Популярні мормишки для зимової ловлі окуня

Кожен рибалка знає, що для вдалої риболовлі може знадобитися чимала кількість мормишок. В арсеналі їх повинно бути не менше 40 штук, так би мовити на всі випадки життя. Мормишки куплені в магазині часто доводиться модернізувати, так як не завжди можна купити те, що потрібно рибалці. Головне, щоб гачок був дуже гострий і підходив за розміром самої мормишки.

Для того щоб мормишка добре і правильно працювала, потрібно підібрати підходящу снасть, збалансувати її і зробити гру "правильною", ось тільки тоді і почне працювати мормишка, яку ви вибрали, на повну котушку так сказати. На зимовій риболовлі найголовнішою рибою в улові як правило є окунь. Тому розглянемо найпопулярніші мормишки для ловлі саме цієї риби.

Безнасадочна ловля риби мормишкою "банан".

Зроблена у формі банану, на що риба неодмінно звертає свою увагу. Використовують в зимовий час на великій глибині або там, де слабка течія. Кольори краще використовувати найяскравіші і ядовиті. На мормишку "банан" крім окуня відмінно ловиться і інша риба: плотва, лящ і язь.

Головна і улюблена рибалками мормишка "чортик".

Безнасадочний вид риболовлі цією мормишкою показує відмінні результати. Маленьким чортиком краще рибалити уздовж берега, де не глибоко, а от великих розмірів чорта вже використовують на глибині до 8 м. Снасті підбираються індивідуально, стосується це будь-яких мормишок. Мормишка чортик відмінний помічник рибалкам, тіло у мормишки різне, є прямі і з вигином з підвісними намистинками, що неодмінно привертає рибу.

Ближче до весни можна використовувати мормишку "мураха".

Вона хороша при слабкій і середній течії. Лящ, йорж, плотва відмінно ловляться на цю блешню. Можна також зловити голавля і язя, тільки бажано з живою підсадкою, наприклад мотилем.

Ми розглянули мабуть найпопулярніші види мормишок для зимової ловлі окуня. Насправді окунь не дуже примхлива риба і зловити його не складно. Ці види мормишок годяться і для літньої риболовлі теж, якщо ви рибалите з човна і на зимову вудку. Окуню будь які приманки так би мовити "на смак".

Взагалі, напевно у кожного рибалки є в наявності своя улюблена і "вдала" вудка, снасть або ж гачок. Однак результат завжди залежить тільки від одного, від правильної подачі різних приманок для риби! Пам'ятайте про це.

  • Популярні мормишки для зимової ловлі окуня

Схожі статті

Ловля щуки взимку на течії

Ловля щуки взимку на течії

Снасть для ловлі щуки, безумовно, використовується одна і та ж, і для стоячих вод, і для річок з течією. Але відмінність все ж є, і криється вона саме в невеликих дрібницях, які грають фатальну, роль в упіймані заповітного трофея.

Зимова риболовля з пешнею

Зимова риболовля з пешнею

Пешня - інструмент для створення ополонок, часто застосовується в зимовій риболовлі. Це знаряддя праці має багаторічну історію, воно знайшло своє застосування в руках наших предків. Пешню використовують не тільки на зимовій риболовлі, а й з метою безпеки, пересуваючись з нею по льоду. Дуже зручно «намацувати» пешнею лід, б'ючи по ньому і тільки потім ступати туди ногою.

На що ловити коропа зимою

На що ловити коропа зимою

Взимку короп, зазвичай, ловиться на мормишку з підсадженою наживкою. Найкращою наживкою для мормишки є мотиль. Потрібно взяти пучок з мотилем і одягнути на мормишку. Існує чудовий інструмент, за допомогою його можна стягнути на гачку мотиля в пучок, застосувавши тоненьку невелику гумку.

Про зимову риболовлю для новачків

Про зимову риболовлю для новачків

Один із секретів, яким ми приділимо увагу, буде вудильник зимовий, котушка, а так само кивок і волосінь для вудильника. Не важко здогадатися, що для всього цього потрібні особливі снасті. Отже, по порядку.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Мормишка вольфрамова РОС №2

Мормишка вольфрамова РОС №2

Мормишка вольфрамова РОС №2..

15Грн.

Мормишка вольфрамова "Чортик"

Мормишка вольфрамова "Чортик"

Мормишка вольфрамова "Чортик"..

25Грн.

Мормишка свинцева "Коза"

Мормишка свинцева "Коза"

Мормишка свинцева "Коза"..

8Грн.