Ловля судака зимою з використанням пристрою «телевізор»

Як відомо - судак, в пошуках здобичі, ходить невеликими зграями і довго не затримується на одному місці. Величина улову залежить від правильного визначення, де судак може стояти або з'явитися, а головне, скільки рибалка встигне зловити, поки судак знаходиться в певному місці. Щоб залучити судака до потрібного місця і утримати зграю якомога довше, використовується пристосування, яке називають «телевізор».

Пристрій: в трьох або п'яти літрову банку з чистою водою поміщають живу дрібну рибу, щільно закривають кришкою з дрібними отворами. Іноді, при каламутній воді і ловлі на великих глибинах, в банку акуратно встановлюють водонепроникний ліхтарик, який висвітлює рухи живих мальків. Далі банку акуратно спускають на мотузці в лунку на необхідну глибину. Як можна ближче роблять сусідню лунку, призначену для вудіння риби.

Ефект дії наступний: судак, залучений рухом живих рибок починає кидатися на мальків, але безрезультатно б'ється об скло нашої банки. Його азарт і розіграний апетит повністю притупляє пильність, і риба відразу хватає запропоновану рибалкою блешню або балансир в сусідній лунці.

В якості живих мальків використовують не поранених рибок тих видів, які довше залишаються активними. У процесі лову варто постійно стежити, щоб мальки були завжди живими і в разі зниження активності їх доцільно змінювати на більш свіжих. Особливо це стосується при лові на великих глибинах.

Крім судака, «телевізор» прекрасно зарекомендував себе при лові інших хижаків, того ж самого окуня, щуки. Так само скупчення і суєта мальків в банці привертає мирних риб - плітки, густери і т.д.

Багато хто вважає, що використання «телевізора» схоже з браконьєрством - але, так чи інакше, ловля дуже результативна і цікава.

  • Ловля судака зимою з використанням пристрою «телевізор»

Схожі статті

Календар рибака на 2018 рік. Прогноз клювання риби

Календар рибака на 2018 рік. Прогноз клювання риби

Збираючись на риболовлю в цьому році, обов'язково загляньте в Місячний календар рибалки 2018. Тоді ви легко зможете вибрати правильний день для вашого захоплення. Місячний місяць триває 29 або 30 днів - це і є місячний цикл, в кожному з яких є зростаючий місяць і спадаючий місяць, молодик і повний місяць. 

Зимова риболовля. Відвісне блешніння

Зимова риболовля. Відвісне блешніння

Такий вид риболовлі як відвісне блешніння, найчастіше використовується рибалками на початку і кінці періоду зимової риболовлі. Розмір блешень варто вибирати в залежності від активності клювання, тому ближче до глухої зими потрібно використовувати блешні малих розмірів.

Ловля плотви зимою

Ловля плотви зимою

Після того, як утворюється досить твердий лід, стартує зимова риболовля. Своєрідність плотви полягає в тому, що в зимовий період вона не втрачає свою активність. Звичайно, порівняно з літнім періодом інтенсивність клювання цієї риби трохи знижується. Великий вплив, на її поведінку, надає атмосферний тиск. Раптові зміни тиску критично відображаються на клюванні.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Коливна блешня DuraLure Storm 10.5g

Коливна блешня DuraLure Storm 10.5g

Самі уловисті блешні «Storm» призначені для полювання на щуку, судака, крупного окуня, жереха і нав..

41Грн.

Вудилище з кільцями Winner Hawk Match. Carbon

Вудилище з кільцями Winner Hawk Match. Carbon

Болонське вудилище Winner Hawk Match виготовлено з високо-модульного графіту з додаванням поперечно..

476 - 546Грн.

Вудилище з кільцями Globe New Hunter. Carbon

Вудилище з кільцями Globe New Hunter. Carbon

Болонська карбонова вудка довгого складання. Завдяки унікальному співвідношенню ціни і якості є лід..

675 - 1 431Грн.

Вудилище з кільцями Mikado Princess. Carbon

Вудилище з кільцями Mikado Princess. Carbon

Найвідоміше вудилище з кільцями від компанії Mikado, з відмінною репутацією. Якість виготовлення, н..

355 - 578Грн.