Умови повернення товару

Всі повернення здійснюються за рахунок покупця, якщо Ви відмовились від товару або хочете його повернути, то всі витрати по доставці оплачує покупець!

Повернення або обмін товару проводиться тільки по попередньому узгодженню з менеджером в телефонному режимі. Номер телефону для зв’язку: +38-067-598-41-10, +38-093-808-9-606.

Перевірка комплектності та зовнішнього вигляду товару на відсутність відколів, подряпин, тріщин, вм’ятин або інших пошкоджень здійснюється Покупцем до моменту оплати. Коли товар прийнятий Покупцем, він може його повернути або поміняти, якщо товар не відповідає, тому, який він замовляв або він є бракованим.

При отриманні товару на складі Перевізника, Покупець перевіряє товар. Якщо Ви не перевірили товар на складі компанії Перевізника, то автоматом погоджуєтеся з дефектами або недостачами, пов’язаними з доставкою.

Якщо Покупець покористувався товаром і вирішив, що він йому не подобається, повернення можливе тільки згідно з правилами описаним у Законі України.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» ми надаємо нашим покупцям право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки. Повернення в цьому випадку можливо тільки якщо:

  • товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався;
  • не проводився монтаж і підключення обладнання, не робилися які небудь налаштування;
  • повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики і пломби); *
  • товар знаходиться в тому ж стані, що й на момент покупки і передачі користувачеві (у справному технічному стані, без будь-яких механічних пошкоджень та дефектів);
  • при наявності розрахункових документів на товар виданих споживачеві разом з товаром.

* часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильні, невідновні пошкодження (правильне відкриття картонної упаковки її порушенням не являється).

Якщо Ви виявили брак чи дефект – потрібно зв'язатися з нами за номерами телефонів: +38-067-598-41-10, +38-093-808-9-606.