Сигналізатори клювання

Одинарний металевий
Дзвіночок одинарний з металевим затискачем. Можна поєднати з відвісним сигналізатором (свінгером). ..
0

4Грн.

Подвійний під світлячок
Дзвіночок подвійний з затискачем – незамінний для поважаючого себе рибалки дзвіночок. Купити подвій..
0

4Грн.

SW02-4
Набір свінгерів EOS SW02-4 відмінно підійде для любителів ловлі коропа, і іншої білої риби. Свінгер..
0

476Грн.

SW11-4C
Набір складається з чотирьох свінгерів хорошої якості, такий набір відмінна знахідка для любителів ..
0

812Грн.

JHA-525-4
Шукайте недорогий, якісний і функціональний комплект електронних сигналізаторів з пейджером? Зверні..
0

2 520Грн.

HYBJQTZ84209
Набір сигналізаторів EOS HYBJQTZ84209 допоможе своєчасно визначити клювання, навіть якщо ви перебув..
0

2 800Грн.

XZTK8803-TZ 4+1
Набір сигналізаторів EOS XZTK8803-TZ 4 + 1 є відмінною пропозицією в своєму ціновому сегменті. Набі..
0

2 688Грн.

SN-45 4+1
Набір сигналізаторів Golden Catch SN-45 4 + 1 втілює сучасні функціональні можливості в ніші електр..
0

2 080Грн.

SN-55 4+1
Набір сигналізаторів Golden Catch SN-55 4 + 1 втілює сучасні функціональні можливості в ніші електр..
0

2 560Грн.

BAT+ Bite Alarm Set 4+1 (Колір синій)
Набір сигналізаторів Prologic BAT + Bite Alarm Set 4 + 1 - стильний і надійний. Нові сигналізатори ..
0

4 187Грн.

BAT+ Bite Alarm Set 4+1 (Колір чорний)
Набір сигналізаторів Prologic BAT + Bite Alarm Set 4 + 1 - стильний і надійний. Нові сигналізатори ..
0

3 469Грн.

8925134
Свінгер EOS 8925134 застосовується в донній ловлі для натягу шнура або волосіні. Можливе використан..
0

235Грн.

С-9203
Практичний свінгер, економна модель дуже хорошої якості, на ланцюжку. Свінгер застосовують в донній..
0

140Грн.

Swinger SW01
Сигналізатор Golden Catch Swinger-SW01 - має металеву кліпсу і натягувач волосіні, а також провід п..
0

193Грн.

Swinger SW01A
Сигналізатор Golden Catch Swinger-SW01A - має металеву кліпсу і натягувач волосіні, а також провід ..
0

225Грн.

Показано з 1 по 15 із 43 (всього 3 сторінок)

Сигналізатори клювання

Сигналізатори клювання: від дзвіночків до пейджингового зв'язку

Порівняно недавно єдиним різновидом пристроїв, що сигналізують про клювання, були дзвіночки для риболовлі. Лише півтора десятка років тому на вітчизняному ринку з'явилася величезна різноманітність електронних і механічних сигналізаторів клювання, точних і чутливих. Пропустити їх сигнал практично неможливо, за допомогою такого пристрою ви завжди зможете вчасно зреагувати на клювання і витягнути велику здобич.

Сучасні сигналізатори клювання

Купити електронний сигналізатор клювання ви легко можете в нашому Інтернет магазині. Для цього вам просто потрібно вибрати пристрій який вас цікавить, додати його в свою корзину і оформити замовлення. У найкоротші терміни ми доставимо його прямо до вас додому. У нашому каталозі представлені найсучасніші електронні прилади, здатні не тільки вчасно подати вам гучний сигнал, але і розбудити вас вночі. Наприклад, сигналізатори клювання з пейджером можуть відправити звукове повідомлення на спеціальний приймач, розташований на відстані 150-250 метрів від самого вудилища. Такий пристрій дуже зручний, якщо ви постійно ловите рибу неподалік від будинку - вам достатньо лише закинути вудки, налаштувати прилад і спокійно займатися своїми справами. Про щонайменше клювання він повідомить вас не тільки сигналом, а й за допомогою вбудованого вібродзвоника.

При лові на великій течії або при сильному вітрі, можна використовувати сигналізатор клювання-свінгер, який буде світловими і звуковими сигналами повідомляти вас про те, що риба попалася на гачок і намагається вирватися, втекти в будь-яку сторону від вудилища. Такі пристрої відмінно підходять для досить популярної коропової риболовлі.

Існують спеціальні сигналізатори клювання для фідера, які допомагають швидко визначити навіть самий непомітний рух риби при донній ловлі. В цьому випадку вам знадобитися особлива чутливість передавача, щоб вчасно розгледіти клювання або наближення здобичі до годівниці. Сигналізатори клювання для донки з нашого магазину володіють всіма необхідними якостями для цього різновиду рибного лову.

Сигналізатор клювання: купити або зробити своїми руками

Сьогодні досить поширені саморобні сигналізатори клювання. Багато любителів риболовлі, які серйозно ставляться до цього заняття, із задоволенням виготовляють пристрої самостійно. Мало того, вони вважають, що тільки прилад, зроблений своїми руками, принесе їм справжню удачу.

Вони з захопленням гортають схеми сигналізаторів клювання, додають до них масу цікавих функцій. Іноді саморобки навіть перевершують фірмові пристрої. Але, щоб зробити сигналізатор клювання своїми руками, необхідні знання в електроніці і достатня кількість часу для експериментів. Це є далеко не у всіх. Саме тому, більшість рибалок-любителів вважають за краще просто купити сигналізатор клювання - це економить час, дає можливість відразу приступити до лову великої риби.

Якщо ви, як і переважна більшість рибалок, прийняли це просте рішення - куплю сигналізатор клювання, обов'язково загляньте в наш Інтернет магазин. Тільки тут представлений широкий вибір цих пристроїв - від примітивних дзвіночків і механічних пристроїв, до найскладніших електронних приладів, що виявляють собою серйозне досягнення сучасної електро-, і відеотехніки. Вібродзвінки і звукові сигнали, ефективні елементи які світяться, можливість регулювати звук і чутливість приладу, безліч інших корисних функцій - все це ультрасучасні електронні сигналізатори клювання від нашого Інтернет магазину.

Ви можете легко вибрати будь-який пристрій, який ідеально підійде як до особливостей вашого водоймища і виду рибної ловлі, так і до можливостей вашого гаманця. Сигналізатори клювання всіх видів, будь-яких цінових категорій - тільки для вас і тільки в нашому магазині. Вибирайте пристрій прямо зараз і вдалої вам риболовлі!

Новини блогу Давай на Рибалку

Рибалка в селі Митинці

Рибалка в селі Митинці

Водойма має площу 90га. Середня глибина  – 2-3м. Водойма не спускалась з 2014 року. Практикується зимова риболовля. Дно чисте, травою не зар
Що таке мормишка «Гвоздешарік»

Що таке мормишка «Гвоздешарік»

Мормишка є штучною приманкою, її головне завдання - успішна і реалістична імітація різних комах, що впали в воду. Частина мормишок нагадують не комах,
Який поплавок вибрати для ловлі на течії

Який поплавок вибрати для ловлі на течії

Наявність великої кількості сучасних снастей зовсім не означає, що класичний поплавок втрачає свою популярність. Такий вид риболовлі не дозволяє нудьг
Як ловити форель на бомбарду

Як ловити форель на бомбарду

Ловля форелі бомбарду щороку приваблює тисячі рибалок, які надають перевагу займатися ловлею риби на платниках. В більшості випадків тут форель розташ