Зволоження прикормки при ловлі на поплавок

Прикормка повинна бути ретельно зволожена кілька разів до того, як вона стане придатною до застосування. В ідеалі ви повинні починати заміс за 2 години до риболовлі, півгодини - це абсолютно мінімальний термін ... Чому? Сухарі будуть вбирати воду значно швидше, ніж тверді зернові частинки. Вам потрібен час, щоб бути впевненим, що кожен окремий компонент належним чином зволожений і повністю ввібрав воду.

Перший етап

Спочатку вам необхідно додати в суміш значну кількість води. Для цього зручно використовувати ємність для наживок або миску. Не варто зачерпувати воду відром з підгодовуванням прямо з озера або річки. Потроху додавайте воду. Зручно використовувати шуруповерт і віночок для замісу прикормки. Якщо замішуєте вручну, робіть це енергійно, тримаючи пальці нарізно, намагаючись «наситити» підгодовування повітрям наскільки це можливо і запобігти утворенню грудочок. Ви повинні зволожити прикормку так, щоб її можна було стиснути в кулю, і тут же знову розкришити її до окремих частинок. Ключовим є те, що після руйнування кулі руки повинні залишитися чистими.

Ви можете замішувати прикормку напередодні вночі, але найкраще робити це рано вранці в день риболовлі, особливо якщо використовувати гарячу воду, оскільки одного разу зволожене таким чином підгодовування може виявитися готовим до застосування дуже швидко. Після першого етапу зволоження ваше підгодовування неабияк підсохне. Не турбуйтеся, це нормально, причиною тому кожна частка, вбирає вологу.

Підказка

Для замішування прикормки завжди використовуйте воду з водоймища і ніколи не беріть воду з під крана. Оскільки вона дійсно містить хімікати!

Другий етап

Ваш прикорм сильно висох з моменту першого змочування. Він буде здаватися сухим і швидше за все його неможливо буде зліпити в кулю. Для того, щоб зробити прикорм придатним до використання, необхідно повторне зволоження. Для цього зручно використовувати розпилювач-пульверизатор.

Будьте уважні і не додавайте занадто багато води на цьому етапі. Пам'ятайте, що частинки прикормки вже ввібрали воду при первісному змочуванні, і вони всього лише потребують невеликого зволоженні для отримання ідеально підготовленої суміші.

Третій етап

Для більшості рибалок прикорм готовий вже після повторного зволоження. Однак в певних ситуаціях ви можете зволожити прикорм в третій раз, для того щоб «перемочити» суміш, що допоможе зробити її менш активною на дні. Це кращий варіант для утримання великої риби тривалий період часу ... і це знову повертає нас до механічних властивостей підгодовування. Якщо ваше підгодовування активне на дні, вона буде «віддавати» всі кормові частинки, що містяться всередині досить швидко. Це потрібно, якщо ви хочете принадити багато риби.

Більша ж риба спершу буде насторожена будь якою активністю навколо підгодовування. Менш активна суміш буде лежати на дні, утримуючи корм до тих пір, поки в результаті не підпливе крупняк. Це той момент, коли досвідчені рибалки дійсно перемагають за рахунок підгодовування. Вони розуміють всю важливість того, як прикорм поводиться на дні, і зволожують його по-різному, щоб змінювати цю поведінку.

Перезволоження підгодовування не означає доведення його до стану рідини або супу. Це нормальна суміш, в яку ви додатково додаєте трохи води. Вона повинна бути трохи важче звичайної суміші і в більшій мірі розбиватися на грудочки, а не кришитися, коли ви руйнуєте кулю. Перезволожений прикорм повинен так само трохи липнути до рук. Пробуйте, і у вас обов'язково вийде!

  • Зволоження прикормки при ловлі на поплавок

Схожі статті

Переваги несиметричної петлі для фідера

Переваги несиметричної петлі для фідера

Що краще: патерностер Гарднера або несиметрична петля? Таке питання задають собі багато любителів. Однак однозначної відповіді на нього немає. Адже все залежить від конкретних умов.

Тактика ловлі на спінінг

Тактика ловлі на спінінг

Як і будь-яке інше заняття, ловля риби на спінінг теж може бути безсистемною. Прийшов, закинув, не дочекався результату - перейшов на інше місце, і так до нескінченності, сподіваючись на «а може». Але такого рибалку більш навчені досвідом колеги вважатимуть недолугим, оскільки на все у них є своя тактика і своя система.

Прикормка для білої риби в домашніх умовах

Прикормка для білої риби в домашніх умовах

Рибна ловля називається аматорською тільки для того, щоб розділити поняття хобі і промислу. У всьому іншому аматорська риболовля є цілком професійним заняттям. І починається вона з ретельної підготовки. Відбираючи все необхідне, намагаючись нічого не забути, любитель вже входить в особливий стан, який психологи рекомендують для зняття синдрому втоми. 

Вибір ультралайтового спінінга

Вибір ультралайтового спінінга

Безсумнівно, ловля ультралайтовим спінінгом отримала широке поширення, але важко знайти зрозумілі рекомендації по вибору цієї снасті. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Спінінг Favorite Synapse / Synapse Twitching

Спінінг Favorite Synapse / Synapse Twitching

Favorite Synapse - нова лінійка вудилищ розроблена спеціально для лайтового і ультралайтового лову...

4549 - 5 187Грн.

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Білий

Спінінг штекерний Крокодил 80-150гр. Білий

Спінінг “крокодил” є одним з найпоширеніших спінінгів серед рибалок. Адже його не так просто зламат..

129 - 231Грн.

Котушка EOS Amazonit AM 9+1bb

Котушка EOS Amazonit AM 9+1bb

Котушка EOS Amazonitе відрізняється легкістю ходу, маленькою вагою, бездоганним укладанням волосіні..

644Грн.

Котушка EOS Excia RD 4+1bb

Котушка EOS Excia RD 4+1bb

Цікава і функціональна модель котушки, оснащена заднім фрикціоном і оптимальним набором підшипників..

468 - 487Грн.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish 1кг.

Прикормка Real Fish (Ріал Фіш) виготовлена за особливою технологією з натуральних інгредієнтів які ..

45Грн.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Profi 1кг.

Прикормка Профі може бути використана і як наповнювач для годівниць, і для виготовлення куль. Однак..

30Грн.