Джиг головки і чебурашки

Дроп-Шот
Вантаж циліндричної форми, спеціально призначений для оснащення дроп-шот. Грузила у вигляді палички..
0

3 - 4Грн.

Чебурашка
Грузило розбірне Чебурашка є невід’ємною частиною сучасного спінінгіста. Це зручне риболовне грузил..
0

2 - 5Грн.

10гр.
Найбільш популярна форма даної оснастки використовується в Україні вже протягом багатьох років для ..
0

7Грн.

3гр.
Джиг-головка для оснащення силіконових приманок...
0

4Грн.

4гр.
Джиг-головка для оснащення силіконових приманок...
0

4Грн.

5гр.
Найбільш популярна форма даної оснастки використовується в Україні вже протягом багатьох років для ..
0

6Грн.

7гр.
Найбільш популярна форма даної оснастки використовується в Україні вже протягом багатьох років для ..
0

6Грн.

2гр.
Якісні мікро джиг-головки. Виконано з використанням найгостріших гачків Gamakatsu.Додаткова інформа..
0

4Грн.

3гр.
Якісні мікро джиг-головки. Виконано з використанням найгостріших гачків Gamakatsu.Додаткова інформа..
0

4Грн.

4гр.
Якісні мікро джиг-головки. Виконано з використанням найгостріших гачків Gamakatsu.Додаткова інформа..
0

4Грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Джиг головки і чебурашки

Підбір джиг головок і чебурашок

Чому це так важливо? На шляху освоєння мистецтва джигової ловлі, неодмінно виникає безліч питань, найпопулярнішим з яких, є вельми банальний: "чому не клює?".

Причин тому може бути безліч, але найчастіше, головна помилка криється в неправильному виборі джигової приманки. Безпосередньо на місці, рибалці необхідно визначитися не лише з силіконовою приманкою, а й безпосередньо з джиг-головкою (чебурашкою). І якщо з розміром гачка все більш менш зрозуміло (підбирай під розмір твістера - і вся наука), то про вагу свинцевого вантажу, мало де згадується і не всяким продавцем рибальського магазину  розповідається.

А це, як-раз таки, найважливіший аспект, який безпосередньо впливає на результат риболовлі! Для підбору маси джіггера або чебурашки, важливо врахувати наступні вихідні дані:

  • Розмір силіконової приманки. Чим твістер більший і об'ємніше, тим більший опір вона буде надавати при падінні. Занадто дрібна гума, при тій же вазі джіггеру, буде каменем падати на дно, що може бути не привабливим для хижака.
  • Наявність, або відсутність течії. Ловля на річці, передбачає використання більш важких джиг-головок.
  • Глибина в місці лову. Велика глибина, а особливо на річці - так само, основний фактор збільшення ваги.

Коли всі ці параметри проаналізовані, можна вже грати з вагою.

Ми ні в якому разі не закликаємо підбирати масу вантажу таким чином, щоб приманка завжди виключно повільно планувала на дно. Так, в більшості випадків саме така подача найбільш приваблива для пасивного хижака і саме на затяжному падінні в "джиговій сходинці" найчастіше відбувається клювання. Але ж іноді потрібно активна, різка гра гуми - низка швидких підйомів і падінь на дно, з періодичними паузами. Все залежить, від стану хижака в даний момент, від поведінки об'єктів його харчування.

Але давайте будемо послідовні: спочатку ми даємо оцінку конкретній ділянки водойми, а потім вже можемо підбирати певну вагу приманки для того чи іншого стилю проводки. І тільки після цього, можна сказати, що всі наші дії - усвідомлені, ми змушуємо працювати твістер саме так як нам потрібно, а не як попало.

Джиг-головка або "чебурашка"?

Будь-який досвідчений «джиговик» скаже, що незалежно від сили течії правильно підібрана приманка занурюється максимально природно, створюючи привертаючі рибу коливання. Досягається це за рахунок двох основних моментів - активної гри самої приманки і оптимальної ваги грузила.

В даний час існує досить багато варіантів правильної огрузки джигової приманки, проте найбільш популярними вважаються такі варіанти:

  • Класична джиг-головка. Нагадує вона велику і важку мормишку - суміщений воєдино вантаж і потужний одинарний гачок, здатний «пробити» навіть найжорсткішу для ловлі судака пащу. Може здатися, що класична джиг-головка - це ідеальний варіант з відсутністю зайвих деталей: по суті, це готова снасточка, на яку досить лише начепити гуму і почати ловлю. Але жорстко зафіксований вантаж джиг-головки є одночасно і недоліком: зменшується рухливість силікону, а крім того, ускладнюється підбір прийнятної ваги джиг-головки до розміру твістера і до умов риболовлі. Іншими словами, щоб бути готовим до будь-яких умов, необхідно мати в своєму арсеналі джиг-головки не тільки різної маси, але і з різними розмірами гачків на любий каприз. Звичайно, можна знайти і купити джиг головки недорого (наприклад в нашому магазині), але будьте готові до того, що доведеться тягати з собою кілька кілограмів свинцю ...
  • Вантаж чебурашка, з'єднаний з джиговим гачком через заводне колечко, або безпосередньо (якщо чебурашка розбірна). Варіантом, який знайшов останнім часом шалену популярність, є розбірні чебурашки, купити які ви також можете в нашому Інтернет магазині. Вони являють собою компактний швидкознімний вантаж, який забезпечує рибалці виняткову мобільність: всього за кілька секунд окунева приманка замінюється на ловлю судака, а легкий озерний вантаж перетворюється у важку річкову «голову». Плюси очевидні - шарнірне з'єднання дає більш рухливу і апетитну гру приманки; компактність і мобільність - досить обійтися невеликою коробкою з різними чебурашками і з декількома упаковками гачків, різного розміру. Комбінуючи одне з іншим, можна отримати необхідну оснастку під абсолютно будь-які умови!

Якщо ви не знаєте, де купити джиг головки і розбірні чебурашки, найкраще це зробити у нас! Тут ви не тільки замовите будь-яку вагу і модифікацію чебурашки і джиг-головки, але і можете розраховувати на дюжину-другу корисних порад, по техніці лову, від наших фахівців!

Новини блогу Давай на Рибалку

Прикормка для ловлі ляща

Прикормка для ловлі ляща

Для більшості рибалок лящ вважається промисловою рибою, проте багато ловлять його заради задоволення і спортивного інтересу. Для риболовлі на цей вид
Ловля головня на хруща

Ловля головня на хруща

Використовувати хруща для наживки при ловлі головня можливо відразу ж після того, як дана комаха здійснило свій виліт після зимового анабіозу. Як прав
Як приготувати горох для риболовлі

Як приготувати горох для риболовлі

Ловля коропа на горох стала дуже популярною в наші дні. Свіжий горох, при правильному приготуванні, є ідеальною насадкою для ловлі коропа. Поділюся св
На що клює лин

На що клює лин

Не знаючи, коли починає клювати лин, особливостей поведінки риби, рибалка просто приречена на провал. Лин є вкрай обережною рибою, яка схильна плавати