Використання ґрунту в прикормці

Перед тим як почати цей розділ, я повинен попередити вас щодо використання ґрунту - ґрунти складно змішувати з підгодовуванням. Вони будуть висушувати прикормочну суміш, формувати грудочки і налипати на кормові частинки, вони радикально змінять механіку вашої прикормки. Тому уважно прочитайте про різні способи зволоження ґрунтів, і думайте про те, що ви робите, перед початком лову.

Використання ґрунту дає рибалці кілька дуже важливих переваг викладених нижче:

Чому це важливо?

Рибалки застосовують ґрунт з кількох причин:

  • Щоб зменшити поживність підгодовування
  • Щоб зробити прикормочну суміш важчою
  • Щоб зберігати делікатні добавки, такі як кормовий мотиль або рубаний черв'як в хорошому стані на дні озера або річки

Скільки додавати?

Відповідь ... стільки скільки вам необхідно! J

Це звучить ухильно, але тут немає певних жорстких правил. Як загальне керівництво, якщо ви хочете використовувати ґрунт, він повинен складати, принаймні, 25% суміші. Ви нічого не доб'єтеся додаванням 100гр ґрунту в кілограм прикормки! Пам'ятайте, що ґрунт набагато важче прикормки, так що кілограм ґрунту доданий в кілограм прикормки, 50% -а суміш, насправді зовсім не здаватиметься такою – яка містить багато ґрунту.

Різні варіанти зволоження ґрунтів і підгодуваня

Існує кілька способів змішування ґрунту з підгодовуванням.

  1. Перемішати ґрунт і підгодовування разом сухими, потім зволожити суміш. Перевага цієї суміші в її легкому приготуванні, але остаточний результат не дуже хороший, тому що ґрунт часто збивається в грудки і суміш виходить «перевантаженою» ними.
  2. Зволожувати ґрунт і підгодовування окремо. Це хороший метод, який гарантує, що підгодовування зможе належним чином набрякнути і увібрати вологу перед додаванням ґрунту. Пам'ятайте: ґрунт осушує прикорм: тому якщо ви окремо зволожите і його, це допоможе вирішити проблему. Щоб зволожити ґрунт найкраще покласти кілька листів газети поверх ємності з ґрунтом, ввечері перед риболовлею і полити газету водою. Краще дозволити воді просочуватися в ґрунт, зволожуючи його повільно, ніж втомлювати себе додаванням води безпосередньо, що може перетворити суміш в масу грудочок, якщо зробити це необережно.
  3. Перемочити прикорм і додати в нього ґрунт. Це інший хороший метод, який компенсує осушення підгодовування ґрунтом. Це безсумнівно простіше, ніж зволожувати ґрунт за ніч за допомогою газети.
  4. Спершу змішати ґрунт з водою до стану «бруду», потім використовувати його для зволоження прикормки. Це хороший спосіб для підмішування невеликої кількості ґрунту. Змішуючи ґрунт і воду, зробіть рідкий бруд і використовуйте його для зволоження вашої прикормки. Це дозволить уникнути утворення будь-яких грудочок і дасть можливість підгодовуванню вбирати вологу звичайним способом.

Зміна кольору прикормки

Після зволоження більшість підгодовувань набуває коричневого відтінку, зазвичай близького до темно-коричневого. Ви можете дуже просто змінити колір прикормки, додавши трохи порошкоподібного барвника для підгодовування наявного на ринку. Причини, за якими ви можете захотіти змінити колір прикормки, цілком очевидні:

  • Або ви хочете, щоб ваша підгодовування не виділялася на дні озера або річки, в даному випадку вам швидше за все буде потрібно затемнити суміш.
  • Або навпаки в якихось випадках ви хочете виділити ваше підгодовування. Це може привести до зміни кольору на червоний або помаранчевий, або навіть білий, з тим, щоб кормова пляма стала видимою для риби.

Порошкоподібні барвники легше використовувати, додаючи їх у вологе підгодовування. Так само можна застосувати й рідкі барвники - їх найкраще змішувати з водою для зволоження прикормки, щоб колір рівномірно поширився по всій суміші.

  • Використання ґрунту в прикормці

Схожі статті

Швидкісна ловля фідером

Швидкісна ловля фідером

Як часто, приїжджаючи на рибалку, нам приходиться чути, що велика риба «клювала вчора», а сьогодні «як відрізало». Звичайно, винний "злом погоди", росте або, навпаки, падає тиск, вітер дує не звідти, одним словом, причини сьогоднішнього безклів'я великої риби знайдеться маса.

Причини успішності ловлі на твічинг

Причини успішності ловлі на твічинг

Одним з видів ловлі риби на спінінг є твічинг. При цьому приманка проводиться перед хижою рибою різкими ривками і імітує рухи ослабленої жертви.

Переваги несиметричної петлі для фідера

Переваги несиметричної петлі для фідера

Що краще: патерностер Гарднера або несиметрична петля? Таке питання задають собі багато любителів. Однак однозначної відповіді на нього немає. Адже все залежить від конкретних умов.

Тактика ловлі на спінінг

Тактика ловлі на спінінг

Як і будь-яке інше заняття, ловля риби на спінінг теж може бути безсистемною. Прийшов, закинув, не дочекався результату - перейшов на інше місце, і так до нескінченності, сподіваючись на «а може». Але такого рибалку більш навчені досвідом колеги вважатимуть недолугим, оскільки на все у них є своя тактика і своя система.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Підсак EOS 900-J65552252

Підсак EOS 900-J65552252

Підсак необхідний практично на кожній рибалці. Навіть якщо піймання трофею не очікується, все одно ..

700Грн.

Петлевяз – екстрактор

Петлевяз – екстрактор

Затребуваний рибальський інструмент призначений для створення надійних вузлів, петель при монтажі р..

10Грн.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Спрей Rost Fishing 100 мл.

Спрей Rost Fishing 100 мл.

Смакова та ароматизована добавка на основі солодкого сиропу з природніх сортів (глюкоза та сахароза..

35Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.