, що приготовлено, присмачується сухим молоком, ваніллю і перед самою риболовлею забарвлюється тертим буряком.

Прикормка готова.

Спробуйте і поділіться своїми результатами в коментарях. Будемо дуже вдячні. J

  • Прикормка для білої риби в домашніх умовах

Схожі статті

Тактика ловлі на спінінг

Тактика ловлі на спінінг

Як і будь-яке інше заняття, ловля риби на спінінг теж може бути безсистемною. Прийшов, закинув, не дочекався результату - перейшов на інше місце, і так до нескінченності, сподіваючись на «а може». Але такого рибалку більш навчені досвідом колеги вважатимуть недолугим, оскільки на все у них є своя тактика і своя система.

Зволоження прикормки при ловлі на поплавок

Зволоження прикормки при ловлі на поплавок

Прикормка повинна бути ретельно зволожена кілька разів до того, як вона стане придатною до застосування. В ідеалі ви повинні починати заміс за 2 години до риболовлі, півгодини - це абсолютно мінімальний термін ... Чому? Сухарі будуть вбирати воду значно швидше, ніж тверді зернові частинки. Вам потрібен час, щоб бути впевненим, що кожен окремий компонент належним чином зволожений і повністю ввібрав воду.

Вибір ультралайтового спінінга

Вибір ультралайтового спінінга

Безсумнівно, ловля ультралайтовим спінінгом отримала широке поширення, але важко знайти зрозумілі рекомендації по вибору цієї снасті. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Що дає промір глибини при ловлі на поплавок

Що дає промір глибини при ловлі на поплавок

Запитайте будь-кого, хто навчає новачків азам рибної ловлі, чому вони вчать їх в першу чергу, і відповіддю, швидше за все, буде, як вивчити місце лову за допомогою глибиноміра. Це виглядає для більшості оманливо простою, елементарною дією, яку ми робимо перед кожною риболовлею, незалежно від того, знайоме це місце чи ні ...

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг штекерний Ooshima Junior Carp 3.5Lb

Спінінг штекерний Ooshima Junior Carp 3.5Lb

Відмінне карбонове вудилище для ловлі коропа Junior Carp – фірми Ooshima.Додаткова інформація:Вироб..

546 - 686Грн.

Котушка EOS Classic CL 10+1bb

Котушка EOS Classic CL 10+1bb

Котушка EOS Classic 3500 є однією з найпопулярніших моделей даного виробника. Секрет успіху - в нев..

440Грн.

Підставка рогач метал крашений телескоп (Під сигналізатор) 1.50м.

Підставка рогач метал крашений телескоп (Під сигналізатор) 1.50м.

Телескопічна регульована підставка має універсальний розмір і спеціальне різьблення для електронних..

35Грн.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Технопланктон 3х25грам.

Технопланктон 3х25грам.

Оригінальний продукт для всіх любителів рибної ловлі. Пресована прикормка на товстолоба, амура та к..

15Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.