Зимова риболовля. Відвісне блешніння

Такий вид риболовлі як відвісне блешніння, найчастіше використовується рибалками на початку і кінці періоду зимової риболовлі. Розмір блешень варто вибирати в залежності від активності клювання, тому ближче до глухої зими потрібно використовувати блешні малих розмірів.

Для лову відвісним блешнінням вудилище краще підбирати досить міцне, так як може попастися такий трофейний екземпляр, що звичайним мормишечним вудилищем витягнути його з лунки буде досить складно, або неможливо взагалі. Щодо волосіні, то менш тонка, але якісна волосінь буде кращим варіантом для відвісного блешніння.

З безлічі існуючих блешень для зимової риболовлі виділяють два типи: ниряючі і коливні. Коливні - падаючи на дно, а також назад при підйомі роблять коливання, цим самим і привертають хижака. Рухається така блешня по вертикалі, при цьому відхилюючись небагато в сторони.

Ниряючі - ці блешні відрізняються від коливних тим, що центр ваги у них зміщений до гачка, за рахунок чого така блешня може йти в сторони від лунки на досить велику відстань.


Рекомендується приховувати трійники на блешнях борідкою з червоної нитки, такими діями можна збільшити шанс клювання в кілька разів.

Принцип лову відвісним блешнінням досить простий: для початку рибалка робить лунку і очищає її від залишків льоду, готує снасть, опускає блешню на дно, потім варто почекати 10-15 секунд щоб не викликати підозри у риби, після цього блешня підтягується на 10-20 см від дна і періодичними посмикуваннями вудлищем ведеться гра блешнею. Після клювання варто робити легку підсічку і переходити безпосередньо до виведення риби.

Різновидів гри блешнями дуже велика кількість, кожному рибалці варто експериментувати і підбирати гру індивідуально в залежності від риби, на яку він полює і виду блешні.

Не варто забувати, що успіх лову відвісним блешнінням залежить від постійного переміщення в пошуках активної риби.

  • Зимова риболовля. Відвісне блешніння

Схожі статті

Календар рибака на 2018 рік. Прогноз клювання риби

Календар рибака на 2018 рік. Прогноз клювання риби

Збираючись на риболовлю в цьому році, обов'язково загляньте в Місячний календар рибалки 2018. Тоді ви легко зможете вибрати правильний день для вашого захоплення. Місячний місяць триває 29 або 30 днів - це і є місячний цикл, в кожному з яких є зростаючий місяць і спадаючий місяць, молодик і повний місяць. 

Ловля зимою на чортика

Ловля зимою на чортика

Останнім часом великого поширення набули зимові снасті для безнасадочної ловлі. Це дозволяє обходитися мінімальною кількістю засобів на рибалці. Попадається ж на безнасадочні блешні зазвичай більша риба. Однією з таких снастей є чортик, який представляє собою веретеноподібний або каплеподібний вантаж з маленьким трійником внизу.

Зимова риболовля. Як ловити на безмотилку

Зимова риболовля. Як ловити на безмотилку

Ловити рибу на безнасадочну мормишку - або безмотилку - не менш цікаво, ніж будь-яким іншим способом. До того ж така ловля не вимагає запасати про запас мотиля, а потім думати, як його зберегти. Що стосується уловистості безмотилки, то часом вона навіть краще, ніж при ловлі з насадкою.

Як удосконалити зимову приманку на водоймі

Як удосконалити зимову приманку на водоймі

Взимку навіть голодна риба не накидається на першу-ліпшу принаду. Спочатку хижак обережно її вивчає, тому клювання можливе лише в тому випадку, якщо його зацікавив зовнішній вигляд, гра, запах або смак. На жаль, риби вже знають більшість рибальських хитрощів. З цієї причини багато приманок, які відмінно працювали раніше, перестали давати бажаний результат. Доводиться постійно щось придумувати, допрацьовувати їх, робити більш привабливими, тобто, уловистими.

Ловля судака зимою з використанням пристрою «телевізор»

Ловля судака зимою з використанням пристрою «телевізор»

Як відомо - судак, в пошуках здобичі, ходить невеликими зграями і довго не затримується на одному місці. Величина улову залежить від правильного визначення, де судак може стояти або з'явитися, а головне, скільки рибалка встигне зловити, поки судак знаходиться в певному місці. Щоб залучити судака до потрібного місця і утримати зграю якомога довше, використовується пристосування, яке називають «телевізор».

Ловля карася зимою

Ловля карася зимою

Карась. Цей вид найчастіше зустрічається в літніх уловах рибалок. Але і взимку піймання карася цілком можливу, якщо дотриматися певних умов і слідувати правилам.

Товари які можуть Вас зацікавити!

Коливна блешня DuraLure Storm 10.5g

Коливна блешня DuraLure Storm 10.5g

Самі уловисті блешні «Storm» призначені для полювання на щуку, судака, крупного окуня, жереха і нав..

41Грн.

Шнур Sunline Siglon PE х4 300m (темно-зелений)

Шнур Sunline Siglon PE х4 300m (темно-зелений)

Шнур Sunline Siglon PE x4 позиціонується японським виробником як кардинально новий крок в області р..

584Грн.

Спінінг телескопічний Nikoma Navigators 80-120гр

Спінінг телескопічний Nikoma Navigators 80-120гр

Спінінг Nikoma Navigators – один з найпопулярніших спінінгів, серед безлічі як початківців, так і п..

314 - 336Грн.

Котушка Libao ACE (11+1BB)

Котушка Libao ACE (11+1BB)

Відмінна модель котушок ACE від виробника Libao. Вона чудово підійде для Ваших спінінгових вудилищ...

630Грн.