Зимова прикормка для ловлі плотви

Плотва - досить поширена риба для зимової ловлі. Більшість рибалок ловлять цю рибу в зимовий період, і вона часто трапляється на гачок незалежно від того, за якою рибою ви полюєте. Тому сьогодні розповімо, чим же підгодувати взимку плотву для кращого улову.

Пошук місця ловлі

Якщо ви приходите на незнайому водойму, то необхідно бурити багато лунок, щоб зрозуміти, де клює плотва. І якщо ви натрапили на місце хоча б слабкого клювання плотви, то тут можна підгодовувати і сподіватися, що після запропонованого рясного «столу» клювання буде. Ну а якщо ви знаєте водойму, і лунки вже пробурені у всіх потрібних місцях, де ця риба живе, то саморобна зимова підгодівля для плотви забезпечить вас справжнім уловом.

Прикормочні суміші

Перед ловлею плотви доцільно робити прикормочну суміш з різних інгредієнтів. Це можуть бути як насіння соняшнику, так і манна крупа або ж панірувальні сухарі.

Панірувальні сухарі, як і хлібні, використовуються в поєднанні з будь-чим. У чистому вигляді вони не кидаються в лунку.

При використанні манної крупи її засипають без варіння, і вона утворює під лункою муть. І ця хмарка досить ефективно залучає плотву.

Свіжий хліб теж є підгодовуванням для плотви. Його скачують в кульки (краще з додаванням інших інгредієнтів) і кидають прямо в лунку.

Смажене насіння - теж ефективна підгодівля, його, несильно посмаживши, перемелюють в кавомолці і малими порціями відправляють на підгодовування риби.

Можна підгодовувати готовими заводськими підгодовуваннями, які продаються в магазинах. Вони не менш ефективні на рибалці.

В лунку закидається одна-дві щіпки прикормочної суміші, і після цього починається ловля плотви. Позитивний результат може бути відразу, якщо зграя плотви годується поруч.

Сподобалась наша розповідь? Будемо вдячні якщо Ви поділитесь статтею з друзями в соціальних мережах!

  • Зимова прикормка для ловлі плотви

Схожі статті

Ловля язя зимою

Ловля язя зимою

Найкращим часом для ловлі язя зимою є початок або кінець зими. Ловиться він в основному в світлий час доби, а найкраще вранці. Язь - дуже обережна риба, тому при ловлі з льоду переміщатися варто якомога тихіше. Взимку зловити крупного язя досить складно, тому рибалки часто задовольняються особинами дрібних і середніх розмірів.

Ловля на чортика зимою

Ловля на чортика зимою

Зимова мормишка з трьома гачками, що нагадує личинок бабки-лютки, серед рибалок користується заслуженою популярністю. Оскільки лютки водяться практично скрізь, то приманки, схожі на неї, привертають увагу практично всіх риб наших водойм. В рибальських колах іменується така мормишка «чортик».

Поради по догляду за льодобуром

Поради по догляду за льодобуром

Льодобур, як і будь-яка інша річ може зламатися, тому найрозумніше постаратися не допустити його поломки, ніж потім його ремонтувати. Конструкції цих інструментів багато в чому схожі, тому і слабкі місця у них практично однакові. Ми не будемо детально розбирати, з чого складається льодобур, а обмежимося порадами по догляду за ним.

Чим прикормлювати ляща на зимовій риболовлі

Чим прикормлювати ляща на зимовій риболовлі

Для зимової ловлі ляща стає складніше вибрати результативну приманку, так як у риб настає перехід в стан, що нагадує анабіоз. У подібному стані здобич має поганий апетит, починає годуватися рідко і схильна атакувати лише легкодоступні, особливо привабливі суміші. Часто лящ попадається на гачок тільки в разі точного закидання на ямі або поруч з пропливаючою рибою.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Мормишка вольфрамова "Чортик"

Мормишка вольфрамова "Чортик"

Мормишка вольфрамова "Чортик"..

25Грн.

Вудочка зимова безосева. Полікарбонат

Вудочка зимова безосева. Полікарбонат

Безосева запатентована конструкція вудки запобігає появі петель і заплутуванню волосіні. Не має осі..

22Грн.

Макуха ріпакова. Шайба під кліпсу (6 кусків)

Макуха ріпакова. Шайба під кліпсу (6 кусків)

Макуха в першу чергу призначена для лову мирної білої риби на макушатник. Розмір брикету підходить ..

32Грн.

Мормишка вольфрамова Гранована капля. Гачок №18. Вага 0,30гр. (117028)

Мормишка вольфрамова Гранована капля. Гачок №18. Вага 0,30гр. (117028)

Мормишка гранована крапля поширена і затребувана модель приманки трохи відрізняється від просто кра..

25Грн.