Застосування фідергама при ловлі на фідер (Feeder gum)

Фідерна резина використовується в риболовлі для ловлі великої риби. З неї виготовляють спеціальні амортизатори Feeder gum і Power gum, необхідні під час інтенсивного клювання. Матеріал відрізняється своєю еластичністю і амортизаційними властивостями. Це зводить до мінімуму ймовірність раптового обриву волосіні і сходу риби, особливо в умовах сильної течії. Використання фідерної резини дозволяє здійснювати ловлю великих коропів і амурів при наявності тонкої волосіні, істотно збільшуючи чутливість всієї снасті в цілому, що дає можливість реалізувати кожне клювання.

Переваги фідерної резини:

- здатність підвищувати чутливість деяких видів рибальських оснасток;

- яскраво виражені амортизуючі властивості під впливом сильних ривків великих видів риб;

- здатність скорочувати ймовірність небажаного обриву важких годівниць при закиданні;

- збільшення дальності польоту снасті яка закидається;

- можливість здійснювати закидання снасті плавно;

- збільшення ефективності риболовлі в умовах великої глибини і сильної течії, коли тиск води на волосінь збільшується;

- підвищена опірність стирання на ракушках і брівках.

Недоліки фідергама:

- підвищення ймовірності заплутування деяких видів оснасток;

- оснащення виходить ковзним;

- знижена чутливість до слабких покльовок, особливо якщо повідець довгий;

- схильність вузлів гуми до пересування.

Під час використання важких годівниць і вантажів сила клювання передається на кінчик фідерої резини. При цьому, сама годівниця залишається в нерухомому стані. Чутливість снасті збільшується не на всіх її ділянках однаково. Щоб клювання стало помітним, риба повинна зрушити годівницю, перш ніж натяг волосіні буде помічено.

Висновок

І все ж, недоліків у амортизаторів з фідерної гуми менше, ніж переваг. Коли ловля риби здійснюється на плетені шнури, які розтягуються дуже погано, застосування гумових амортизаторів дозволить знизити ймовірність передчасного сходу риби. Аналогічним ефектом володіє моноліска. Для досягнення необхідного результату знадобиться близько 10м такої волосіні. У той час, як всього 10см фідерної резини здатні істотно знизити ризик втратити годівниці під час закидання. Якщо прикріпити її через шматок такої гуми, то снасть полетить далі, а сам закид буде м'яким і зручним.

  • Застосування фідергама  при ловлі на фідер (Feeder gum)

Схожі статті

Флюорокарбонові поводки і їх користь в риболовлі

Флюорокарбонові поводки і їх користь в риболовлі

Опустіть флюорокарбоновий поводок в стакан з водою, і виявиться, що він ... зник. Вийняли, і знову, ось він! Це чудове перетворення цілком зрозуміле. Полімер, з якого зроблений поводок, має майже такий же коефіцієнт заломлення світла, як і вода. Продовжуючи перераховувати його цінні особливості, скажімо, що в певних умовах хороша і волосінь з цього матеріалу.

Як і які ароматизатори додовати в прикормку

Як і які ароматизатори додовати в прикормку

У наш час у продажу пропонується великий асортимент ароматизаторів, які є сенс додавати в прикормку при риболовлі. До ароматизаторів слід віднести наступні речовини: ефірні масла, харчові та спеціальні ароматизатори, ароматизатори для бойлів, вижимки, масла (жири).

Виведення щуки. Поради і рекомендації

Виведення щуки. Поради і рекомендації

На те й щука, щоб рибалка не дрімав! Порвана волосінь, розігнутий гачок, зламана вудка - чим ще може закінчитися невдалий поєдинок зі щукою? Ось кілька порад, як цього уникнути.

Рибалка в травні. Яку рибу, на що і де ловити

Рибалка в травні. Яку рибу, на що і де ловити

Найбільш підходящим часом для риболовлі весною вважається травень. До цього місяця вода вже зовсім тепла, водна рослинність бурхливо росте, привертаючи до себе різноманітну рибу достатком корму. До того ж травнева риболовля є фінішною прямою в "нерестовому забігу" багатьох риб. Риба яка закінчила нерест намагається поповнити втрачені сили і охоче поїдає їжу у великих кількостях.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

40Грн.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Boilie Special 300м.

Волосінь Carp Expert Multicolor Boilie Special. Коропова волосінь від угорської компанії. Особливіс..

95 - 128Грн.