Джиг головки і чебурашки

Дроп-Шот
Вантаж циліндричної форми, спеціально призначений для оснащення дроп-шот. Грузила у вигляді палички..
0

3 - 4Грн.

Чебурашка
Грузило розбірне Чебурашка є невід’ємною частиною сучасного спінінгіста. Це зручне риболовне грузил..
0

2 - 4Грн.

10гр.
Найбільш популярна форма даної оснастки використовується в Україні вже протягом багатьох років для ..
0

7Грн.

3гр.
Джиг-головка для оснащення силіконових приманок...
0

4Грн.

4гр.
Джиг-головка для оснащення силіконових приманок...
0

4Грн.

5гр.
Найбільш популярна форма даної оснастки використовується в Україні вже протягом багатьох років для ..
0

6Грн.

7гр.
Найбільш популярна форма даної оснастки використовується в Україні вже протягом багатьох років для ..
0

6Грн.

2гр.
Якісні мікро джиг-головки. Виконано з використанням найгостріших гачків Gamakatsu.Додаткова інформа..
0

4Грн.

3гр.
Якісні мікро джиг-головки. Виконано з використанням найгостріших гачків Gamakatsu.Додаткова інформа..
0

4Грн.

4гр.
Якісні мікро джиг-головки. Виконано з використанням найгостріших гачків Gamakatsu.Додаткова інформа..
0

4Грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Джиг головки і чебурашки

Підбір джиг головок і чебурашок

Чому це так важливо? На шляху освоєння мистецтва джигової ловлі, неодмінно виникає безліч питань, найпопулярнішим з яких, є вельми банальний: "чому не клює?".

Причин тому може бути безліч, але найчастіше, головна помилка криється в неправильному виборі джигової приманки. Безпосередньо на місці, рибалці необхідно визначитися не лише з силіконовою приманкою, а й безпосередньо з джиг-головкою (чебурашкою). І якщо з розміром гачка все більш менш зрозуміло (підбирай під розмір твістера - і вся наука), то про вагу свинцевого вантажу, мало де згадується і не всяким продавцем рибальського магазину  розповідається.

А це, як-раз таки, найважливіший аспект, який безпосередньо впливає на результат риболовлі! Для підбору маси джіггера або чебурашки, важливо врахувати наступні вихідні дані:

  • Розмір силіконової приманки. Чим твістер більший і об'ємніше, тим більший опір вона буде надавати при падінні. Занадто дрібна гума, при тій же вазі джіггеру, буде каменем падати на дно, що може бути не привабливим для хижака.
  • Наявність, або відсутність течії. Ловля на річці, передбачає використання більш важких джиг-головок.
  • Глибина в місці лову. Велика глибина, а особливо на річці - так само, основний фактор збільшення ваги.

Коли всі ці параметри проаналізовані, можна вже грати з вагою.

Ми ні в якому разі не закликаємо підбирати масу вантажу таким чином, щоб приманка завжди виключно повільно планувала на дно. Так, в більшості випадків саме така подача найбільш приваблива для пасивного хижака і саме на затяжному падінні в "джиговій сходинці" найчастіше відбувається клювання. Але ж іноді потрібно активна, різка гра гуми - низка швидких підйомів і падінь на дно, з періодичними паузами. Все залежить, від стану хижака в даний момент, від поведінки об'єктів його харчування.

Але давайте будемо послідовні: спочатку ми даємо оцінку конкретній ділянки водойми, а потім вже можемо підбирати певну вагу приманки для того чи іншого стилю проводки. І тільки після цього, можна сказати, що всі наші дії - усвідомлені, ми змушуємо працювати твістер саме так як нам потрібно, а не як попало.

Джиг-головка або "чебурашка"?

Будь-який досвідчений «джиговик» скаже, що незалежно від сили течії правильно підібрана приманка занурюється максимально природно, створюючи привертаючі рибу коливання. Досягається це за рахунок двох основних моментів - активної гри самої приманки і оптимальної ваги грузила.

В даний час існує досить багато варіантів правильної огрузки джигової приманки, проте найбільш популярними вважаються такі варіанти:

  • Класична джиг-головка. Нагадує вона велику і важку мормишку - суміщений воєдино вантаж і потужний одинарний гачок, здатний «пробити» навіть найжорсткішу для ловлі судака пащу. Може здатися, що класична джиг-головка - це ідеальний варіант з відсутністю зайвих деталей: по суті, це готова снасточка, на яку досить лише начепити гуму і почати ловлю. Але жорстко зафіксований вантаж джиг-головки є одночасно і недоліком: зменшується рухливість силікону, а крім того, ускладнюється підбір прийнятної ваги джиг-головки до розміру твістера і до умов риболовлі. Іншими словами, щоб бути готовим до будь-яких умов, необхідно мати в своєму арсеналі джиг-головки не тільки різної маси, але і з різними розмірами гачків на любий каприз. Звичайно, можна знайти і купити джиг головки недорого (наприклад в нашому магазині), але будьте готові до того, що доведеться тягати з собою кілька кілограмів свинцю ...
  • Вантаж чебурашка, з'єднаний з джиговим гачком через заводне колечко, або безпосередньо (якщо чебурашка розбірна). Варіантом, який знайшов останнім часом шалену популярність, є розбірні чебурашки, купити які ви також можете в нашому Інтернет магазині. Вони являють собою компактний швидкознімний вантаж, який забезпечує рибалці виняткову мобільність: всього за кілька секунд окунева приманка замінюється на ловлю судака, а легкий озерний вантаж перетворюється у важку річкову «голову». Плюси очевидні - шарнірне з'єднання дає більш рухливу і апетитну гру приманки; компактність і мобільність - досить обійтися невеликою коробкою з різними чебурашками і з декількома упаковками гачків, різного розміру. Комбінуючи одне з іншим, можна отримати необхідну оснастку під абсолютно будь-які умови!

Якщо ви не знаєте, де купити джиг головки і розбірні чебурашки, найкраще це зробити у нас! Тут ви не тільки замовите будь-яку вагу і модифікацію чебурашки і джиг-головки, але і можете розраховувати на дюжину-другу корисних порад, по техніці лову, від наших фахівців!

Новини блогу Давай на Рибалку

Рибалка в селі Рідкодуби

Рибалка в селі Рідкодуби

Платна водойма для риболовлі і відпочинку знаходиться в селі Рідкодуби,  Хмельницького району. Став має площу плеса 24га. Середня глибина&nb
Як вибрати мормишку на судака

Як вибрати мормишку на судака

Судак - це ікластий хижак, що мешкає в більшості водойм на території України. Не відрізняється примхливістю щодо температури води. Спіймати судака - в
Що таке мормишка «Уралка»

Що таке мормишка «Уралка»

Мормишка «Уралка» з кубиком, з коронкою, перевертень і інші різновиди снасті відрізняються універсальністю: застосовуються в будь-який період року для
Які снасті вибрати для ловлі форелі

Які снасті вибрати для ловлі форелі

Серед риб, що мешкають у водоймах з прісною водою, звання королеви однозначно заслуговує форель. Вона віддає перевагу річкам і чистим ставкам. Підібра