Вудочки для зимової риболовлі

Основним робочим інструментом будь-якої зимової риболовлі є зимові вудки. Видима простота яких, оманлива, давно пішли ті часи, коли на звичайну паличку прив'язували волосінь, мормишку і сміливо на лід. У наш час все змінилося, від того наскільки вдало будуть підібрані вудки для зимової риболовлі, буде багато в чому залежати і улов рибалки.

Зимова ловля різноманітна, різноманітні і вудки для зимової риболовлі. По-перше вони класифікуються за призначенням, при лові на мормишку своя вудка, якщо використовується блешня або балансир, конструкція вудильника інша, навіть при лові на поплавок існує свій вид вудки.

Вибір вудки для зимової риболовлі

Крім цього вудки для зимової риболовлі різні, при лові тієї чи іншої риби, це також варто враховувати, вибираючи снасті для зимового лову. Найпростішою є зимова поплавкова вудка, якщо розглядати її конструкцію, то можна сказати, що це спрощена версія літньої вудки. Вудильник цієї вудки повинен бути забезпечений зручною підставкою, щоб була можливість поставити снасть біля лунки, і при клюванні швидко схопити, навіть якщо на руці одягнена рукавиця.

Наступним представником зимових снастей, є вудка, призначена для лову на мормишку, вона сама мініатюрна серед своїх побратимів. Призначена вона для лову не дуже великої риби, плотви, дрібного підлящика і ін. Головний критерій, за яким вибирають її, є легкість і зручність, адже рибалці доводиться постійно тримати її в руках, граючи приманкою.

З важким і незручним вудильником, рибалка може перетворитися в важку роботу, після якої дуже втомлюється рука.

Найкращим варіантом буде, якщо корпус такої вудки виготовлений з пробки або пінопласту. Хлистик для цієї снасті не знадобиться занадто довгий, адже в основному рука рибалки знаходиться практично над самою лункою.

Вудки для блешніння

Ну і останнім видом вудки, без якої жодна риболовля взимку не обходиться, є снасть, призначена для лову на блешню або балансир. Такі вудильники застосовуються в основному для лову хижої риби (судак, щука, окунь та ін.), і тому повинні відповідати певним вимогам.

Ловля хижака це - рибалка, пов'язана з постійним пошуком, а значить, рибалці доведеться дуже часто діставати і опускати приманку в лунку, тому вудка повинна бути обладнана котушкою, на якій можна розмістити достатню кількість волосіні.

Раз наша мета хижа риба, то потрібно бути готовим до шаленого опору і дуже великих навантажень на снасть.

Вудильник такої вудки повинен бути міцним і в той же час пружним, щоб він зміг забезпечити якісну і своєчасну підсічку. Найчастіше, вудки цього виду, для зручності, виготовляють розбірними, хлист при цьому вставляється в корпус і виходить досить надійна і міцна конструкція.

Якщо Вам сподобалася наша розповідь про зимові вудочки, не забудьте поділитися з друзями в соціальних мережах і залишити коментар. Нам буде дуже приємно!

  • Вудочки для зимової риболовлі

Схожі статті

Одяг для зимової риболовлі

Одяг для зимової риболовлі

Зимова риболовля, дуже популярна на просторах нашої країни, адже цьому захопленню дуже добре сприяють кліматичні умови. Немов за графіком в кінці осені, природа поступово починає сковувати водойми льодом, і найбільш нетерплячі рибалки спрямовуються на перший лід, намагаючись не пропустити цей чудове час.

Ловля на зимові жерлиці

Ловля на зимові жерлиці

При всьому різноманітті зимових жерлиць в наш час є тільки дві основні тактики лову на неї хижої риби. В даній публікації ми розповімо про обидва варіанти. Для застосування першого варіанту бажано добре знати водойму, на якій будете ловити жерлицями, знати її глибину і місця проживання хижаків. Робимо 8-10 лунок таким чином, щоб між ними було не менше 10-15 м. Заміряємо і записуємо глибину в кожній лунці. 

Рибалка в березні. Яку рибу і як ловити в березні

Рибалка в березні. Яку рибу і як ловити в березні

Ну ось і підійшов перший весняний місяць березень. Ранковий морозець починають змінювати вже по-справжньому теплі, весняні дні. Сонце, протягом дня починає нещадно розправлятися зі снігом і крижаним покривом водойм. Але лід, на початку місяця, як і раніше залишається товстим, здатним витримати рибалку.

Ловля щуки в березні

Ловля щуки в березні

Щука настільки популярний хижак наших водойм, що шанувальників її лову просто не злічити. Рибалок вона приваблює своєю силою, міццю, а іноді розмірами трофейних екземплярів. Ловля щуки в березні примітна тим, що це одна з хижачок, яка починає метати ікру на початку весни. Зазвичай щучий ікромет доводиться на кінець березня початок квітня, і дуже важливо не пропустити цей момент, так як йому передує жор, який є найкращим часом лову щуки.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Вудочка зимова "Телефончик"

Вудочка зимова "Телефончик"

Вудочка для зимової риболовлі «Телефончик» в пластиковому корпусі. В комплекті ніжки для установки в..

10Грн.

Поплавок зимовий Mildas

Поплавок зимовий Mildas

Поплавок зимовий Mildas..

2Грн.

Вудочка зимова Житомир (Ручка пінопласт. Відкрита котушка). Довжина 30 см.

Вудочка зимова Житомир (Ручка пінопласт. Відкрита котушка). Довжина 30 см.

Ніжки що складаються. Відкрита шпуля. Знімна жердина з полікарбонату. Відсутність залишкової деформ..

18Грн.

Зимова волосінь Jaxon Crocodile Fluorocarbon Coated 25m.

Зимова волосінь Jaxon Crocodile Fluorocarbon Coated 25m.

Волосінь серії Crocodile Fluorocarbon від Jaxon, покрита тонким шаром фторвуглеродів, що робить її ..

19Грн.