Сигналізатори клювання

Подвійний під світлячок
Дзвіночок подвійний з затискачем – незамінний для поважаючого себе рибалки дзвіночок. Купити подвій..
0

4Грн.

2+1
Набір сигналізаторів Brain Wireless Bite Alarm B-1 допоможе не пропустити клювання риби на коропові..
0

1 740Грн.

3+1
Набір сигналізаторів Brain Wireless Bite Alarm B-1 допоможе не пропустити клювання риби на коропові..
0

2 262Грн.

SN-45 4+1
Набір сигналізаторів Golden Catch SN-45 4 + 1 втілює сучасні функціональні можливості в ніші електр..
0

2 120Грн.

S-1
Механічний сигналізатор Brain Swinger S-1 призначений для використання з електронними сигналізатор..
0

139Грн.

S-2
Механічний сигналізатор Brain Swinger S-2 призначений для використання з електронними сигналізатор..
0

109Грн.

С-9203
Практичний свінгер, економна модель дуже хорошої якості, на ланцюжку. Свінгер застосовують в донній..
0

140Грн.

Swinger SW01
Сигналізатор Golden Catch Swinger-SW01 - має металеву кліпсу і натягувач волосіні, а також провід п..
0

197Грн.

Swinger SW03
Сигналізатор Golden Catch Swinger-SW03 - на металевій штанзі з антикорозійним покриттям, має пласти..
0

108Грн.

SW06
Недорогий і практичний свінгер на ланцюжку від компанії Golden Catch. Ланцюжок покритий антикорозій..
0

116Грн.

SW08
Металева кліпсаЛанцюжок з антікорозійнім покриттяКолірна індікація (електронна) Провід дл..
0

203Грн.

Свінгер
Сигналізатори клювання, звані свінгером, використовується спільно з електронними сигналізаторами, д..
0

85Грн.

Carp Fishing Accessory
Зручний і недорогий сигналізатор покльовки (свінгер) на ланцюжку. Виготовляється в трьох кольорах: ..
0

50Грн.

Carp Fishing Accessory
Зручний і недорогий сигналізатор покльовки (свінгер) на штанзі. Виготовляється в трьох кольорах: си..
0

60Грн.

SMS
Світлячок риболовний SMS. Розмір 4,5*38мм. В упаковці 2шт...
0

5Грн.

Показано з 1 по 15 із 49 (всього 4 сторінок)

Сигналізатори клювання

Сигналізатори клювання: від дзвіночків до пейджингового зв'язку

Порівняно недавно єдиним різновидом пристроїв, що сигналізують про клювання, були дзвіночки для риболовлі. Лише півтора десятка років тому на вітчизняному ринку з'явилася величезна різноманітність електронних і механічних сигналізаторів клювання, точних і чутливих. Пропустити їх сигнал практично неможливо, за допомогою такого пристрою ви завжди зможете вчасно зреагувати на клювання і витягнути велику здобич.

Сучасні сигналізатори клювання

Купити електронний сигналізатор клювання ви легко можете в нашому Інтернет магазині. Для цього вам просто потрібно вибрати пристрій який вас цікавить, додати його в свою корзину і оформити замовлення. У найкоротші терміни ми доставимо його прямо до вас додому. У нашому каталозі представлені найсучасніші електронні прилади, здатні не тільки вчасно подати вам гучний сигнал, але і розбудити вас вночі. Наприклад, сигналізатори клювання з пейджером можуть відправити звукове повідомлення на спеціальний приймач, розташований на відстані 150-250 метрів від самого вудилища. Такий пристрій дуже зручний, якщо ви постійно ловите рибу неподалік від будинку - вам достатньо лише закинути вудки, налаштувати прилад і спокійно займатися своїми справами. Про щонайменше клювання він повідомить вас не тільки сигналом, а й за допомогою вбудованого вібродзвоника.

При лові на великій течії або при сильному вітрі, можна використовувати сигналізатор клювання-свінгер, який буде світловими і звуковими сигналами повідомляти вас про те, що риба попалася на гачок і намагається вирватися, втекти в будь-яку сторону від вудилища. Такі пристрої відмінно підходять для досить популярної коропової риболовлі.

Існують спеціальні сигналізатори клювання для фідера, які допомагають швидко визначити навіть самий непомітний рух риби при донній ловлі. В цьому випадку вам знадобитися особлива чутливість передавача, щоб вчасно розгледіти клювання або наближення здобичі до годівниці. Сигналізатори клювання для донки з нашого магазину володіють всіма необхідними якостями для цього різновиду рибного лову.

Сигналізатор клювання: купити або зробити своїми руками

Сьогодні досить поширені саморобні сигналізатори клювання. Багато любителів риболовлі, які серйозно ставляться до цього заняття, із задоволенням виготовляють пристрої самостійно. Мало того, вони вважають, що тільки прилад, зроблений своїми руками, принесе їм справжню удачу.

Вони з захопленням гортають схеми сигналізаторів клювання, додають до них масу цікавих функцій. Іноді саморобки навіть перевершують фірмові пристрої. Але, щоб зробити сигналізатор клювання своїми руками, необхідні знання в електроніці і достатня кількість часу для експериментів. Це є далеко не у всіх. Саме тому, більшість рибалок-любителів вважають за краще просто купити сигналізатор клювання - це економить час, дає можливість відразу приступити до лову великої риби.

Якщо ви, як і переважна більшість рибалок, прийняли це просте рішення - куплю сигналізатор клювання, обов'язково загляньте в наш Інтернет магазин. Тільки тут представлений широкий вибір цих пристроїв - від примітивних дзвіночків і механічних пристроїв, до найскладніших електронних приладів, що виявляють собою серйозне досягнення сучасної електро-, і відеотехніки. Вібродзвінки і звукові сигнали, ефективні елементи які світяться, можливість регулювати звук і чутливість приладу, безліч інших корисних функцій - все це ультрасучасні електронні сигналізатори клювання від нашого Інтернет магазину.

Ви можете легко вибрати будь-який пристрій, який ідеально підійде як до особливостей вашого водоймища і виду рибної ловлі, так і до можливостей вашого гаманця. Сигналізатори клювання всіх видів, будь-яких цінових категорій - тільки для вас і тільки в нашому магазині. Вибирайте пристрій прямо зараз і вдалої вам риболовлі!

Новини блогу Давай на Рибалку

Як намити мотиля для рибалки

Як намити мотиля для рибалки

Мотиль є найпопулярнішою наживкою у любителів риболовлі. Важко уявити рибалку взимку з вудкою, що не має при собі цих червоних черв'ячків. Цю наживку
Як швидко почистити річкового окуня

Як швидко почистити річкового окуня

Завдяки своїй поширеності річковий окунь часто виявляється на кухонному столі, а з риб вагою від 200-300 грам можна приготувати різноманітні смачні ст
Як смачно приготувати смаженого окуня

Як смачно приготувати смаженого окуня

Річковий окунь дуже популярний серед рибалок-любителів, тому його можна часто зустріти на столах у господинь. Цю рибку смачно готують різними способам
Як ловити ляща на донку з берега і з човна

Як ловити ляща на донку з берега і з човна

Незважаючи на поширеність в водоймах різного типу, за винятком річок з холодною водою, лящ є донною рибою і любить глибину. Навіть в мілководних водой