Ловля щуки взимку на течії

Снасть для ловлі щуки, безумовно, використовується одна і та ж, і для стоячих вод, і для річок з течією. Але відмінність все ж є, і криється вона саме в невеликих дрібницях, які грають фатальну, роль в упіймані заповітного трофея.

Розглянемо оснащення жерлиці для стоячої води. Вона являє собою, невеликий трійник, поводок сантиметрів 30, і ковзний грузик приблизно 7 грам. І цей монтаж підходить, абсолютно для будь-якого водоймища, в якому немає течії.

Тепер розглянемо монтаж для зимової ловлі щуки на течії.

Замість трійника використовується, одинарний гачок, з витягнутою основою, при виборі таких гачків, важливо звертати увагу на його товщину. Повідець не більше 20 сантиметрів, оскільки живець може себе заплутати, і перестане рухатися, зазвичай повідці в'яжуться, з волосіні приблизно 0.25, в два ряди, на випадок якщо один буде перекушено, але краще надати перевагу, тонким флюорокарбоновим, вони і не помітні, практичніше, і жорсткіші.

Тепер найголовніше, це грузило, оскільки живець повинен знаходиться в 70 сантиметрах від дна, а не бовтатися під льодом. Вагу вантажу постійно доводиться підбирати під течію, тому що якщо поставити дуже важкий вантаж, то при клюванні він може своїм ривком, злякати хижака, і він викине живця, а якщо грузик буде занадто маленьким, то живця плином приб'є до льоду, і вірогідність клювання дуже сильно знизиться.

Тому на основну волосінь вішають, застібку яка ковзає, за допомогою якої легко замінити вантаж, протягом, декількох секунд. Ці застібки використовують для кріплення поплавка на вудці, для далекого закидання. До речі, при ловлі ротана, використовують зимову вудку, але з поплавком, який також кріпиться за допомогу цієї застібки.

Живець на одинарний гачок, вішається не за хребет, а за нижню губу, таким чином наживка виглядає більш природно, а за рахунок одинарного гачка шанси підсікти обережного судака збільшуються в рази.

  • Ловля щуки взимку на течії

Схожі статті

Ловля карася зимою

Ловля карася зимою

Карась. Цей вид найчастіше зустрічається в літніх уловах рибалок. Але і взимку піймання карася цілком можливу, якщо дотриматися певних умов і слідувати правилам.

Ловля плотви зимою

Ловля плотви зимою

Після того, як утворюється досить твердий лід, стартує зимова риболовля. Своєрідність плотви полягає в тому, що в зимовий період вона не втрачає свою активність. Звичайно, порівняно з літнім періодом інтенсивність клювання цієї риби трохи знижується. Великий вплив, на її поведінку, надає атмосферний тиск. Раптові зміни тиску критично відображаються на клюванні.

Зимова риболовля з пешнею

Зимова риболовля з пешнею

Пешня - інструмент для створення ополонок, часто застосовується в зимовій риболовлі. Це знаряддя праці має багаторічну історію, воно знайшло своє застосування в руках наших предків. Пешню використовують не тільки на зимовій риболовлі, а й з метою безпеки, пересуваючись з нею по льоду. Дуже зручно «намацувати» пешнею лід, б'ючи по ньому і тільки потім ступати туди ногою.

Популярні мормишки для зимової ловлі окуня

Популярні мормишки для зимової ловлі окуня

Кожен рибалка знає, що для вдалої риболовлі може знадобитися чимала кількість мормишок. В арсеналі їх повинно бути не менше 40 штук, так би мовити на всі випадки життя. Мормишки куплені в магазині часто доводиться модернізувати, так як не завжди можна купити те, що потрібно рибалці. Головне, щоб гачок був дуже гострий і підходив за розміром самої мормишки.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Жерлиця для зимової рибалки Хмельницький (Котушка на металевій ніжці)

Жерлиця для зимової рибалки Хмельницький (Котушка на металевій ніжці)

Жерлиця Хмельницький котушка на металевій ніжці для лову риби на затемнену лунку, складається з кру..

19Грн.

Багор оцинкований 45см.

Багор оцинкований 45см.

Багор який стане відмінним помічником на зимовій риболовлі...

13Грн.

Льодобур Житомирський. 130мм

Льодобур Житомирський. 130мм

Житомирський шнековий рибальський льодобур використовується для буріння лунок в льоду при любительс..

590Грн.