Ловля краснопірки зимою

Багато рибалок вважають ловлю краснопірки зимою малоперспективним заняттям. У зимовий період ця рибка сімейства коропових може, як і лин, впадати в сплячку або зовсім перестає годуватися і зловити її виходить лише на мілководних, проточних водоймах ближче до весни.

Пошук місця ловлі

Краснопірка взимку дотримується місць, густо зарослих водною рослинністю, яка і становить більшу частину її раціону харчування. Річкові заплави і мілководдя, розташовані в прибережній зоні з глибинами до 1-1,5 метра залучають краснопірку круглий рік і взимку намагатися зловити краснопірку на мормишку варто саме в таких місцях.

Кілька слів про снасті

Купувати спеціальні вудки для ловлі краснопірки з льоду не потрібно, цілком згодяться і звичайні зимові поплавкові вудки або вудки, оснащені мормишкою і кивком. Хлистик вудильника повинен бути досить м'яким. Увагу слід приділити волосіні - її товщина не повинна перевищувати 0.10-0.12мм. і при цьому бути досить міцною.

Вибір наживки

Найбільш уловистими наживками при ловлі краснопірки взимку є мотиль і опариш. Непогано ловиться вона і на личинку реп'яхової молі.

В період активного клювання досвідчені рибалки радять насаджувати мотиля на гачок «пучком». Сходів стає менше.

Клювання краснопірки взимку

Краще клювання краснопірки взимку трапляється в ранкові та вечірні години. У цей час риба жадібно хватає запропоновану наживку, активно чинить опір, доставляючи рибалці масу задоволення від ловлі.

З огляду на малу глибину лову, краснопірка дуже чутлива до шуму. При ловлі не слід грюкати ящиком, а намагатися дотримуватися тиші і затемнювати лунки.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Ловля краснопірки зимою

Схожі статті

Кілька порад щодо ловлі щуки на жерлиці

Кілька порад щодо ловлі щуки на жерлиці

Ще не придумали більш ефективного способу ловлі щуки зимою, ніж жерлицею. З одного боку, ловля примітивна - опустив під лід живця і чекаєш клювання. Але відсутність клювань іноді змушує задуматися про правильність дій.

Кращі живці для зимової риболовлі

Кращі живці для зимової риболовлі

У багатьох рибалок, особливо початківців, живець асоціюється виключно з маленьким карасиком. Не дивно, адже цей вид живця для зимової риболовлі найпоширеніший в силу своєї живучості та невибагливості до умов зберігання. Однак, як раз таки карасик користується, мабуть, найменшим попитом у хижака. Які ж «делікатеси» полюбляють щука, судак, окунь та інші хижі мешканці водних глибин

Ловля уклейки на мормишку зимою

Ловля уклейки на мормишку зимою

Хтось із рибалок в зимовий період ловить окуня, плотву, підлящика або більшу рибу, а деякі любителі віддають перевагу простій рибці під назвою уклейка. Адже ця рибка хоч і невелика розміром, але в зимовий період, як і в літній, володіє відмінними смаковими якостями.

Ловля йоржа зимою

Ловля йоржа зимою

Ловля йоржа зимою не так популярна, як наприклад ловля окуня на мормишку. Для переважної більшості рибалок йорж не представляє ніякого інтересу, тому цілеспрямовано його майже ніхто не ловить. Єдине блюдо, в якому його можна було б використовувати, це зварена прямо на водоймі юшка.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Льодобур Житомирський. 130мм

Льодобур Житомирський. 130мм

Житомирський шнековий рибальський льодобур використовується для буріння лунок в льоду при любительс..

590Грн.

Вудочка зимова Житомир (Ручка пінопласт. Відкрита котушка). Довжина 30 см.

Вудочка зимова Житомир (Ручка пінопласт. Відкрита котушка). Довжина 30 см.

Ніжки що складаються. Відкрита шпуля. Знімна жердина з полікарбонату. Відсутність залишкової деформ..

18Грн.

Мормишка вольфрамова Кристал/Вушко. Гачок №16. Вага 0,44гр. (132040)

Мормишка вольфрамова Кристал/Вушко. Гачок №16. Вага 0,44гр. (132040)

Мормишка кристал з вушком названа відповідна тій формі, яку має ця приманка. Округла форма з чітким..

24Грн.

Зимова волосінь Jaxon Crocodile Fluorocarbon Coated 25m.

Зимова волосінь Jaxon Crocodile Fluorocarbon Coated 25m.

Волосінь серії Crocodile Fluorocarbon від Jaxon, покрита тонким шаром фторвуглеродів, що робить її ..

19Грн.