Продукція Salmo в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

Продукція Salmo в Інтернет магазині Крамниця УА з доставкою по Україні

За два десятки років розвитку прибалтійська торгова марка SALMO є одним з найбільших риболовних брендів. Асортимент продукції настільки широкий, що дозволяє сформувати основу практично всіх рибальських груп товарів для спеціалізованих магазинів, націлених задовольнити різноманітний і зростаючий попит рибалок.

Щорічно частина рибальського асортименту SALMO змінюється - сезонні каталоги для зимової та літньої риболовлі доповнюються сучасною і якісною продукцією. Робота з номенклатурою і товарними моделями проводиться професійними і досвідченими фахівцями - рибалками і менеджерами вищої кваліфікації.

Основною частиною асортименту рибальських приладь, спорядження і екіпірування SALMO є товари власних розробок, які виконані при безпосередній участі кращих рибалок-спортсменів, конструкторів, технологів і дизайнерів на найбільших виробництвах світу. Багато що з представленої продукції має високу професійну оцінку і підтримку в різних країнах, таких як Україна, Білорусія, Латвія, Литва, Естонія, Казахстан, Фінляндія, Швеція.

Європейська торгова марка SALMO прагне охоплювати практично весь спектр необхідних рибалкам снастей, аксесуарів і спорядження, при цьому робити їх якісними і доступними.

Реалізація високої якості, спеціалізації та практичності, в комплексі з сучасними дизайнерськими рішеннями - забезпечує для всієї продукції постійно зростаючу затребуваність.

Фахівцями SALMO і експертами міжнародного рівня в постійній роботі реалізуються і пропонуються цілі концепції риболовної продукції, які дозволяють під єдиною програмою зробити захоплення багатьох людей риболовлею - справжнім, доступним і гідним заняттям в житті.

Тому Торгова марка SALMO є широко відомим і привабливим символом риболовлі для багатьох сотень тисяч людей, чиїм вибором активного роду занять або відпочинку стала рибна ловля.

Продукція SALMO відповідає найвищим вимогам якості і в умовах присутності на ринку рибальської індустрії якісно різних фірм-виробників, SALMO традиційно виправдовує очікування рибалок!


Blaster Donka 1 50FD
Котушка Salmo Blaster Donka - бюджетна котушка з переднім фрикціоном. Призначена, в першу чергу, дл..
0

277Грн.

Blaster Feeder 1 FD
Котушка Salmo Blaster Feeder 1 безінерційна котушка бюджетного класу. Кращим буде використання з фі..
0

258Грн. - 272Грн.

Blaster Spin 1 FD
Котушка Salmo Blaster SPIN 1 FD - це середньо-швидкісна котушка універсального використання. Корпус..
0

182Грн. - 193Грн.

Blaster Spin 1 RD
Котушка Salmo Blaster SPIN 1 RD - це середньо-швидкісна котушка універсального використання з задні..
0

182Грн. - 193Грн.

Blaster Super 1 FD
Хороший робочий варіант бюджетної спінінгової котушки з переднім фрикціоном. Проста і надійна, виго..
0

199Грн. - 207Грн.

Blaster Super 1 RD
Хороший робочий варіант бюджетної спінінгової котушки з заднім фрикціоном. Проста і надійна, вигото..
0

199Грн. - 207Грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)