Як вибрати фідер риболову початківцю

Багато починаючих рибалок не знають на чому зупинитися, вибираючи фідерну снасть. Слід знати, що така снасть являє собою в деякому, роді значно поліпшену «донку». У загальних же рисах, фідерна снасть має дуже довге вудлище з максимально чуйною вершиною. Варто знати і те, що для такої снасті застосовуються, тільки лише спеціальні годівниці, призначені для залучення риби до місця лову.

При правильній роботі з фідером, рибалці дуже багато можна дізнатися не тільки про те, що відбувається з наживкою і годівницею на дні водойми, але й можливо точно визначити ступінь клювання, рельєф дна і багато іншого. Звичайно ж, щоб дізнатися про це все, для початку необхідно як слід попрацювати з фідером.

Вибір фідера для новачків

Вибір правильної рибальської снасті, це дуже важливий етап для кожного починаючого рибалки. Якщо снасть буде максимально правильно підібрана, вона не тільки прослужить довго, але також буде дуже добре «лежати» в руці рибалки.

При виборі снасті фідера, в першу чергу враховуються такі моменти:

1. Довжина обраного вудилища;

2. Його лад;

3. Тест вудилища;

4. Кількість наявних вершинок, а також що дуже важливо в даному випадку їх чутливість;

5. Матеріал, з якого зроблені кільця снасті яка вибирається.

Тепер дуже коротко про всі перераховані моменти.

Що стосується довжини, то чим вона буде більше, тим відповідно краще, оскільки в даному випадку вийде закинути прикормку на максимально можливу відстань.

Вибір тесту вудилища показує, який максимальний вантаж можна задіяти при застосуванні фідерного вудилища.

Що ж стосується такого параметра як лад, то для новачків рекомендується вибирати найбільш швидкий з усіх наявних, оскільки дана характеристика снасті також відповідає за дальність закидання приманки.

  • Як вибрати фідер риболову початківцю

Схожі статті

Ловля судака в березні

Ловля судака в березні

Березень, особливо його початок не сильно відрізняється від періоду зимової ловлі. Як і раніше зберігається крижаний покрив на водоймах і ранкові заморозки ніяк не дають забути про зиму. Тому ловля судака в березні, в першій половині місяця, в основному проходить з використанням зимової снасті.

Що потрібно знати про лад (строй) спінінга

Що потрібно знати про лад (строй) спінінга

Рано чи пізно кожен рибалка починає вникати в тонкощі вибору правильних рибальських снастей, які підійдуть саме до його умов лову. Йому вже недостатньо купити універсальний спінінг для всіх умов лову, він розуміє, що спеціалізоване вудилище, що підходить для конкретного способу лову, впорається зі своїми завданнями куди краще. 

Ловля риби в міжсезоння

Ловля риби в міжсезоння

Часто для рибалок міжсезоння не зовсім вдалий для риболовлі час, оскільки на лід вже немає можливості вийти, а снастями для літньої риболовлі не половиш. Через те, що вода, занадто каламутна і висока, багатьом рибалкам доводиться використовувати вудки з боковим кивком, оскільки у них є ряд своїх переваг саме для лову риби в міжсезоння.

Конопляні зерна – відмінна прикормка для риби

Конопляні зерна – відмінна прикормка для риби

Насіння коноплі вважаються відмінною наживкою і підгодівлею для лову великої риби. Однак, в більшості випадків, таке насіння застосовуються лише, як доповнення до основного підгодовування. Насіння конопель виділяють особливий запах, який подобається лящеві, коропу, сазанові і деяким іншим рибам.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг фідерний Kaida (Weida) Impulse II. 60-160гр.

Спінінг фідерний Kaida (Weida) Impulse II. 60-160гр.

Kaida (Weida) Impulse 2 - лінійка бюджетних фідерних вудилищ від фірми Kaida (Weida), що відрізняєт..

391 - 490Грн.

Спінінг фідерний Brain Apex Double

Спінінг фідерний Brain Apex Double

Серія вудилищ для донного лову Brain Apex Double - це нове слово в сучасній донній ловлі, яке напев..

1040 - 1 408Грн.

Спінінг фідерний Select Jocker

Спінінг фідерний Select Jocker

Вудилище фідерне Select Jocker - виготовляється з високоякісного карбону з застосування інноваційни..

1 397Грн.