На що ловити коропа зимою

Взимку короп, зазвичай, ловиться на мормишку з підсадженою наживкою. Найкращою наживкою для мормишки є мотиль. Потрібно взяти пучок з мотилем і одягнути на мормишку. Існує чудовий інструмент, за допомогою його можна стягнути на гачку мотиля в пучок, застосувавши тоненьку невелику гумку.

Такий інструмент продається в кожному магазині з рибальськими приладдям. Мотиль в пучок стягується для того, щоб запобігти клюванню мальків. Але на цю наживку може клювати і інша риба, яку не передбачалося ловити. Крім коропа, на пучок мотиля, нерідко може попастися підлящик, окунь, плотва та інші види риб, досить великих розмірів.

Ще однією наживкою, що використовується для лову такої риби, як короп, є гнойовий черв'як. Гнойовий черв'як є дуже хорошою наживкою для лову коропа, так як він здатний залучати рибу своїми рухами і запахом. А ще, така наживка містить величезну кількість білка, необхідного коропу взимку. Однак, і на таку наживку може клювати інша риба.

Для зимової ловлі коропа, застосовують спеціальну приманку, яка називається бойл. При цьому, необхідно враховувати те, що бойли, які використовуються для того, щоб ловити коропа взимку, повинні бути меншими за ті бойли, на які короп ловиться влітку, а також восени.

Це пояснюється тим, що апетит у цієї риби взимку, сильно знижується. У зимовий період потрібно використовувати бойли, що мають смак мотиля, печінки, м’яса. Чудовий результат можна отримати, якщо підгодувати коропа бойлами великих розмірів, а ловити в підгодованому місці, використовуючи бойли подрібніше.

Для лову коропа в зимовий період на бойли, краще не використовувати атрактанти, які взимку можуть лякати коропа, на відміну від літа .

Крім перерахованих вище наживок можна застосовувати і інші, такі як: варена картопля, перловка, опариш, хліб, кукурудза, горох. Але використання, для зимової ловлі коропа, таких наживок як: мотиль, гнойовий черв'як і бойл, значно покращує результат зимової риболовлі.

  • На що ловити коропа зимою

Схожі статті

Зимова риболовля з пешнею

Зимова риболовля з пешнею

Пешня - інструмент для створення ополонок, часто застосовується в зимовій риболовлі. Це знаряддя праці має багаторічну історію, воно знайшло своє застосування в руках наших предків. Пешню використовують не тільки на зимовій риболовлі, а й з метою безпеки, пересуваючись з нею по льоду. Дуже зручно «намацувати» пешнею лід, б'ючи по ньому і тільки потім ступати туди ногою.

Популярні мормишки для зимової ловлі окуня

Популярні мормишки для зимової ловлі окуня

Кожен рибалка знає, що для вдалої риболовлі може знадобитися чимала кількість мормишок. В арсеналі їх повинно бути не менше 40 штук, так би мовити на всі випадки життя. Мормишки куплені в магазині часто доводиться модернізувати, так як не завжди можна купити те, що потрібно рибалці. Головне, щоб гачок був дуже гострий і підходив за розміром самої мормишки.

Про зимову риболовлю для новачків

Про зимову риболовлю для новачків

Один із секретів, яким ми приділимо увагу, буде вудильник зимовий, котушка, а так само кивок і волосінь для вудильника. Не важко здогадатися, що для всього цього потрібні особливі снасті. Отже, по порядку.

Як ловити судака зимою. Тактика і техніка ловлі

Як ловити судака зимою. Тактика і техніка ловлі

Сьогодні поговоримо про те, як зловити судака взимку. Зимова ловля судака - це дуже цікавий, можна навіть сказати, це воістину творчий процес для всіх справжніх любителів зимової риболовлі. Давайте розберемося - чому?

Товари які можуть Вас зацікавити!

Мормишка вольфрамова "Чортик"

Мормишка вольфрамова "Чортик"

Мормишка вольфрамова "Чортик"..

25Грн.

Мормишка вольфрамова 186030

Мормишка вольфрамова 186030

Мормишка вольфрамова 186030..

17Грн.

Мормишка коропова "Супер Карп"

Мормишка коропова "Супер Карп"

Мормишка для ловлі коропа як зимою так і літом...

26 - 28Грн.